Lucka Luciperka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mikulášský příběh o jedné malé neposlušné prvňačce. Pro začínající čtenáře.

Lucka chodí do 1. A, je to největší zlobidlo ve třídě. Kvůli jejímu zlobení jí dokonce Mikuláš nadělí jen brambory a uhlí. Nic víc. To ale Lucku dopálí tak, že se vypraví za Mikulášem sama.

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39717/lucka-luciperka-39717.jpg 4.518
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Sid & Nero
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Lucka Luciperka

Přidat komentář
Karinka2012
30.04.2019

Napínavý příběh, miluji napínavé příběhy. Kniha vypráví o malé holčičce, která neustále zlobí. A proto na Mikuláše dostane jen brambory a uhlí. Lucku to tak naštve, že se rozhodne vydat za Mikulášem a žádá vysvětlení. Setkání s Mikulášem nebude jen tak, doporučuji přečíst tento usměvavý příběh....

Greena
06.01.2019

Lucka je holka uličnice. Často zapomíná na svoje povinnosti a zlobí. Blíží se Mikuláš a rodiče Lucce říkají, že za to svoje zlobení nic dobrého nedostane, jen uhlí a brambory. A opravdu se tak stane. Lucku to všechno moc mrzí, a tak se na vlastní pěst rozhodne jít ven a najít opravdového Mikuláše a zeptat se ho proč jí letos nenadělil ani jablíčko. Sama se převleče za čertici, psa Čerta převleče za Mikuláše a kočku Andělínu za anděla. Co se venku v mrazu stane, když se jí obě zvířata ztratí a Lucka potká Mikuláše se dozvíte z knihy sestavené genetickou metodou – pouze pomocí velkých písmen…


Lucissia
09.12.2017

Tak nemusíme půjčovat v knihovně, knížku donesla Mikulášova matička. Přečteno za dva večery a opět musím říct, že nádhera. :-)

Lucissia
16.05.2017

Výborná knížka, kterou si před Vánocemi půjčíme v knihovně znovu. Milá, krásně ilustrovaná, veselá i poučná. Trošku jsem si musela při předčítání domýšlet, aby syn ještě nepoznal, že na Mikuláše chodí i nepraví Mikuláši. :-) A to, že tam byla kočka Andělína, byla pro nás, kočkomily, velká třešinka na dortu. :-)

Linda.Etschyick
17.02.2015

Naše malá se učí číst a tahle knížka nás obě baví. "Lucinka, cin-ka cin-ka cin-ka....super.

Doporučujeme

Diabolik
Diabolik
Něco skutečného
Něco skutečného
Siréna
Siréna
Oko za oko
Oko za oko