Tichá oběť

Tichá oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29724/ticha-obet-29724.jpg 4 52 7

Lucas Davenport série

Psychopatický patolog Michael Bekker, který je souzen za několikanásobné spáchání vraždy prvního stupně, prchá přímo z budovy soudu v minnesotském Minneapolis a míří do New Yorku, aby tu navázal na své krvavé zločiny. Newyorská policistka Lily Rothenburgová přizve k dopadení Bekkera svého přítele Lucase Davenporta, bývalého detektiva minneapoliské policie. Ten se tedy vydává do “Velkého Jablka”, aby se pokusil již podruhé chytit nebezpečného vraha, který své oběti zaživa využívá k lékařskému výzkumu. Lucas Davenport se ovšem záhy dozvídá, že Michael Bekker není jediný důvod, proč jej Lily povolala do New Yorku. Je požádán, aby v naprostém utajení pomohl objasnit sérii vražd některých příslušníků newyorské kriminální scény, která přerostla v zabití jednoho právníka, politického aktivisty, a dokonce i policisty… ... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Silent Prey , 1992

amador32
03.04.2024 5 z 5

Opět hodně dobrá kriminálka - bylo tam spoustu originálních zvratů. Autor zde zápletky skutečně promýšlí a dvě dějové linie současně, které se odkryjí v jednom bodě byl vynikající nápad.

ArwenAragorn
05.05.2021 4 z 5

70%

Výborný thriller, má to spád, napětí a konec se hodně povedl. I já, stejně jako Merlinit čtu popořadě kvůli soukromému životu Lucase.
Nezbývá mi, než knížku doporučit.

Merlinit
06.05.2018 4 z 5

Dávám si tu práci a čtu popořadě, abych si vychutnala i soukromí Lucase Davenporta.

hana4834
24.01.2018 5 z 5

doporučuji není co víc říct

Kerberos
26.06.2017 4 z 5

Zajímavý případ,napínavý,tvrdý.

Laf
26.12.2013 3 z 5

Napínavý příběh od začátku do konce a se závěrem, který jsem nečekala. Můžu jen doporučit :)

lanusinka
18.02.2013 4 z 5

Lepší než minulý díl, Davenport se už naštěstí neutápí v depresích, ale pořád to jaksi nebylo ono, chyběla mi ta jeho nemilosrdnost z prvních dvou dílů... Snad se k ní brzy vrátí...

John Sandford (p)
americká, 1944