Lože královny Eleonory

Děj se odehrává ve 12. století v Bordeaux. Jedná se o strhující životní příběh jedné z nejkrásnějších královen Eleonory Akvitánské. O Eleonořinu ruku a její zemi bojují dva nejmocnější panovníci tehdejší Evropy. Eleonora vkládá svůj život do rukou Loanny de Gimwald, druidské kněžky, jejímž praotcem byl samotný Merlin. Mimořádně napínavý příběh, dobrodružství plné lásky a nenávisti, přátelství a zrady, moci a kouzel ..........celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51498/loze-kralovny-eleonory-rcT-51498.jpg 3.718
Literatura světová, Historické romány
Vydáno, Knižní klub

Lit D´Aliénor, 2002

Kniha Lože královny Eleonory

Atanone
11.05.2017

Zajímalo mě téma-tedy ne "lože" ale Eleanora Akvitánská. Musela to být úžasná žena a kniha byla docela fajn.

Bezantina
08.05.2016

Hodnotím jako slabší průměr, protože tak nemožné dialogy a formulované věty jsem dlouho nečetla.. Spíše než historický román je to červená knihovna.

Paganfairy
08.09.2013

Na jednu stranu zajímavý a čtivý příběh, ale na druhou stranu příliš přehnané názory mladé Loanny de Grimwald, která si s osudem Eleonory pohrává, jak je to pro ni nejvhodnější.

tereza.Zugarova
17.07.2011

Strhující příběh krásné královny, která měla těžký osud, ale měla věrnou společnici. Doporučuji přečíst