Low carb - Nízkosacharidové snídaně, obědy a večeře

Low carb - Nízkosacharidové snídaně, obědy a večeře https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471787/bmid_low-carb-nizkosacharidove-snidane-o-WSe-471787.png 5 1 1

Není podstatné jakou „nálepku“ svému stravování dáte. Někdo jí zásadně podle pravidel palea či Whole30, jiný striktně počítá sacharidy, nebo celkově makra a kalorie, dalšímu více vyhovuje primal či prostě strava bez lepku. Každý jsme jiný a každý potřebuje něco jiného. Podstatné je ale vnímat, jak jídlo působí na naše tělo. Jestli nám energii a zdraví dává, nebo nám je naopak bere. Nechci vám proto vypisovat, proč a jak byste měli jíst. To je na vás. Vy si musíte najít svojí správnou cestu. Chci vám jen ukázat, že skvělá a chutná jídla se dají připravit z těch nejzákladnějších potravin, jako je zelenina, ovoce, maso, ryby, vejce a ořechy. Inspirujte se.... celý text

Mngwa
27.01.2024 5 z 5

Pro příznivce keto diety nemůžu než doporučit - recepty jsou promyšlené, u každého jsou tipy na správnou přípravu a celková úroveň je prostě top. Zatím naprostá spokojenost, co jsem dosud vyzkoušela byla skoro vždy bomba.

kuchařky ovoce zelenina večeře (recepty) snídaně (recepty) zeleninové recepty obědy (recepty)

2018  88%Voňavá kuchařka
2021  100%Svěží kuchařka