Osudové rozhodnutie

Osudové rozhodnutie https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144210/osudove-rozhodnutie-144210.gif 4 232 33

Lovkyně snů série

< 3. díl

Janie si myslela, že vie, čo ju v budúcnosti čaká. A myslela si, že sa s tým zmierila. Ale neznesie pomyslenie, že sťahuje Cabela so sebou. Vie, že Cabel s ňou zostane, napriek tomu, čo vidí v jeho snoch. Napadne ju jediný spôsob ako mu dopriať život, ktorý si zaslúži - musí zmiznúť. Budúcnosť, pred ktorou Janie stojí, má zrazu zlovestný háčik a jej možnosti sú ešte chmúrnejšie než si kedy vedela predstaviť. Úplne sama si musí vybrať medzi dvoma zlami. A jej čas sa blíži...... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (SK)

Gone , 2010

Mamka_cte
21.02.2024 3 z 5

Série, kterou jsem poprvé četla na základní škole. Tehdy jsem ji milovala! Po dlouhé době jsem uklízela knihovnu a tuto sérii objevila. Dostala jsem chuť na rereading. Byla jsem zvědavá, co na knihy řeknu po tom, co mám teď načteno mnohem více a jestli mě budou stále bavit.

Knihy se mi líbily stále, ale bylo vidět, že jsou opravdu pro mladší čtenáře. První díl se mi líbil nejvíce. Druhý a třetí by stačilo smrsknout do jednoho dílu, nebo udělat ze všech tří jeden.

Fantasy linka je tu slabší, spíše převládá romantika a menší akce. Kniha se snaží zaútočit na vaše emoce, ale teď už jí to moc nejde. Když jsem byla mladší, tak to zabíralo více.

Sérii jsem přečetla jedním dechem, jsou to takové úzké jednohubky s větším písmem v kratších kapitolách. A stále se mi líbí jako před léty.

Konec knihy je předvídatelný. Happyend pro mládež. Knihy zase uklidím do knihovny a přečtu si je za dalších 10 let.

Pokud hledáte oddechové čtení s prvky detektivky, fantasy a školní lásky, tak toto je série přímo pro vás. Doporučuji.

bozena6557
29.05.2023 5 z 5

Série přečtená jedním dechem.Konec se dal očekávat i když za mě by klidně mohl být další díl.

vlkove
06.12.2021 2 z 5

HODNOCENÍ SÉRIE: 50 %

brzda.
23.04.2018 5 z 5

Sérii jsem přečetla jedním dechem.

Market116
13.10.2017 5 z 5

Je to velmi hezké ukončení série. Ale trochu se dalo čekat, jak to skončí. Musím říct, že se mi knihy líbily, už jen proto, že byly napsané jiným stylem, než na jaký jsem zvyklá a nadchlo mě to. Moc ráda jsem si je přečetla. Janie s Cabelem mi budou trochu chybět.

lumul
22.10.2016 2 z 5

Možná by to nebyla taková nuda,kdybych četla předchozí díly :/

jesterka.as
25.09.2016 2 z 5

Nejslabší díl, docela zklamání, jelikož se v něm vlastně "nic neděje" :(

sarahmoon
02.09.2016 3 z 5

Po předčtení 1 a 2 dílu jsem se nemohla dočkat až si dočtu sérii, bohužel v knihovně dlouho nebyla ... po čase jsem si znovu přečetla konec první knihy a celou druhou, aby mi to pěkně navazovalo a s nadšením jsem si brala třetí knihu... odkládala jsme ji celkem zklamaná. Nebyla špatná, ale očekávala jsme od ní víc.

deedulka
26.11.2015 3 z 5

Slabší díl, kterému chyběl náboj. Žádná mise se nekonala, šlo spíše o dilema mezi izolací a prací lovkyně snů. Janie řeší toto dilema a vztah ke Calebovi, přičemž se do jejího zmatku přimotá ještě další postava. Hodně jsem přeskakovala odstavce s popisy vnitřních pocitů, abych se dostala aspoň k nějakému příběhu, co by mne zaujal.

nikkifinn
20.04.2015 2 z 5

Lepší jak drátem do oka...

Temná.Maky
18.03.2015 5 z 5

Série skvělá:D Nevím proč ale jak je to napsané tak se mi to lépe četlo a bylo to zajímavější:D

Sali88
27.01.2015 3 z 5

Třetí díl se mi líbil asi nejvíc, ale ten konec mi přišel jakoby měla být ještě další kniha. Takový nedovysvětlený

1259
20.01.2015 2 z 5

Jsem ráda, že to Janie s Cabelem vydrželi i navzdory potížím.

Lumine
15.12.2014 4 z 5

Krásný závěr této trilogie. :3
Myšlenka o chodu policejní stanice je sice trošku více než mimo a místy si budete říkat "To jako vážně?!" ale jinak je příběh pěkný a plný různých zvratů.

petra3242
14.12.2014 3 z 5

Příběh se mi celkově docela zamlouval. Děj pěkně ubíhal, ani jsem se u série nijak nenudila. Příjemné fajnové a oddychové čtení. Styl vyprávění je sice poněkud horší, ale troufám si říct, že se to knihou po knize zlepšuje. Nejvíc se mi z celé série líbil druhý díl. Třetí díl nebyl špatný, jen ten konec. Vyvolává ve mě pocit, že spíš ještě asi něco bylo, ale nevím co.... Celkově sérii hodnotím 4 z 5. Určitě se po čase k příběhu zase ráda vrátím.

Samaret
17.11.2014

nic moc, ale číst se to dalo. Nicméně ten styl je hrozný.

maca5449
06.11.2014 3 z 5

Velmi smutné, slabé, ale stojí za to dočíst sérii. Spíš takové oddychové čtení. Tato série vám asi pohled na život moc nezmění.

Zama
27.10.2014 5 z 5

Tenhle díl byl taky super.. jako ostatní.. i když byl smutný.. brečela jsem jako želva.. :) Jinak nelituju toho že jsem si to přečetla.. :) velice doporučuji přečíst :))

martina5069
04.09.2014 4 z 5

Už mám přečtenou celou serii a tenhle díl byl asi nejslabší a nejsmutnější ale musím říct že rozhodně nelituju toho že jsem si sérii přečetla a nebyl to zbytečně promarněný čas :-) DOPORUČUJI !!!

frukeška
22.08.2014 1 z 5

Tahle kniha..těch 220 stránek..sorry ale to nemá absolutně žádný smysl :D

sny pro mládež noční můry

Lisa McMann
americká, 1968