Lovec věna ekniha

Dva roky po konečné porážce Napoleona se panství Fallstone ocitne opět v krizi, a Fergusson Fleming, baron z Fallstone, hledá cestu, jak se z finančních problémů dostat. Madelyn je dívka z dobré rodiny, která si zakládá na rodinném jménu i společenských konvencích, ale rozhodne se dát lásce přednost před vším ostatním. Prchá z domu, aby se mohla vdát za tajného snoubence, ale svatba je jen začátek a před Madelyn náhle stojí otázka jak, a zda vůbec, dokáže žít s tím, koho si vzala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351426/lovec-vena-d7z-351426.jpg 4.329
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno (ekniha), KKnihy.cz

Kniha Lovec věna

1marskr
28.11.2020

Moc pěkný román . Už se těším až si přečtu další autorčiny knihy.

Nikei
03.11.2020

Průměrný románek pro ženy. Celkem předvídatelný.

Vendea28
04.12.2019

Jak obstál Lovec věna? Myslím, že více než zdařile. Nebudu lhát, že průměrná romantická lama neodhadne cca od desáté stránky, kam děj směřuje. Tušení jsem měla. Autorka mě překvapila asi třikrát. Nešlo o kdovíjak velké halo, nicméně plusové body jí za to patří rozhodně. Celá recenze na blogu - odkaz v profilu

Kukicka
24.11.2019

Na knihu jsem narazila nahodou a jsem mile prekvapena. Az po precteni jsem zjistila, ze se jedna o ceskou autorku a o to je me prekvapeni milejsi. Vecer jsem knihu zacala cist a nepustila ji dokud nebyl pribehu konec, takze rano se mi nevstavalo zrovna zvesela, ale nelituji. Nejdrive jsem dala hvezdy 3, ale pak jsem si uvedomila, ze autorka nemuze za to, ze jsem mela naladu na historickou romanci s plesy, gentlemany a ukradnutymi polibky v zahrade :-D. Pribeh byl jiny, ale ctivy, mel hlavu a patu, hlavni hrdinove byly sympaticti a i kdyz to nemelo klasicky koncept, pusobilo to realneji nez vetsina podobnych del

Arsi
03.04.2019

Dost dobrá historická romance. Pěkně se četla, pěkná odpočinková kniha.

Etule
01.04.2019

Velice příjemné překvapení. Na knihu jsem narazila přes jednu knižní skupinu na facebooku. Nebýt toho, že jsem věděla předem, že se jedná o českou autorku (dle jména to není tak jednoznačné), rozhodně bych nic nepoznala. Příběh byl poutavý, hlavní postavy sympatické, ačkoliv Madelyn mi občas lezla na nervy. :) Fergussona jsem si ale oblíbila téměř okamžitě. Originální nápad, co se týká svatby se mi moc líbil. Za mě skvělé, škoda, že to vyšlo pouze jako e-kniha, ráda bych měla knihu i fyzicky v knihovně, protože dobrých historických romancí není nikdy dost. :)

Narissa
02.12.2018

V rámci žánru naprostá špička. Jsem moc ráda, že jsem se ke knize dostala. A rozhodně si od autorky hodlám přečíst další.

LilianaFalcon
01.12.2018

I když děj ze začátku vypadal předvídatelně, bylo tam několik překvapivých zvratů, které příběhu dodaly šťávu a celkově ho vyzdvihly nad průměrné románky tohoto typu.
Bylo to vtipné, chytré, úsměvné a romantické, prostě přesně takové, jaké by historické romance měly být. Navíc to bylo neuvěřitelně čtivě napsané :-) Kéž by takových knížek bylo víc.
A i když je to dílo české autorky, určitě se bude líbit i fanynkám autorek jako je Lisa Kleypas, Julia Quinn, Johanna Lindsay,... prostě těm nejlepším.