Lovec hlav

Při pátrání po vrahovi, který zanechává na místě činu pouze hlavu oběti, se dostává mladý detektiv do atraktivního prostředí filmových ateliérů, musí překonat řadu nebezpečí, utkat se i s vycvičenou opicí a čelit lidem s neobvyklými koníčky… Typický román svého autora, s tajemnými protagonisty a záhadnými úkazy. (www.pitaval.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/64267/lovec-hlav-64267.jpg 3.829

The Hairy Arm (1926)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Ametyst

konicekbily

Autor uměl ve své době napsat napínavé knihy. Tenkrát se nevyřešilo, zda je to thriller nebo detektivka, hlavne,že to je sečtení.Tenkrát to byl hodně čtení autor.

LutherKing
05. červnaodpad!

Nemohl jsem ji zaboha dočíst. Ptákovina, víc už od Walllace nechci číst.

michalmatousek

Svižná detektivka bez zbytečné omáčky. Pasáže s opičákem Bhagem patří k tomu nejlepšímu z celé knihy.

susan0834
21.05.2017

Úžasná kniha! Děj mě pohltil a závěr mě šokoval.

TheTara18
06.04.2017

Jedna z těch lepších knih, kterou pan Wallace napsal. Děj a zápletka byla dobrá natolik, aby čtenáře pohltila. Čtení knih od Edgara Wallace si užívám.

Jandel
22.01.2017

Kniha mě vtáhla na dva temné zimní večery. Nebudu nic spoilovat, ale ke konci sem se nechala pěkně nachytat a rozuzlení jsem opravdu nečekala. Příběh, který mi určitě zůstane v paměti, doporučuju!

Selinute
17.07.2016

Dobrá detektivka, pohodové čtení.

Trissi
17.10.2015

Tak tuhle detektivku jsem četla od Wallaceho jako první. Bylo mi asi devět nebo deset, když jsem ji vyštrachala z knihovny. A jelikož byly prázdniny a doma nikdo jiný, uvelebila jsem se v posteli a četla a četla, až jsem ji přečetla. Je možná trochu naivní a přehledná, ale už za tu vzpomínku...

bh69
24.04.2015

Klasika s příjemně brakovým nádechem :-)

Cartimmandua
01.06.2014

Příběh mě zaujal hned od samého počátku, ale s přibývajícími stránkami se mi zdála zápletka lehce průhledná. Nicméně se kniha četla dobře a zabavila mě. Dávám tři hvězdy.

Edgar Wallace

Edgar Wallace