Lovec hlav

Při pátrání po vrahovi, který zanechává na místě činu pouze hlavu oběti, se dostává mladý detektiv do atraktivního prostředí filmových ateliérů, musí překonat řadu nebezpečí, utkat se i s vycvičenou opicí a čelit lidem s neobvyklými koníčky… Typický román svého autora, s tajemnými protagonisty a záhadnými úkazy. (www.pitaval.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64267/lovec-hlav-64267.jpg 3.733
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Ametyst

The Hairy Arm, 1926

Kniha Lovec hlav

Sabina335

Wallace jsem měla ráda, ale poslední dobou zjišťuji, že to stojí tak akorát za jendo přečtení a konec. Znovu bych po knize nesáhla.

MoncaS
08.08.2019

Kniha se dobře četla, pěkně napsaná. Zajímavý příběh.

konicekbily
10.09.2018

Autor uměl ve své době napsat napínavé knihy. Tenkrát se nevyřešilo, zda je to thriller nebo detektivka, hlavne,že to je sečtení.Tenkrát to byl hodně čtení autor.

LutherKing
05.06.2018odpad!

Nemohl jsem ji zaboha dočíst. Ptákovina, víc už od Walllace nechci číst.

michalmatousek
26.01.2018

Svižná detektivka bez zbytečné omáčky. Pasáže s opičákem Bhagem patří k tomu nejlepšímu z celé knihy.

susan0834
21.05.2017

Úžasná kniha! Děj mě pohltil a závěr mě šokoval.

TheTara18
06.04.2017

Jedna z těch lepších knih, kterou pan Wallace napsal. Děj a zápletka byla dobrá natolik, aby čtenáře pohltila. Čtení knih od Edgara Wallace si užívám.

Jandel
22.01.2017

Kniha mě vtáhla na dva temné zimní večery. Nebudu nic spoilovat, ale ke konci sem se nechala pěkně nachytat a rozuzlení jsem opravdu nečekala. Příběh, který mi určitě zůstane v paměti, doporučuju!

Není cesty zpět
Není cesty zpět