Oliverov príbeh

Oliverov príbeh https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371383/bmid_oliverov-pribeh-wzj-371383.jpg 4 60 9

Love story série

< 2. díl

Voľné pokračovanie Príbehu našej lásky (Love Story) - dej knihy sa začína tam, kde sa končí Love Story. Po Jenninej tragickej smrti sa Oliver pokúša znovu nájsť zmysel svojho života. Pomáhajú mu v tom svokor Philip Cavilleri, psychoanalytik doktor London a najmä nový citový vzťah k Marcie Nashovej.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Obzor (SK)

Oliver , 1978

mila2411
09.11.2023 5 z 5

Důstojné pokračování. Příběh o samotě a (bez)nadějích.

zandu
13.04.2023

Jak mě Love story bavila, tak mě Oliverův příběh nebaví. Asi odložím, i když je to útlounká knížečka a mohla bych se hecnout. Ale. Je tu to ale. Proč bych měla, že?

madem
26.09.2022 3 z 5

Nikdy se nepoučím. Stále čtu pokračování a stále se zklamávám. Oliver je jiný a mě to k němu nejde.
Snad na konci je jiskřička naděje.

freejazz
11.10.2019 3 z 5

áno, tešil som sa na pokračovanie Love Story. ale nedá sa vstúpiť dvakrát do tej istej vody. ani keby ju držali v jednom lavóri. možno keby bola vyšla v čase vydania originálu, mohla zasvietiť, takto sa iba zaradila medzi priemerné oddychovky, akých už v tom čase boli plné pulty.

potika
04.04.2018 3 z 5

Jako hodně mladá jsem se těšila na pokračování Love story - s nadějí a vírou v dobré konce, ale až do posledních vět spíše beznaděj...ale i takový je život.

Lathien
26.12.2016 5 z 5

Nádherná kniha.

prochajda
29.05.2016 3 z 5

Přečetla jsem, protože jsem chtěla vědět jak pokračoval Oliverův příběh....myslím, že nakonec našel správný smysl života.

Ankavi
23.02.2014 5 z 5

Ač nastavovanou kaši ráda nemám, tak mě Oliverův příběh zaujal možná ještě více než Love Story. Pro mě je tato kniha napsána velmi citlivě - život jde zkrátka dál, i když je poznamenán tragédií, nepřízní osudu nebo dokonce smrtí milované osoby. Citlivě popsaný Oliverův příběh, jeho duševní rozpoložení, váhání, výčitky...jeho nedokonalost, se kterou se vyrovnává se svou situací, mně byla velmi blízká, a proto ráda hodnotím nejvyšším počtem hvězdiček.

HTO
26.07.2013

Love story se mi líbila, ale tady měl autor, když už chtěl z nějakého důvodu napsat pokračování, víc škrtat. Abych byl úplně konkrétní, měl vyškrtnout všechno až na poslední dvě věty.

Erich Segal
americká, 1937 - 2010