Scénář lásky

Scénář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184161/bmid_love-scenar-lasky-ryu-184161.jpg 4 204 23

Love série

< 2. díl

On, populární herec, jdoucí z filmu do filmu, a ona, majitelka hospůdky v malém městě, zklamaná láskou… Jednoho slunného odpoledne jim osud zkříží cestu a stane se, co nikdo nečeká. Začíná romance přímo hollywoodská, ale její hrdinové o kamery, obdiv a slávu nestojí. Ryan Christensen, obletovaná hvězda, a skromná Taryn Mitchellová ze Seaportu zjišťují, že vlastně chtějí od života totéž: klid, soukromí a pevný láskyplný vztah. A za ten je třeba bojovat, i když překážky číhají na každém rohu! Je však pouto mezi Ryanem a Taryn dost pevné na to, aby přečkalo palcové titulky v bulváru, všudypřítomné objektivy fotoaparátů a žárlivé fanynky, které si usmyslely získat idol Hollywoodu pro sebe a ve svém odhodlání jsou ochotny jít doslova přes mrtvoly? Příběh Ryana a Taryn a jejich Lásky bez scénáře pokračuje!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Love Unrehearsed , 2012

lihate
26.04.2021 5 z 5

"Bohužel, kostry bývalých vztahů někdy nejsou bezpečně pohřbeny, ale straší ve skříni. Občas se mrtví nevysvětlitelně proberou a povede se jim vytáhnout své prašivé zadky z toho temného kouta, kam je člověk zastrčil."

Tenhle díl se mi líbil víc, než první. Rychleji odsejpal a četl se skoro sám. Hrozně jsem se sžila s Ryanem a Taryn. Zamilovala jsem si je a myslím, že bych zvládla přečíst dalších několik knih o nich. Je zvláštní, že o téhle straně života celebrit často nepřemýšlíme. Jakoby byli celebrity automaticky nějaký nadlidi a přitom jsou to jen obyčejní lidé, co dělají svou práci a chtějí žít svůj život. Bláznivá realita. Celý ten svět okolo herectví je fascinující a nepřestává mě udivovat. Autorka vše popsala celkem podrobně, upřímně a přirozeně. Všude jsou lidé, co vám chtějí jen ublížit, proto je těžké najít ty, které vás chtějí milovat. A svět na živo je hezký i když prší.

„Co nám vždycky říkala tvá máma?“
„Že ksindl se najde na každém rohu ulice, ale chlapa se zlatým srdcem se máme držet?“
„Ne, to ne. To bylo taky dobrý, ale já myslela něco jiného. Že by sis měla dát pozor, aby tě chlap miloval
víc, než ty miluješ jeho.“

suzanne1997
06.09.2020 5 z 5

Pokračování lásky bez scénáře pokračuje stejně lehce jako první díl. Postavy opět prožívají nejednu strast, ale i radost. Autorka zachází do podrobností, jakoby se s celým dějem až příliš mazlila - piplala. A to je podle mě jedině dobře. Každý krok hrdinů opět přesně zapadá do děje a od příběhu prostě nelze odtrhnout oči. Další plus příběhu je, že autorka v obou dílech podněcuje čtenářovu fantazii, příběhy všech postav se krásně prolínají a líbí se mi, že se autorka nevěnuje jen hlavním postavám. Čtení jsem si doslova a do písmene užívala, nevadily by mi ani další dvě stovky stran. Tak moc jsem si Taryn a Ryana zamilovala. Knížku s radostí zařadím do své knihovny, abych se k ní a dalším příběhům mohla opakovaně vracet.

LenRan
15.01.2020 4 z 5

Celý příběh byl moc hezký. Námět je dost neoriginální, ale zpracování bylo velmi detailní a uvěřitelné. Příběh plynul docela pomalu, alespoň ze začátku, ale nevadilo mi to, užívala jsem si to. Jedinou vadou na kráse byly Taryiny neustále opakující se nejistoty. Ze začátku jsem to chápala, ale tady v druhém díle už to nemělo co dělat.
Pokud u nás vyjde 3.díl o Mikovi a Marii, určitě si ho pořídím.

Evka3814
04.01.2020 3 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem víc. Sice zase pohádka,ale i tak to bylo fajn.

Monni
27.09.2019 4 z 5

Musím říct, že první díl se mi asi líbil o kousek víc. Nevím proč, ale je to tak. Zase na druhou stranu byl tento díl o něco napínavější než první, ale prostě první díl byl za mě opravdu o kousek lepší. I tak tomu dávám 4*/5* na 5* to určitě není.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Tak nevím.. Asi ještě o kousíček lepší než první díl, ale na 5* asi pořád málo. I tak je to krásný příběh. Odpoutat se od toho, že je to úplně jiný svět a jiné starosti a pak už se jenom bavit. Chvílemi jsem se přistihla jak se culím a jako bonus scény, které romantické dušičky potěší a pohladí.. To třeba Když prší ;-)

Sabishej
15.02.2018 5 z 5

V prvním dílu jsem byla nespokojená s často zdlouhavými a zbytečnými pasážemi. Ve druhém to je přesně naopak. Autorka vynechávala ty nejzajímavější části, a to tak, že najednou začala psát o úplně jiném dni.
No, je to hezké pokračování a zakončení příběhu a myslím si, že stojí za to, si ho přečíst. Ať už jen z důvodu vědět, jak to dopadne. ;)

ardeas
30.05.2017 1 z 5

Myslim,ze staci co som uviedla v predoslom komentári k prvému dielu. Triznenie pokracuje. Aspon ze koniec to uz malo a hura, ze to nie je trilogia. Horsie ako 50 odtienov.

susinka
19.02.2017 5 z 5

Jako první díl se mi i tenhle líbil, jen ten konec bylo na mě moc klišé.
Ještě bych uvítala knihu o Marii a Mika :-D

luciesara
24.01.2017 5 z 5

Krasna knizka...bylo tam vsechno,co v romanticke knizce melo byt

kik68
21.12.2016 4 z 5

Příjemné počtení, ale dlouhé. Místy až zbytečně. A tím, že jsem měla málo času se to táhlo ještě víc. Jinak krásné ukončení příběhu Taryn a Ryana. To předávání cen nemělo chybu :-)

jitka7
27.10.2016 1 z 5

Opět podobné jako moje hodnocení u prvního dílu. Prostě po přečtení jedničky... vás už nemůže nadchnout dvojka, i kdyby autorka dělala co chtěla. Vlastně po přečtení jsem si říkala, sakra... o čem to vlastně bylo. No a to vypovídá samo o sobě.

cukrovka
02.07.2016 4 z 5

Opět příjemné romantické čtení.

Kayla
02.05.2016 3 z 5

Jsem upřímně ráda, že jsem tuhle sérii dočetla. Bohužel jsem se do čtení musela nutit. Kniha byla místy nudná a nezajímavá, ale není to úplný propadák. Musím ovšem říct, že tenhle díl se mi líbil víc než předchozí. Nevím proč. Znám daleko propracovanější knížky než je tahle série. Za mě je to průměr.

Laf
22.03.2015 4 z 5

Hezké pokračování a dovršení toho, co s nimi bylo dále. Odpočinkové čtení :)

Nuttelka
04.03.2015 5 z 5

Krásná kniha, krásné čtení, prostě krásná pohádka :-) Opět mě děj moc bavil a musím říct, že život celebrity není žádný med. Zajímalo by mě, kde Tina bere inspiraci, jestli opravdu ví, jak to v "šoubyzu" chodí, nebo si jen vše vymyslela :-) Každopádně, s Taryn a Ryanem jsem zas vše prožívala, smála jsem, držela jim palce, i sem tam slzička ukápla (hlavně při setkání s pravým otcem Joem), prostě paráda, to je mé gusto, láska až za hrob :-) A nejvíc jsem se pobavila, že je v knize zmíněný můj oblíbenec Ian Sommerhalder, když byli na předávání cen MTV a Taryn mu okukovala zadek :-))) Takže já opět jen a jen doporučuji!!!

Koukala jsem na stránky Tiny a vypadá to, že vyjde ještě nějaké pokračování, takže snad se dočkáme časem i u nás, jelikož se mi těžko Taryn a Ryana opouští... :-)

NeliQ
08.01.2015 4 z 5

Znovu velmi pekny pribeh, ked sa mi tato cast zdala este o chlp lepsia ako prva. Pacilo sa mi, ako sa Taryn vzdy pustila do obrany svojho "muza" a pomohla mu pochopit, koho by si mal pri sebe drzat. Pacil sa mi aj pribeh Marie a Mika, ktory skvelo doplnal hlavnu liniu pribehu. A napokon ten epilog bol tou pravou bodkou za celym pribehom. Pre mna oddychova romantika, ku ktorej sa urcite este niekedy vratim.

Ivy
29.10.2014 3 z 5

První díl mě neoslovil jako většinu a u druhého tomu nebylo jinak. Každopádně kdybych měla porovnat první a druhý díl tak ten druhý je rozhodně lepší. Zdá se mi, že se v tomhle díle Taryn a Ryan někam konečně posunuly. A všemu tomu vévodí ten konec, kdy máme šanci se podívat na Taryn s Ryanem s odstupem času, což mi přišlo mnohem zajímavější než všechno, co jsem si přečetla ve dvou předešlých dílech.

Samira
12.08.2014 4 z 5

Krásné doplnění celého příběhu se skvělými postavami. V knize bylo hodně intimních scén, které v první knize chyběly. Ale zase tam nebylo tolik děje. První kniha mě skutečně nadchla, druhá byla moc dobrá, ale přece jen až moc sladká. Ale zas na druhou stranu proč ne. Rozhodně se k některým částem ještě vrátím!

MisuleB
30.07.2014 5 z 5

Naprosto úchvatné. :´)
Musím říct, že jsem se na tento díl hrozně těšila a rozhodně nezklamal.
Byl plný romantiky, akce, šoku a obrovského překvapení, které nikdo asi nečekal.
Opravdu skvělé.
Moc se mi líbil ten epilog, ten byl opravdu super. :´)
Vřele doporučuju, určitě stojí zato si ji přečíst.

erotika cestování filmování USA (Spojené státy americké) tajemství

Tina Reber