Turbulence touhy

Turbulence touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272236/bmid_turbulence-touhy-NbS-272236.jpg 4 208 25

Vášeň ve znamení módy série

Emmy Clarková ušla dlouhou cestu. Z nevinné dívky se stala zkušená žena, která si umí s problémy poradit. Když se ovšem ukáže, že její nenáviděná šéfka Fiona je těhotná a že otcem by mohl být Emmyin přítel Ben, je toho i na ni příliš a Emmy se musí rozhodnout, zda o jejich vztah bude bojovat, nebo jestli sexy modela Bena opustí.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Craving Him , 2014

Haňulec
24.03.2016 3 z 5

Knihu jsem četla pouze proto, abych se dozvěděla jak příběh Emmy a Bena skončí. Ale to samé jako u první knihy, hodně jsem přeskakovala stránky.

Samira
23.03.2016 4 z 5

Povedené zakončení příběhu téhle sympatické a sexy dvojice. Díl sice nebyl tak nadupaný dějem jako předcházející, ale na kvalitě mu to nijak neubíralo. Tahle oddechová erotika mě baví, jsem zvědavá na Ellie a Braydona, tedy hlavně na něj:), těším se!

cukrovka
16.02.2016 4 z 5

Tak i druhý díl se příjemně četl. Romantika s erotikou.

jitka7
13.01.2016 4 z 5

Hezké uzavření hezkého příběhu. Ben byl tak trošku osel, připadalo mi to docela absurdní s Fionou, ale budiž. Někdy mi připadal jak naivní pipka. Ale přesto to bylo hezké počteníčko. Emmy mě moc bavila :)

EvaSupovic
22.12.2015 4 z 5

Tak nakonec se mi druhý díl líbil víc. Bylo více všeho, takže se to četlo samo a jsem zvědavá na Braydona :-D

sex láska erotika USA (Spojené státy americké) móda

Kendall Ryan