Elegantní hřích

Když dostane nevinná a slušně vychovaná Emmy Clarková práci asistentky v modelingové agentuře v New Yorku, splní se jí sen. Ovšem práce po tyranskou šéfovou Fionu se stane noční můrou. Jediné, co Emmy v práci drží, je hvězda mužského modelingu Ben. Ben je Emmyin naprostý opak: je neuvěřitelně nádherný, dobře placený a zcestovalý. Emmy ale nechce být jen jednou z dlouhé řady jeho fanynek a příležitostných flirtů. Když se začnou sbližovat a překonají i temné Benovo tajemství, vloží se mezi ně Fiona a jejich vztah i kariéra jsou v ohrožení. Ohlasy kritiky: „Ďábel nosí Pradu s jemně zamženou zápletkou. Milé dámy, připravte si něco ke zchlazení, Kendall Ryanová vám totiž přináší pikantní příběh, po jehož přečtení budete prosit o další.“ – Molly McAdamsová, autorka New York Times bestselleru Taking Chances *** „Styl psaní Kendall Ryanové je zkrátka bezvadný. Romány mají neuvěřitelný spád a jsou plné emocí. Nedokázala jsem se od knih odtrhnout. Rozhodně dávám pět hvězdiček!“ – K.A. Robinsonová, autorka New York Times bestsellerů *** „Oslňující a romantické, trilogie Vášeň ve znamení módy má zkrátka všechno, co musejí skvělé erotické romány mít: okouzlující prostředí, krásného hrdinu a hrdinku, jež jsou pro sebe jako stvoření, zejména pak v těch nejerotičtějších scénách.“ – Lauren Blakelyová, autorka New York Times bestsellerů...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/272234/elegantni-hrich-0PB-272234.jpg 3.8172

Love By Design 1.

Vydáno, Grada

Working It, 2013

Kniha Elegantní hřích

happy19

Čtivá,odpočinková četba...opakující pasáže už občas nudí..ale po seznámení s B-2..jsem pookřála:-D..
fantazie forever:-D..

janina66
23.08.2019

Tak za mě ne. Nemělo to šmrnc a jiskření. Nudila jsem se, a tak jsem další díly vzdala.

malazluta
13.06.2019

Tato knížka je pravou zástupkyní žánru románů pro ženy - má symatické hlavní hrdiny, dostatečně atraktivní prostředí, kde se točí peníze (modelingová agentura) a patřičně protivnou mrchu, která nechce hlavního hrdinu pustit ze svých spárů.... ale byť jsem takový příběh četla v jistých obměnách již několikrát, já se u něj především dobře bavila a to byl vlastně účel.

Tanya007
10.06.2018

Nevěděla jsem, co od knihy čekat, ale velmi překvapila! Rychle jsem se začetla a nemohla se odtrhnout.

ves.lucie
02.04.2018

Tato kniha me bavila ... vzajemne nadbihani a loveni se. .. fiona byla plna podlosti pokud jeji chlapec neslapal jak mel tak mu to dala sezrat

Bet
16.02.2018

Kniha byla zajímavá a příběh mě upoutal. Ale neřekla bych, že je to totožné jako Ďábel nosí Pradu. Jen proto že je to ze světa módy a je tam nesnesitelná šéfka. Jak už jsem psala u jiných titulů nerada přirovnám, každá kniha má něco do sebe:)

sedmula
26.01.2018

takový americký happyend, ale dalo se to přečíst. Našla jsem slušnou paralelu mezi myšlením hlavní postavy a sebou, proto 3 hvězdičky :)

jani.ruzicko
21.11.2017

Dle některých názorů, jsem se toho trochu bála, ale nakonec se mi knížka celkem líbila... Bylo tam to příjemné jiskření mezi hlavními postavami =) Oba nakonec šli proti svým předsevzetím a zajetým kolejím, což bylo fajn =) No, a samozřejmě trojka i s Brayem (ten mi byl sympatický) mě překvapila a pořád jsem tak nějak čekala, že to Ben nebo Emmy stopnou, ale nestalo se, takže vlastně taky bezva :D

USA (Spojené státy americké) móda láska erotika

Kendall Ryan
americká, 1981