Lásko, kde jsi?

Lásko, kde jsi? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177897/mid_lasko-kde-jsi-Rxe-177897.jpg 4 207 66

Láska a život série

BESTSELLER K POPUKÁNÍ - Na hledání lásky je někdy nejtěžší zachovat si vážnou tvář. Lásko, kde jsi? je knížka inspirovaná skutečnými příběhy o nevydařených schůzkách a přešlapech ve vztazích. Je věnovaná všem, kteří vědí, jak ošemetné (a někdy i absurdní) může hledání lásky být. Být svobodný nepřipadá Jamie Newmanovi moc zábavné, zvlášť tváří v tvář sexuálně agresivní rozvedené ženské nebo bohyni, která přesahuje jeho možnosti natolik, že by mohlo klidně jít o jiný živočišný druh. Nezapomínejme však, že ani pro dívku není hledání lásky žádnou procházkou růžovým sadem. Jen se zeptejte Laury McIntyreové, která se nedávno vypořádávala s nadrženým realitním makléřem a fanatickým cyklistickým nadšencem. Když do sebe Jamie s Laurou narazí (doslova), vypadá to, že by se na ně mohlo usmát štěstí – jenže nalezení toho pravého bývá někdy počátkem potíží…... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Love... From Both Sides , 2011

SumýšIrena
01.11.2023 3 z 5

Legrační to bylo, to je pravda, ale asi mi moc vadil ten lehce pornografický začátek.

Sixtínka
31.05.2023 4 z 5

Milé, vtipné, pohodové čítanie, pri ktorom sa určite odreagujete. ;)

Marcik7
25.09.2022 3 z 5

I když už jsem věkově úplně jiná skupina, bavila jsem se velmi dobře a věřím, že u mladých čtenářů a hlavně čtenářek tato kniha zaboduje lépe.

Kaduri
29.12.2021 4 z 5

V jednom z predchádzajúcich príspevkov som uviedla, že s toľkými psychopatmi v rámci jednej knihy som sa ešte nestretla. Tak oprava, TOTO je tá kniha.
O to desivejší je fakt, že kým predtým sa jednalo o vymyslený thriller, táto knižka je inšpirovaná reálnymi zážitkami autorových priateľov. A nie, nejedná sa o pobyt na psychiatrii, ale o džungľu zvanú randenie.
Ku knižke som spočiatku pristupovala obozretne. Anotácia sľubovala salvy smiechu. No v tomto žánri je náročné udržať tenkú hranicu medzi vtipom a trápnosťou a vy potom trpíte spolu s autorom. To našťastie nie je prípad tejto knižky.
Naozaj som sa smiala nahlas. Najviac ma dorazilo rande s cyklistom, či s fanúšikom ultraľahkých lietadiel.
A keď konečne objavíte partnera vašich snov, ešte zďaleka nemáte vyhraté...
Príbeh ku koncu trošku stratil tempo, takže jedna hviezdička dole. Výbuchy smiechu nahradil úsmev na tvári.
A to predsa stačí, nie:)?

ela1972
07.07.2021 4 z 5

Taková veselá kniha na prázdniny.

vivula
17.02.2020 4 z 5

Viděla jsem slečnu ve vlaku, která četla knížku a nekontrolovaně vybuchovala smíchy. Četla tuhle věc a já si ji hned taky koupila. Druhý den jsem takhle ve vlaku seděla já a bublala smíchy co 5 minut. Některé ty pasáže byly napsané tak realisticky, že jsem si připadala, jako bych u toho byla. Moc se mi to líbilo a opravdu mi to zvedlo náladu.

janasim
07.01.2020 5 z 5

Bomba,bomba,bomba! Tohle bylo skutečně super! Nepamatuji si knihu, u které bych se tolik zasmála. Ano, je peprná, něco je už moc, ale já se nemohla přestat smát a teď jen přemýšlím, mám-li hned číst pokračování nebo nějaký čas počkat, abych si ho pak lépe vychutnala. Jenže to bylo tak dobrý a tak nevím, jestli vydržím.

booklovertina
03.01.2020 3 z 5

Romantiku veľmi nemusím, ale táto dilógia sa podarila. Ľahký štýl písania, v knihe prevládal vtip a nebolo to zbytočne preromantizované.

Nikusha
18.09.2019 5 z 5

Tak tohle se dle mého povedlo. Hned od začátku je to vtipné, poutavé a ještě jednou vtipné. Moc se mi líbí styl autorova psaní, jeho příměry a metafory. Jasně, každý má jiný pohled na humor, ale tohle, ač je to chvílemi "možná moc" ,prostě vtipné je :) Doporučuji každému 15+. Své malé švagrové (12) bych tuhle knížku asi nepůjčila :D

Lucinka007
15.08.2019 5 z 5

Nevím, kde začít, tak třeba takhle: Naprostá paráda! Super knížka plná vtipu i sarkasmu. Podle názvu by se mohlo zdát, že se jedná o nějakou slaďárničku, ale tak to vůbec není. Musím říct, že jsem se u knížky doopravdy hlasitě smála. Můžu jen doporučit!

klarinka9974
09.07.2019 5 z 5

Kniha je plná příběhů o nevydařených schůzkách, které vás budou bavit, rozesmívat a nutit vyprávět trapasy dál. Úžasné pobavení u knihy, bezvadný příběh a šťastný konec je skvělé odreagování na pracovní dny a dlouhé večery.

Murasaki
17.06.2019 5 z 5

Hledáte něco humorného na odreagování? Rozhodně sáhnete po této knížce! Opravdu nebudete litovat. Smála jsem se od začátku do konce. Jen co jsem ji otevřela, nedokázala jsem jí až do konce zavřít.

PetrT40
16.06.2019 4 z 5

Skvěle napsaný humor

zeja
17.02.2019 3 z 5

Ze začátku jsem si myslela, že to ani číst nebudu, přišlo mi to celkem vulgární, ale začetla jsem se a bylo to i vtipný.

verunka93
27.01.2019 5 z 5

U knihy jsem se smála od začátku do konce. Jedna z mých oblíbených knížek, ke které se ráda někdy zase vrátím.

Ildi
15.01.2019 5 z 5

Perfektne spracovaná humorná kniha! Neskutočne som sa nasmiala. Veľa vtipných situácií a ešte ma aj dojala. Je nevtieravá a zároveň vás vcucne do deja :) Teším sa na pokračovanie.

veveronka
15.09.2018 4 z 5

První část mě nezaujala,ale jakmile se ti dva potkali,tak jsem se parkrát pořádně zasmála.Nejlepší na tom je,že to opravdu může zažít každý

Laughtubbe
16.05.2018 4 z 5

To byla jízda :D Není nad začátky vztahů :D :D Na ty se vždycky vzpomíná nejlépe :D

Lenka40
08.04.2018 5 z 5

Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála a to myslím ,že jsem se smála pořádně nahlas :D .Báječné vyprávění zážitků při shánění partnera .Vřele doporučuji a hned se vrhám na další díl Láska na třetí .

Efkaf
23.01.2018

Už dlouho se mi nestalo, že bych plakala smíchy při čtení :) Za mne úžasné odreagování :)

humor výběr partnera seznamky seznamování

Nick Spalding
britská, 1973
2013  81%Lásko, kde jsi?
2014  72%Láska na třetí

Kniha Lásko, kde jsi? je v