Vendeta

Vendeta https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155082/bmid_vendeta-p6i-155082.jpg 5 356 58

Lovci monster série

Život byl vážně skvělý. Z ušlápnutého účetního jsem se stal Lovcem monster, zabránil jsem mimozemské invazi, zachránil svět a zasnoubil se s dívkou svých snů. Pak mi ale fanatický vůdce Svaté církve dočasné smrti na dvorek vysypal dodávku plnou zombie, na slovíčko zaskočila má upíří tchýně a Úřad pro kontrolu monster mě informoval o menším nedorozumění, kvůli kterému si tříkilometrový mimozemský hlavonožec myslí, že jsem ho loni pošimral atomovkou, a chce se mi za to pomstít. A jako bonus mi UPKM přidělil celodenní ochranku v podobě zvláštního Frankse, který ze mě kdysi málem vymlátil duši a nemůže se dočkat, až se mě něco pokusí zabít. A tak jsem se kvůli federální vládě změnil z Lovce monster v návnadu na monstra. Jenže tenhle červ na háčku je po zuby ozbrojený a neprodá svou kůži lacino.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Monster Hunter Vendetta , 2010

Kačí137
05.04.2017 4 z 5

Owen je fajn, stále až příliš přímočarý, ale stále vtipný. Opět jsem se dozvěděla něco nového okolo jeho zvolení za Vyvoleného a zároveň mám spoustu otázek na další narážky ;-) Jsem zvědavá, co Larry zamýšlí s Julií.
Hej, a Franks?? No, tak ten nemá chybku. Asi se stane mou nejoblíbenější postavou. A ty jeho vtípky?? Kde se to v něm bere...?? :-)

vlkodlaq
05.11.2016 4 z 5

Lovci jsou klasickou hrdinskou scifi/fantasy osnovou, ve dvojce se tak děj rozjíždí znatelně více, než v prvním dílu, který se věnuje nejvíce vývoji hlavní postavy. Vcelku spádný a přímočarý děj je dobře čitelný a má pár překvapivých i originálních prvků a rozhodně první i druhý díl stojí za přečtení (samozřejmě pro sci-fi/fantasy čtenáře).

SimaX
24.04.2016 5 z 5

Druhý díl jsem začal hned po prvním, který mě dost bavil. Musím říct, že tady to ten drive mělo až do konce. Vyjasnilo se dost věcí a také vyvstalo na povrch spoustu dalších otázek. Už se těším až se vrhnu na další díl. Proto tady dávám 5 hvězd. Pozn.: Dost jsem se bavil u Franksovejch vtípků.

pejty
17.01.2016 5 z 5

Druhý díl je napsán jako přes kopírák a v mnohém se podobá prvním Lovcům monster. Opět velmi vtipné, napínavé, akční a plné monster. Výborné lehké čtení na pár večerů.

Filatov
28.10.2015 4 z 5

Druhý díl přebírá to dobré, ale i to špatné z prvního dílu. Prakticky bych sem mohl překopírovat komentář z jedničky, a takřka bych se trefil i do komentáře k Vendetě. Možná bych ještě dodal, že dějově kniha skřípe víc, než jednička a to hlavně ve finále. No asi si budu muset zvyknout, že tahle série bude hlavně o vizích a časoprostorech a tak. Pořád jde ale o čtivo, které má koule, když se rozjede.

renefer
29.09.2015 4 z 5

Pokračování je stejně dobré jako první díl, opravdu jsem se u něj bavila, takže jestli se vám líbila jednička, tak můžu jen doporučit.

FishMac
24.09.2015 5 z 5

Akce, hlášky, nasraný trpaslíci, zase akce , a totálně boží agent Franks !!! Chcete to a chcete to hned!! :-p

Maff
03.04.2015 3 z 5

Pobavilo, s chutí přečteno. Je to málo nebo moc? Chtít od této knihy víc by byla troufalost. Na druhou stranu naplnila, vzhledem k zvolenému stylu vypravování, očekávání. Tedy pobavila ..... je to málo nebo moc .......

Budulman
14.07.2014 4 z 5

Dvojku jsem musel číst na dvakrát, i když jednička byla bez chyby, první půlku dvojky jsem se nějak nemohl začíst, nakonec jsem ji odložil a dal si mezitím 4 jiné knížky, než jsem se vrátil.
Druhá půlka se už četla sama a jako celek hodnotím jako podařené, ale ne jako první díl.
Snad mě překvapí třetí díl :o)

witko
04.03.2014 3 z 5

Stejně čtivé jako jednička. Dostal mne nejen internetový trol Milton. Ani trpaslíci nejsou špatní. Jsem zvědav proti čemu bude stát Owen a spol v dalším díle.

Monicay
08.01.2014 5 z 5

Druhý díl stejně perfektní jako jednička. Starobylí mi čím dál více připomínají poslední scény z jedničky Hellboye, ale alespoň si jejich realitu můžu dokonale představit :-). Franks tady boží, celou knihu jsem se těšila, až odhalím jeho tajemství, a když se to stalo, říkala jsem si, že mě to taky mohlo napadnout. Jsem nadšená úplně stejně jako z prvního dílu a už se nemůžu dočkat dalších pokračování. Doufám, že vyjdou co nejdříve.
Fantomprint nadělil této sérii parádní obálky a mě moc těší, jak mi přibývají v mojí domácí knihovničce.

faoleha
09.12.2013 5 z 5

Opět totální nálož! Nemůžu než doporučit. :-)

caldap
05.12.2013 5 z 5

Velice dobré čtení, druhý díl mě opět nezklamal. Doporučuji k přečtení.

LovelyLucy
06.07.2013 5 z 5

Právě jsem jí dočetla a jsem celá plná dojmů. Úžasná akce, a přestože jsem spíš na romantiku, tohle si prostě dokážu plně vychutnat. Někdy mám chuť na trochu brutálního boje a všude stříkající krve. A tahle knížka je tím vším nabitá. Trochu jsem se jen lekla, když jsem zjistila, kolik dílů nás ještě čeká. Ale moc se těším na další. Doporučuji!!! :)

Alena_S
03.07.2013 5 z 5

Opět paráda! A že mě zrovna tenhle knižní žánr v jednom místě i upřímně dojme, to jsem opravdu nečekala :)

dusan122
28.06.2013 4 z 5

Kniha nabitá akcí.Ani chvilku jsem se nenudil.Kdo má tento styl rád ten tuto knihu zhltne jako malinu.

orson
09.06.2013 4 z 5

Ale jo, první díl byl sice o chlup lepší, ale i tak to nakonec byla pěkná kulhánkovina. Nevíte, kdy bude další díl? :)

Mentiri
18.05.2013 5 z 5

Correia opět nezklamal!!! Paráda, těším se na další díl! :))

Larry Correia
americká, 1977
2012  87%Lovci monster s.r.o.
2015  91%Drsná magie
2014  92%Nemesis