Lovci monster s.r.o.

Seznamte se s Owenem Zastavou Pittem, nejnovějším rekrutem Lovců monster, s.r.o. Netvoři jsou totiž skuteční. Tvorové z mýtů, legend a béčkových filmů jsou někde tam venku a číhají ve stínech. Oficiálně jsou tajemstvím. Někteří jsou zlí, jiní prostě jen hladoví. Na opačné straně stojí lidé, kteří se živí jejich zabíjením. Je to docela fajn práce, až na jeden malý problém. Starodávná bytost známá jako Prokletý se vrátila, aby si vyrovnala sto let staré účty. Pokud Prokletý uspěje, nastane konec světa a LM s.r.o. je to jediné, co mu stojí v cestě. Zatímco hodiny odpočítávají vteřiny do konce světa, Owen se ocitá v obležení legií nemrtvých přisluhovačů, nepřátelských federálních agentů, tajemného ducha, který se mu usídlil v hlavě, a prokleté rodiny ženy, kterou miluje. Obchod jen kvete… -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127172/lovci-monster-s-r-o-127172.jpg 4.4244

Lovci monster (1.)

Monster Hunter International (2007)

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

JohnnyKa
09. prosince

Dobře se to čte. Pokud máte rádi Kulhánka nedá se než jen doporučit.

Ebon

Jednoduchý, čtivý, plný akce, hlášek, prostě takový pořádný tatarák.

Sitth

Na první pohled béčková fantasy se čte jedním dechem a čtenář rychle mění názor a pokukuje po dalším díle.

Ryorka

Mělo to spád, vtip a četlo se to dobře, teda až na ty obsáhlé popisy bojového vybavení a bojových scén, to jsem trochu trpěla. Ale jinak dobrý. Jdu na druhý díl.

Devil-Ivet

Nevěděla jsem, co mám očekávat. Úryvky ze zadní strany mě nadchly a já jen doufala, že to nebude to nejlepší a nebudu zklamána. Byla jsem mile překvapena, plno akce, napětí, boje, krve, vtipů, monster… Je tu toho opravdu mnoho. Jen doufám, že další díly budou taky tak dobré, ne-li lepší.

Jimm1

Mé seznámení s tímto spisovatel bylo uspokojivé. Kniha, ač to není žádný hubeňour, se četla dobře. Už na pár trošku nudnějších částí. I tak jsem ji odložit nechtěl a písmenka jen hltal. No jde se na další díl....

azraelka

Naprostá jízda. Člověk se bojí i baví zároveň.
Plus hlavní hrdina má české předky (Zastava), takže mu fandím ještě o trošku víc.

slawa.cap
17.12.2017

Poslouchal jsem jako audioknihu. Úžasný úvod do světa Lovců, člověk není vržen doprostřed děje, ale pěkně se do dění zapojuje stejně jako hlavní hrdina. Závěr U starověkých mi přijde jako uměle vytvořená cesta ke druhému dílu.

KAREL6725
11.11.2017

Správně seznamte se přichází první díl slavných Lovců monster. Spousta zbraní spousta krve spousta potvor která chtějí zničit náš svět. Aneb jak účetní k lepší práci přišel, zachránil svět. Tohle se čte samo, neznám nikoho komu by se to nelíbilo. Hustý jak Hustej nářez . Když jsem tuhle knihu dočetl tak jsem věděl že v příštím životě chci být účetní. První díl výborný. Bylo to potěšení číst.

Janičta
25.10.2017

Hodně svalů, hodně zbraní, hrdinové s trochu delším vedením a spousta monster... mrtvých monster :-)

QEDS
18.10.2017

Opravdu propracovaná kniha. Jde videt že, autor miluje zbraně a vyžívá se v nich. Příběh se místy táhne a já si říkal: "Tak pojďme už do další akce.". Knize to, ale jako celku neškodí. Je velice čtivá a já měl problém se od příběhu odtrhnou.

denydean
13.09.2017

No tak mám pocit, že jsem se zamilovala do další série. Monstra, akce a zbraně. Co víc si přát?! Nemůžu se dočkat dalších dílů.

nycol
24.08.2017

Monstrozni :), uchvatne, silene a bozske.

Pravda.Shin
31.07.2017

Čtivé to celkem bylo a když člověk nemá do čeho praštit, zabaví to. Ale to jsou asi tak jediné plusy. Vlastně všichni Lovci jsou tak morálně založení, až se mi obracel žaludek. To byly pořád samé kecy o dobru a zlu, světlu a temnotě. Jsou to Američané, takže samozřejmě musí být ve všem nejlepší a často se tam vychvalují tím, jak pružnou mají mysl. Kdyby to alespoň byla pravda. Spíš to hraničilo s fanatismem. Jejich společnost je sice jen přes sto let stará, ale už mají tak úžasnou knihovnu, že se tam všeho dopátrají. Včetně magie, kterou ale z nějakého záhadného důvodu prostě nepoužívají a spoléhají se jen na zbraně. Jejich takzvaný geniální vynálezce prostě jen upravuje už vymyšlené zbraně a tím jejich vývoj končí. Každý tam musel vypadat drsně (a bylo to hodně umělé). Hlavní hrdina byl dost chytrý a na co sáhnul, to mu šlo (on jediný vyvolený!). Teda alespoň se nám tu myšlenku snažil spisovatel vnutit. Kniha je předvídatelná a charaktery jak přes kopírák. Každá postava je plná pohrdání a pořád se musí druhým vysmívat a nadávat (a to taky dělají všechny postavy stejně). Hlavně ty postavy, ke kterým se to vůbec nehodí. No a když už tam někdo zemře, musíme ho oživit. Bez toho by to nešlo!

MonicaMonique
08.07.2017

Musím říct, že jsem se opravdu bavila. Líbil se mi humor hlavní postavy. Taky oceňuji nezvyklý popis monster. Elfove a Orci byly prostě nejlepší. Jdu se vrhnout na druhý díl.

karel0684
04.07.2017

K téhle serii jsem se dostal úplně náhodou. Kniha čtivá od samého začátku, hodně akce, monster, vnitřností...

trudoš
02.05.2017

„Jeden jinak normální čtvrteční večer jsem dostal příležitost prožít americký sen. Podařilo se mi prohodit svého neschopného, debilního šéfa oknem ve čtrnáctém patře.“
Zlaté pravidlo první věty zde padlo na úrodnou půdu, a jak mile Lovci monster začínají, tak pokračují i nadále. Umí-li si totiž autor sám ze sebe utahovat, polovinu čtenářových sympatií (nebo alespoň těch mých) má v kapse. Tu další pak získá zběsilou akcí, která sice neimponuje novátorstvím, ale je nápaditá a šlape jedna báseň. Snad jen jedno negativum bych měl - těch čtyři sta stran malým fontem je pro podobný žánr možná trochu moc. Na jednu stranu super zábava na dlouhý čas, na druhou stranu příliš mnoho super zábavy na dlouhý čas. Hlavně tak o to víc vynikne troubovitost hlavního hrdiny, který snad jediný celou dobu tápe v souvislostech, přestože modrým je vše jasné už nějakou dobu. Jenže co byste taky chtěli očekávat od chlapíka, co má téměř dva metry, váží něco přes metrák, miluje zbraně a má sklony k hrubému násilí?

Pasadenka
20.04.2017

Jo, tohle bylo skvělé. Ideální na divoké dubnové počasí. Je to čistě žánrová záležitost, no na rozdíl do českých autorů, je to podstatně delší a akci střídají volnější pasáže a hrdinové dostávají čas na zotavení. Co se pro mě pak stalo největším problémem. Hodně mystéria, které se na konci promění v celkem očekávatelné rozuzlení a veškeré snažení se odbije pouhým osudovým určením. Jinak naprostá pecka, dobré postavy, dobrá romantika a pro změnu bez sexu. :)

kyklop123
06.04.2017

Bavilo mě to a přečetl jsem to rychle, je to zajímavý, ale s některými nelogičnostmi a popisy monster jsem nebyl moc spokojen :D. Ale je to jen osobní náhled na věc :). Každopádně čtivost a akce na jedničku...

Kačí137
27.03.2017

Skvělí, parádní :-). Knížku jsem přečetla během víkendu. Zed je skvělí. Líbí se mi jak přemýšlí. Jednoduše a nekomplikovaně ;-) Parádní akce, jednou jsem se teda lekla, už to vypadalo jako Tarantinovka, ale uuuuff, nakonec mi tam oblíbené postavy zůstaly.
Jen uznávám, že nejsem takový fanda do střelných zbraní a tak jsem technické popisy nadšeného fandy přeskakovala :-D. Zase jsem to měla rychleji přečtené!
Beru do ruky druhý díl!!

cr8g
23.01.2017

Kniha kterou jsem cetl snad 4x a naprosto ji zboznuju. Kombinace Fantasy a moderni doby se strelnejma zbranema a neuveritelnejma hlaskama. Kdo mi nemiloval vidlacky Elfy nebo Orky poslouchajici heavy metal?!

Karelvovsik
13.11.2016

Hodně akční oddychovka, která mě velice bavila. Orkové zbožňující Heavy Metal? Prostě dokonalé.

Fidaa
03.10.2016

Příjemné čtení byl jsem příjemně překvapen

Ebon
20.09.2016

Zábavná spotřebka. Vtipná, plná hlášek a trochu gun porna. Občasné nelogičnosti tomu odpouštím.

Tamten
19.09.2016

Kulhánek to sice není, ale i tak je to čtivé a zábavné (když člověk nepřemýšlí).

tlllk
08.09.2016

to nemalo logiku, najskôr s jednou príšerou bojujú pol hodinu aby ich následne bez zjavného dôvodu, tréningu či čohokoľvek iného kosili po stovkách .... wtf , ale na relax pri vypnutom mozgu to bolo fajn.

koubin007
07.08.2016

Dá se taky stáhnout jako skvěle namluvená audiokniha na http://www.kralovstvimluvenehoslova.cz/ .
Čte rétor pan Jiřík a v jeho podání je to skutečná lahůdka a pohodový relax nejen na prázdniny.

Palele
24.07.2016

Potřebovala jsem nějakou oddychovku a tohle je perfektní relax. Celá série je zábavná a vtipná, pobavila jsem se

Eyghon
08.07.2016

Vynikající, zábavné, nemrtví, upíři, vlkodlaci, elfové, vendigo, prokletý - nože, sekery, pistole, brokovnice, samopaly, děla, minomety a dokonce atomovka. Co by člověk chtěl víc. Odpočinková četba.

SimaX
18.04.2016

Suprová kniha (čteno na doporučení). Od začátku do konce to byla pekelná jízda. Kvéry, montra, hlášky a rychlost. Dávám 4 hvězdy z toho důvodu, že nejde dát 4,5. Tu půl hvězdu bych ubral za ten vcelku zamotaný konečný fight. Knihu doporučuju. Vzhůru na 2. díl :)

Larry Correia

Larry Correia