Lovci monster s.r.o.

Lovci monster s.r.o. https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127172/bmid_lovci-monster-s-r-o-CAl-127172.jpg 4 486 104

Lovci monster série

Seznamte se s Owenem Zastavou Pittem, nejnovějším rekrutem Lovců monster, s.r.o. Netvoři jsou totiž skuteční. Tvorové z mýtů, legend a béčkových filmů jsou někde tam venku a číhají ve stínech. Oficiálně jsou tajemstvím. Někteří jsou zlí, jiní prostě jen hladoví. Na opačné straně stojí lidé, kteří se živí jejich zabíjením. Je to docela fajn práce, až na jeden malý problém. Starodávná bytost známá jako Prokletý se vrátila, aby si vyrovnala sto let staré účty. Pokud Prokletý uspěje, nastane konec světa a LM s.r.o. je to jediné, co mu stojí v cestě. Zatímco hodiny odpočítávají vteřiny do konce světa, Owen se ocitá v obležení legií nemrtvých přisluhovačů, nepřátelských federálních agentů, tajemného ducha, který se mu usídlil v hlavě, a prokleté rodiny ženy, kterou miluje. Obchod jen kvete…... celý text

Literatura světová , Horory , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Monster Hunter International , 2007

AzrAeL_666
19.09.2015 5 z 5

Brutálne hlášky, kopa krvi,zbrane,monstra ... od začiatku až do konca ... výsledok = moja srdcová záležitosť. Larry sa s tým proste nepára a pre to je to také skvelé !

FishMac
05.09.2015 5 z 5

Na doporučení jsem vyzkoušel první díl ze série Lovci Monster a musím říct...Ku*va nááářez !! Od začátku dokonce jedna velká jízda plná krve, hlášek, drsnější mluvy a parádních postav! Už od první kapitoly se jede pěkně z ostra. Akce je popsána neskutečně detailně, energicky, takže se v mžiku přesunete do bitevní vřavy a nakopáváte zadky upírům, démonům, vlkodlákům a dalším šmejdům společně s hlavními hrdiny! Dialogy mezi postavami jsou parádně napsané, správně drsné a vtipné :-) Vynikající záležitost! Boj o osud světa nikdy nebyl tak nasranej! :-D

Filatov
17.08.2015 4 z 5

No tak tohle byl brutální nářez, který se četl opravdu sám. Tenhle styl mám přesně rád. Vlkodlaci, upíři a další monstra to je moje a tak trochu vulgární stylizace téhle knihy mi prostě sedla. Popisy bitev, jednotlivých zbraní a následky jejich účinku, které zanechaly na jeho nepřátelech jsem si užíval. Chtěl jsem dát plný počet, ale nakonec prostě stejně zase nemůžu. První polovina knihy je na pět hvězdiček bez debat. To jak se Owen zasvětil, výcvik a první akce je paráda ale od druhé půlky jde děj trochu dolů, protože ho brzdí vize do vzpomínek lorda Machada a spousta věcí o artefaktu (proč se skoro každé scifi neobejde bez artefaktu, už jsem na tohle docela alergickej). Kdyby se celý děj držel jednoduchý vyvražďovačky monster, tak dám pět hvězd, ale řeči o artefaktu a následná složitost děje spíš celkově ublížily. Závěr naladil na další pokračování, takže budu Pittovi fandit dál a přát mu, aby vybojoval bezpočet dalších bitev společně s Lovci monster!

julliette
05.06.2015 5 z 5

Páni. Tak tohle je teda pořádná kniha. Samé příšery, nestvůry a všelijaké bytosti. Samé mrtvoly a zabíjení, prostě supr počtení.

Narissa
01.06.2015 5 z 5

Je to tak šílené, až je to úžasné!

Calla
07.04.2015 5 z 5

Jednoho dne jsem si koupila tuhle knihu,už ani nevím proč a asi 2 týdny mi ležela v knihovně kde na ní usedal prach.Jednou jsem se rozhodla,že si jí konečně přečtu.Od prvních 2 vět mě kniha naprosto vtáhla do děje.Za 2 dny jsem jí měla přečtenou a rychle jsem běžela do knihkupectví pro zbívající díly.Už si ani nepamatuji jak rychle jsem je přečetla,prostě děj byl náhle za mnou .D Teď si uvědomuji,že jsem knihu ze začátku úplně odepsala a už vím,že to byla hrozná chyba.Mám radost z koupě všech úžasných knih ze série Lovci monster.Postavy jsou bezchybné a miluji jejich úžasné hlášky (vážně se mi líbí když nebezpečného padoucha pošlou někam .DD).Vy kteří jste knihu ještě nečetly,neváhejte!U knihy se několikrát pobavíte a nebudete se moci odtrhnout od napínavého děje.Hodnotím 5/5 - bezchybné .)

Teresa1996;
24.02.2015 5 z 5

To jsem takhle měla příliš peněz, tak jsem si zašla do knihkupectví a náhodně vybrala knihu. Vzhledem k tomu, že jsem o Lovcích před tím nikdy neslyšela a na přebalu nebyl obsah (tohle u knih nesnáším), nebyla jsem si jistá, zda jsem pořídila správně. Jakmile jsem se však dostala k Owenovu prvnímu setkání s monstrem, kniha mě vytáhla jako ještě žádná předtím. Kopa akce, potoky krve a vnitřností, monstra všech druhů a tvarů, sympatické postavy, žádná přehnaná romantičnost a záplava perfektních hlášek. Rozhodně koupě nelituji.
(během prvních dvou dnů od koupě prvního dílu se mi na poličce objevily další dva a během dvou týdnů byly první dva díly za mnou)

Lorrainee
29.10.2014 5 z 5

Lovce monster proste miluju. Nevim proc to zbytecne pitvat... proste je to dokonaly a tecka. Kdo neprecet, jeho chyba. Komu se to nelibi... no vsak vite :D

bh69
24.10.2014 3 z 5

Ke knize jsem se dostal náhodou, tenhle druh literatury nevyhledávám, ale pustil jsem se do čtení a bavilo mně to a byl jsem pořád zvědavý co bude dál. V polovině už nadšení trochu opadlo, příběh je takový jednoduše přímočarý, stejně tak styl psaní. Oceňuji, že autor nesklouzává k lacinému popisu násilí nebo nechutností ani k přehnané vulgaritě. Na druhou stranu mám pocit, že autor nevymyslel nic co už by tu 1000x nebylo. A občas se vnucuje pocit, že kniha je produktem zastydlé puberty, ale to asi k tomuto žánru patří :-) Posedlost popisem zbraní je po čase taky trochu obtěžující. Ale jinak docela dobré odpočinkové čtení. Ale jestli se pustím i do dalších dílů to nevím, asi ne, jsou lepší knihy, se kterými se dá trávit čas (dodatek - už čtu druhý díl :-) ).

renefer
27.09.2014 4 z 5

Bezva jsem se pobavila, nejlepší byl začátek, možná i proto, že mám s Pittem stejné povolání :-)Pak už to bylo vtipné jen místy, za to se člověk nemohl od akčního děje odtrhnout.Určitě si pořídím další díl.

X3ON
09.06.2014 5 z 5

tak po vic jak roce docteno a musim rici ze jak jsem se do toho poslednich par dni oprel, neslo se odtrhnout. Zed je prote borec, a larry taky, akce vyborna kulhankovsky styl je proste nej avsak misty to bylo malicko predimenzovane ale co uz :D hura koupit druhy dil

ferda
22.05.2014 2 z 5

Bohužel, nesdílím to nadšení jak někteří přede mnou. Četl jsem to jen silou vůle.Boj s monstry minimální a jen jakýsi okecávání.

Palele
16.03.2014 4 z 5

Super, pobavila jsem se.

witko
16.02.2014 3 z 5

Potencál mělo téma veliké, po přečtení převažuje zklamání. Hlavně jsem rozpačitej z konce. Nejvíc to zazdil vztah Owena a Julie. Uspěchaný, nepromyšlený.

ragnar
02.01.2014 4 z 5

Hodně velký zklamání... resp. začátek rozpačitý, prostředek ucházející a konec naprostý paskvil složený z těch nejhorších bé cé a déčkových kliše až na zvracení....

Faidra
31.12.2013 1 z 5

I pulp se dá napsat dobře, ale tohle byla splácanina bez čehokoli zajímavého.

Peti
19.11.2013

Tak tuto knihu hodnotím velice kladně. Příběh mi přišel trošku ala Man in Black a dle mého názoru neměl chybu. Hlavní hrdina se z nudného účetního stal vyvoleným a získal i lásku svého života, takže nechyběla romantika a happy end. Už se těším na další díl :). Doporučuji všem jako odpočinkové čtení na dlouhé zimní večery a kdo se nebojí trochu násilí.

Lilithen
25.07.2013 5 z 5

Už když mi v balíku knih od nakladatelství Fantom Print přišel letáček s ukázkou z této knihy, věděla jsem, že si ji prostě musím přečíst. Upíři, zombie a vlkodlaci v té nejtemnější podobě (nic pro ty, co si upíry a vlkodlaky představují tak, jak jsou vykresleni ve Stmívání), to vše okořeněno notnou dávkou sarkasmu, černého humoru (u některých pasáží jsem se smála jako šílenec a každému, kdo mě byl ochoten pár minut poslouchat, jsem je předčítala), cynismu, krve a střev... Lepší fantasy už jsem dlouho nečetla. :)

Alena_S
03.07.2013 5 z 5

Během první kapitoly jsem skřípala zuby, ale poté, co se vysvětlily všechny za vlasy přitažené části, už prozření a spokojenost - naprosto moje krevní skupina!

orson
27.05.2013 5 z 5

Po dlouhé době zase kniha, od které se nešlo odpoutat a díky které jsem chodil spát dlouho po půlnoci. Oddechovka s upírama a jinýma potvorama (ještě teď se občas mrknu na strop. jestli tam není některý z těch parchantů...) ve stylu Kulhánka říznutého Fabianem. Hlášky byly sice trochu slabší, hrdina nezničitelný (ač v každé kapitole dostal pořádnej nášup) ale děj měl pořádný spád. Až se mi přestane zdát o monstrech, tak zkusím další díl.

městská (urban) fantasy dark fantasy příšery, monstra

Larry Correia
americká, 1977
2012  87%Lovci monster s.r.o.
2015  91%Drsná magie
2014  92%Nemesis
2013  89%Alfa
2013  90%Vendeta

Kniha Lovci monster s.r.o. je v