Lovci diamantových stínů

Christo McKenzie se musí vyrovnat nejen s náhlou smrtí svého otce, ale i s tím, že ho celý svůj velmi pohodlně zařízený život měl za někoho úplně jiného. Americký advokát newyorských bossů léta obhospodařoval na jiném kontinentu utajený zdroj obživy, což jeho syn na vlastní kůži a za drsných podmínek zjiššuje v nevyzpytatelné africké stepi a městech východního pobřeží černého kontinentu. Na vyprahlých afrických planinách platí jasný zákon - slabší vždycky, dřív anebo později, zemře. Christo brzy pochopí, že tento zákon platí pro všechny.Autor knihy Richard Marks (1969) nám představuje román protkaný autentickými zážitky, které načerpal účastí a pořádáním afrických safari pro českou i zahraniční klientelu od roku 1993.Sám autor se ve svém životě, stejně jako hrdina naší knihy, přiblížil několikrát smrti díky prodělané malárii. Účastnil se mimo jiné i dohledávání ztracených členů expedice „Živá Afrika‶, kteří nepřežili přelet Kilimandžára s motorovým rogalem. Scény lovů popsané v naší knize jsou naprosto autentické. PojĬte se s námi ponořit do rozpálené africké stepi, kde i přes vysokou teplotu tamního ovzduší ucítíte mráz, který Vám bude běhat po těle. V íce o autorovi na www.world-wide.cz ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98045/lovci-diamantovych-stinu-98045.jpg 2.54
Dobrodružné, Literatura česká
Vydáno, Mezera

Kniha Lovci diamantových stínů

houston
04.03.2012odpad!

Opravdu blbost. Příběh nudně průměrný, zpracování (stylistika) je skutečně příšerná. Dočetl jsem to jen s největším sebezapřením. Brak toho nejhoršího kalibru.

nakladatelství
13.12.2011

U nás doma ji máme od minulého týdne zaškatulkovanou jako takového harry pottera pro dospělé muže :D román plný luxusu, doutniků, krve, potu, krásných žem, lovu, detektivní záplekty a dobrodružství přitáhl ke čtení i naše zaryté nečtoucí strýčky, otce a dědečky, kteří si naposledy přečetli něco od Štorcha nebo Enid Blyton :D a to na jeden zátah prosím! :-D :-D :-D

detektivky napětí autobiografické prvky

Kniha Lovci diamantových stínů je v