Lov na nevestu

Lov na nevestu https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334104/bmid_lov-na-nevestu-fJc-334104.jpg 5 2 2

Jozef, svojský milovník alternatívnej terapie, sa vracia do dediny, v ktorej si postavil zrub. V ženách sa sklamal. Tie, na ktoré natrafil, si nevedeli patrične uctiť muža, boli lenivé a len by sa nechali obskakovať. Preto ho poteší, keď natrafí na Helgu. Krásnu, no najmä bohatú podnikateľku z Bratislavy, ktorá sa vie o seba postarať. Jozef, ktorý by si pre cent dal vŕtať nielen do jedného kolena, ale rovno do obidvoch, urobí všetko pre to, aby získal nevestu s bohatým venom. No Helga si, na rozdiel od jeho bývalých, po hlave skákať nenechá... Kniha je voľným pokračovaním knihy Manipulátor.... celý text

Jurajovamaka
03.03.2021 5 z 5

Neskutočne ma zaujímalo, ako sa Jozefovi podarí zmanipulovať ostrieľanú biznismenku. To, čo jej "vymyslel," by som naozaj nečakala. Knihu hodnotím ako odychovku, odporúčam ju tým, ktorí si potrebujú trošku zdvihnuť tlak. Autorka skvele vykreslila postavy. Sú uveriteľné a to sa počíta.
O D P O R Ú Č A M ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

ElizabethB
28.05.2019 4 z 5

Veľmi dobrá a svieža kniha. Nemala som na ňu žiadne očakávania a preto ma veľmi prekvapila. Autorka má zaujímavý a pútavý štýl a hneď ma príbeh oslovil. Je to vtipné, ľahké a zároveň trochu smutné, keď hlavná hrdinka zistí, čo je Jozef zač. Bolo mi jej ľúto.

2015  84%Manipulátor
2016  100%Dve ženy
2017  90%Lov na nevestu
2016  87%Vyveští Vám Šimona

Kniha Lov na nevestu je v