Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476726/bmid_lov-Eb8-476726.jpg 4 1159 220

Briar U série

Vraví sa, že protiklady sa priťahujú. Nuž, niečo pravdy na tom bude, pretože neexistuje jediný logický dôvod, prečo Summer priťahuje práve Colin Fitzgerald. Potetovaných hokejistov zbláznených do počítačových hier, ktorí ju považujú za prelietavú a povrchnú, si väčšinou ani nevšimne. Za svoj názor na Summer si hneď vyslúžil prvé mínus. Skutočnosť, že sa kamaráti s jej bratom, mu tiež nehralo do karát, rovnako ako fakt, že aj jeho najlepší kamoš má na ňu zálusk. A to najhoršie, sú spolubývajúci. V konečnom dôsledku na tom vlastne nezáleží. Fitz dal jasne najavo, že o Summer nemá záujem, aj keď to medzi nimi iskrilo, dobreže dom nezhorel. No Summer nepatrí k dievčatám, ktoré chlapov lovia, a ani to nehodlá zmeniť. Aj tak mám kopu iných starostí s novou školou, úlisným profesorom a neistou budúcnosťou. Takže ak jej mlčanlivý spolubývajúci konečne pochopí, o čo prichádza, vie, kde ju nájde.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (SK)

The Chase , 2018

Kikityna19
06.03.2021 5 z 5

Nejoblíbenější díl ze série Briar U. Fitze jsem si zamilovala už v knize Plán ze série Off Campus, a doufala, že se dočtu i jeho příběh. I přes to, že tyto série od Elle Kennedy už nepatří mému věku, chytlo mě to, tak, že během týdne jsem přečetla obě série. Tenhle díl je ale moje srdcovka.

Lena79
28.02.2021 4 z 5

Docela příjemná oddechovka, při které si vyčistíte hlavu. Není třeba nijak zvlášť přemýšlet nad složitostí knihy. Naopak je to jednoduchý, čtivý příběh.

daniela.kol
24.02.2021 3 z 5

Do Colina jsem se zabouchla už v knížce Plán. O to radši jsem byla, že má vlastní příběh a těšila se na něj. Stihla jsem to za jeden den, ale přišlo mi to takové nemastne-neslane. Taky mi docela vadilo, že začátek se až moc vleče. Půl knihy (jestli ne víc) bylo samé nedorozumění , jen kolem sebe chodili a pak to zase šlo až moc rychle. Škoda, že si s tím Elle víc nepohrala.

Eponka
10.02.2021 5 z 5

(SPOILER) Za mě super čtivé a zajímavé. Zápletky jak mají být a doplňky ohledně mody jen velký bonus. :) Trochu mě štve konec že byl tak useknutý čekala bych více třeba o tom jak Fitz vezme novou práci a jak to bude probíhat. A ohledně Huntera ráda bych taky věděla jak to mezi všema dopadne jestli se vážně usmíří. Tak že doufám že další díly to přiblíží více. Jinak Kennedy se drží podobného scénáře hezký holky namakaný kluci a často pikantní sexuální scény, které umí napsat velice podrobně. Knížka u které můžete vypnout mozek a nechat se unášet představami o sexy hokejistech co nemají úplně v hlavě nasr..o. :D

anna7852
01.02.2021 5 z 5

Velmi příjemné žjištění,že tato série je pokračování Off-Campus.
opět bez zklamání,prostě se to čte samo a člověk u toho odpočině maximálně a i se zasměje :-)

Vendulik
22.01.2021 4 z 5

Kniha je čtiva, oddechová a vtipná. Summer mě hodně bavila ale něco mi k tomu příběhu chybělo. Bylo fajn si číst o postavách z první serie. Docela jsem se u knihy tak zasmala.

Babu002
13.01.2021 5 z 5

Summer mě hrozně bavila. Už ve Skóre jsem se bavila nad bláznivou sestrou Deana, ale tady to bylo ještě lepší.
Fitze jsem si oblíbila. Postavy se mi velice zamluvily a jsem ráda, že se tam objevily i postavy z první série.
Bylo super se zase vrátit na Briar. Knihu doporučuji přečíst!

ovecka535
11.01.2021 4 z 5

Kniha mě docela pobavila. Řekla bych ale, že jsem od autorky četla lepší knihy .

laura
03.01.2021 3 z 5

Čtivé, vtipné, oddechové. Bavila jsem se. Ale něco jako by tomu chybělo. Něco takového, abych si ten příběh chtěla někdy v budoucnu přečíst znovu...

Asi jsem od toho čekala víc. Nicméně se to četlo hezky. Přečteno v podstatě během dvou dní... Takže, pokud se chcete odreagovat, zasmát a zasnít se, hrrr na to ;)

johana3160
01.01.2021 4 z 5

Knihu jsem si celkem uzila. I kdyz nemam moc rada hrdinky jako je Summer, jsou klise, nakonec (hlavne zaverem po prehlidce) si me celkem ziskala. Colin byl... no... typicky netypicky hlavni hrdina, jak napsala autorka “jednorozec” o kterem se casto pise... Kniha me ale nekolikrat rozesmala a to se pocita oproti jine serii jine serii jine autorky take zamerene na vysokoskolaky. Tady se zameruje na hokejisty ale nastesti tim nezahlcuje nefanousky coz beru jako plus, protoze mi to fakt nic nerika. Chvilku jsem chtela dat 5*, ale par veci mi trochu vadilo. Kdybych mohla dam 4.5*

Sukinka
12.12.2020 5 z 5

Parádní kniha jako ostatni ze serie.

Jája92
12.12.2020 3 z 5

Tato kniha je první, kterou jsem od této autorky přečetla. Ze začátku se mi Summer zdála nesympatická. Zaujalo mě prohození typických rolí hrdinů ( Summer sebevědomá, Fitz zdrženlivý). Nad spousty dialogů jsem se pobavila. Na druhou stranu většina aktérů této knihy je zobrazena jako tlupa krásných a dokonalých lidí, až mi to chvílemi lezlo na nervy.

Jass
11.12.2020 4 z 5

Zařekla jsem se, že nebudu začínat žádné nové série, dokud nedokončím alespoň pár z těch co už mám rozečtených. Ale tohle není tak úplně nová série...? No jasně. Jako bych nevěděla, jaký efekt na mě tahle autorka má. Jen co vezmu do ruky její knihu, neodložím ji, dokud není přečtená a nezáleží na tom, že je pět hodin ráno... Vážně, čtivost musí být její superschopnost.
Upřímně jsem neočekávala, že mě tenhle díl až tak vezme, věděla jsem, že ho nebudu moct odložit, ale co se týče hlavních protagonistů, byla jsem rozpačitá. Summer mi v předchozích dílech nijak zvlášť nevadila, na druhou stranu ale pro mě ani nebyla nijak zvlášť zajímavá. A to samé vlastně platí i o Fitzym. Nicméně Summer si mě získala skoro okamžitě, její postava byla výborně napsaná a bylo osvěžující mít extrovertní hrdinku - vlastně když nad tím tak přemýšlím, tak celá ta obvyklá figura tu byla obrácená (zakřiknutou šprtku tu hrál Fitzy a kapitána fotbalového týmu Summer), perfektní. A Fitzy si mě získal krátce po ní, ta část se zamaskovaným nerdem si mě zkrátka získala.
Co beru jako mínus je, jak dlouho jim trvalo to všechno vykomunikovat. Mám ráda "slow burn", ale tohle bylo jednoduše frustrující, jedno nedorozumění za druhým, jehož důsledkem je zbytečné utrpení několika lidí okolo. Takže nejdřív máme hromadu nedorozumění a "nic se neděje" a pak se najednou zas všechno začne dít hrozně rychle... Byla tam spousta věcí, co by si zasloužila trochu víc prostoru... A některé věci byli velmi předvídatelné (například jak to dopadne s tou módní přehlídkou, to bylo jasný už když bylo oznámený, že nějaká bude...), to mi ale vůbec nevadí, protože důvod proč to bylo tak předvídatelné je, že to vzhledem k charakterům postav dávalo nejlepší smysl. Každopádně bych řekla, že ve svém žánru dost slušná kniha.
P.S. Jsem naprostý fanoušek rozuzlení otázky Žabreténova britsví.

Pavcas76
18.11.2020 4 z 5

Nebylo to tak dobré jako třeba Skóre, Summer mě trochu iritovala už v předešlý knížce, když o ní byla zmínka, ale i tak mě knížka dost bavila.

lihate
13.11.2020 5 z 5

Knihy od autorky jsou všechny psané dost poutavým způsobem, proto ani tato není výjimka. Líbí se mi, že knihy navazují na sérii Off Campus, která byla také parádní. V této knize se mi utvrdila má domněnka, že pokud si muž najde přátele, je jim zavázaný a nic je nemůže jen tak rozházet. Zatímco u žen to takhle úplně nefunguje. Summer je parádní! Vtipná, veselá, empatická, trochu trhlá ale nezamilovat se do ní snad ani nejde. Zvláště pokud si oblíbíte její sarkasmus a způsob mluvy co na mysli to na jazyku. Ta holka mě prostě baví a to je přesně to, co od knížek tohoto typu očekávám. Některé scény jsou snad nezapomenutelné, namátkově například ta v hotelu... a už teď se docela těším, že si knihu za nějaký čas přečtu znovu.

ivetapl
08.11.2020 5 z 5

Opět autorka nezklamala. Miluji tyhle příběhy!! Top!

Kočičáci
28.10.2020 3 z 5

Od autorky mám přečtenou sérii HIM - která je naprosto top, sérii WAGs, která je hned v závěsu. Takže jsem si nemohla nechat ujít ani její další knižní série. První díl Off-campus už mi přišel spíše pro náctileté a Lov, který zahajuje další novou sérii se veze na stejné vlně. Stoprocentně si ji vychutnají mladší ženy a dívky. Já jsem si opět u čtení dáchla, ale zcela uspokojena jsem nebyla. Hlavní hrdinové Summer a Fitz spolu prožívají první lásku a snaží se vyrovnat se se svými city. Vše je prošpikováno hokejem, uměním, módou a večírky.
Já bych snesla tak o sto stran méně, také méně chyb v textu - hodnotím jako lepší průměr.

biairicia
27.10.2020 3 z 5

Milé náctileté čtení. Jako oddechovka mezi thrillery apod. je to fajn. Čtivě psané.

cerna7151
16.10.2020 4 z 5

Bavilo mě to...

Siegrid
30.09.2020 2 z 5

Čtení pro náctileté, tím myslím, škola, sex, večírky....nic nového od autorky, stačí přečíst 1x. Ale samozřejmě kdo má rád tuto autorku, knihu si prostě přečíst musí:-)