Louskáček a čtyři říše

Louskáček a čtyři říše https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393922/bmid_louskacek-a-ctyri-rise-9pI-393922.jpg 4 10 3

O Štědrém večeru dostane Klára tajemnou skříňku, kterou jí zanechala zemřelá maminka. Avšak chybí k ní klíč… Na oslavě u kmotříčka Drosselmeyera Klára objeví provázek, jenž ji k chybějícímu klíčku zavede, ale ten okamžitě zmizí v záhadném fantastickém světě. Tam se Klára setká s vojákem louskáčkem Filipem, myší armádou a správci tří kouzelných říší. Klára s Filipem musí vstoupit i do čtvrté říše, získat klíč ke skříňce a pokud to bude možné, vrátit rozvrácenému světu soulad a řád. Zpracováno podle filmu - Louskáček a čtyři říše, který má premiéru v českých kinech dne 1.11.2018.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Egmont (ČR)

The Nutcracker and the Four Realms , 2018

vlkove
vlkove
11.12.2021 4 z 5

A proč ne. Krátká kniha pro menší děti, která v hodně krátkém textu s obrovskými písmeny převypravuje děj stejnojmenného filmu.

téravokudlaná
téravokudlaná
29.01.2021 3 z 5

Knížka je pěkná jenže mínus za to, že je příběh uspěchaný a přečtený za pět minut

Filatov
Filatov
08.12.2019 5 z 5

Knížka vydaná podle stejnojmenného filmu s krásnými fotkami z něj. Čte se jednoduše a pro malé školáky je adekvátní. Další z knih, které jsem přečetl dceři před spaním.