Věčná vášeň

Věčná vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399511/bmid_vecna-vasen-11w-399511.jpg 4 344 71

Lotus House série

Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že tím alespoň trochu vynahradí jejich ztrátu. Ve svých čtyřiadvaceti nemá na chlapy ani pomyšlení… a už vůbec ne na krasavce, kteří by jí mohli zlomit srdce. Baseballista Trent Fox je jedním z nejlepších pálkařů na světě. Nedávné zranění ho ale přivádí do Lotosu, centra jógy, kde poznává okouzlující Genevieve – hnědookou útlou blondýnku, kterou okamžitě zatouží políbit. Domluví si s Genevieve soukromé hodiny a velmi rychle se přesvědčí o tom, jak dokáže být jóga smyslná…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Resisting Roots , 2016

Ivuska.09
04.03.2020

Po pročtení zdejších komentářů jsem měla trochu obavy, jaká tedy kniha vlastně bude. Ale těšila jsem se na ní, tak jsem se pustila do čtení. Ano, souhlasím s tím, že oslovení Jahůdko snad při prvním setkání, nebylo úplně ok a chápu, proč to někoho odradilo od čtení. Ale na druhou stranu, mně se ten příběh líbil. Láska si nevybírá a hlavní hrdinka prostě neodolala. Navíc bylo v příběhu i něco víc než jen sex - měl pointu. Občas to bylo klišoidní, ale zároveň v něčem nové (prostředí jógy). Takže pokud máte rádi new adult literaturu a hledáte něco jednoduchého, tak mohu doporučit.

ElikaS
04.03.2020 4 z 5

Libilo se mi propojení pribehu jogou a vlastně i cela knížka, i kdyz děj je jednoduchý a předvídatelný, ale zase na druhou stranu pěkně plyne a celkem jsem se i pobavila.

LivN
28.02.2020 odpad!

To jako vážně? On je namyšlený, slizoun a ona ubohá holčička. Lituji, že jsem si knihu koupila. Příběh mě vůbec nezaujal a musela jsem se nutit abych ho dočetla. Nechala jsem se zlákat krásnou obálkou a anotací.

havrmoni
26.02.2020 4 z 5

Nenáročný eroticko romantický příběh. Ne moc dlouhý, aby nezačal nudit a sladký tak akorát.

adela2230
24.02.2020 5 z 5

Super příběh. Propojení jógy a lásky fakt super. Rozhodně je tahle kniha lepší než Calendar Girl, kterou jsem nedočetla. Příběh má jiskru a stupňující se napětí, které pohltí.

Adris
22.02.2020 odpad!

Dala jsem 100 stran z 260. Tohle bylo strašný. Trent je slizák, kterej své instruktorce hned tyká, oslovuje ji jahůdko, strašně si o sobě myslí, a ona mu to baští. Po druhém setkání se klidně nechá opřít o zeď?!
Autorka se strašně hnala do sexu v jogínských pozicích, a vytvořila prvoplánový, bezduchý příběh, který má asi vyplňovat mezery mezi sexem. Krom toho, ukázala mi svou "bohatou" fantazii, když všechny ženy okolo mají modré oči a nějakou variantu blond (asi chtěla představit své budoucí oběti této série). Za tuto knihu bych si s chutí nechala vrátit peníze. Brr

Prostředí: Psychedelické hippies, všichni milí, nápomocní a krásní.

LadyElisa
21.02.2020 5 z 5

Tuhle perlu jsem dala téměř na jediný zátah, prostě nešlo přestat. Postupně budované napětí mezi Viv a Trentem přímo sršelo jiskrami. Rozhodně mnohem lepší než Calendar Girl, kterou jsem ani nedočetla. Nezbývá než vydržet do června, kdy se podíváme na Dashe s Amber. P.S. Po přečtení budete hledat nejbližší studio jógy. :D

Knihomolka97
18.02.2020 5 z 5

Výborné! Hodně žhavé avšak i romantické až roztomilé. Celá Harperovic rodina mi přirostla k srdci, o Trentovi ani nemluvím. :D Neváhám dát plný počet.

ElikaBendova
14.02.2020 odpad!

tak tohle je odpad....

Bey
15.01.2019

Pekná romantická poviedka. Celý príbeh mi príde nemastný, neslaný. On ju strašne chce - ona sa stráni. On si začne uvedomovať, že chce viac - ona sa stráni. Žiadna veľká akcia. Knižku odporúčam ako ľahkú oddychovku, kde nemusíte priveľa premýšlať nad príbehom.

Damienronnie
17.06.2018 5 z 5

Pekná , ľahká , silno romantická :)