Věčná vášeň

Věčná vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399511/bmid_vecna-vasen-11w-399511.jpg 4 344 71

Lotus House série

Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že tím alespoň trochu vynahradí jejich ztrátu. Ve svých čtyřiadvaceti nemá na chlapy ani pomyšlení… a už vůbec ne na krasavce, kteří by jí mohli zlomit srdce. Baseballista Trent Fox je jedním z nejlepších pálkařů na světě. Nedávné zranění ho ale přivádí do Lotosu, centra jógy, kde poznává okouzlující Genevieve – hnědookou útlou blondýnku, kterou okamžitě zatouží políbit. Domluví si s Genevieve soukromé hodiny a velmi rychle se přesvědčí o tom, jak dokáže být jóga smyslná…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Resisting Roots , 2016

Majuš333
17.05.2020 5 z 5

Dlho som túto knihu posúvala a prekladala na poličke a vlastne ani neviem prečo... Zakomponovať príbeh do prostredia jogy prinieslo len vítané oživenie :)
Obdivovala som Viv, čo všetko niesla na pleciach. Mary bola taká chutná princeznička :) Niekedy mi však pripadalo, že Rowan je ten dospelý a Trent puberťák...
Teším sa na pokračovanie...

petulkapeta
17.05.2020 5 z 5

kniha se mi libila a tesim se na dalsi v serii..Trent a Viv no super a joga k tomu proč ne :)

Kristy.Seb
11.05.2020 4 z 5

Příjemný příběh se šťastným koncem. Moc se li líbila jóga, která byla součástí příběhu.

Mišule_11
02.05.2020 4 z 5

Zajímavý a čtivý příběh, pro mě z neznámého prostředí jógy, které mě bavilo :)

Maruš.D
02.05.2020 5 z 5

Mně se kniha líbila. Zvlášť kvůli tomu, že jsem sama vášnivá do jógy a tak mě bavilo o tom číst. Příběh je fajn, žádná bomba, ale je to parádní oddechovka u které se nenudíte a máte to přečtené raz dva. Těším se na kamarádku Amber a její příběh. :-)

Bet
25.04.2020 3 z 5

je to taková klasika, pohodvka

ladyKristyn
22.04.2020 5 z 5

Příběh vášnivý, sympatický, působivý, moc mě pobavil.

Myška43
15.04.2020 4 z 5

Mně se kniha líbila. Příjemná oddychovka. Rozhodně si ráda přečtu i jinou knihu od autorky.

FairyD.
15.04.2020 3 z 5

Anotácia znela veľmi zaujímavo, ale keďže autorku nepoznám tak som do toho nedavala kto vie aké nádeje aby som nebola sklamaná.
Samo o sebe to nebolo zlé, bol to pekný príbeh ( vtipný, s pointou, držal sa témy a boli tam vysvetlené aj jóga pozície ) ale autorka sa s tým mohla trocha viac pohrať.

Damonka12
14.04.2020 3 z 5

Kniha, která je skvělá, ale ve svém žánru ničím nevyniká.

LittleK
03.04.2020 3 z 5

Od erotických románů si většinou moc neslibuji, ale někdy mne opravdu překvapí. U tohoto příběhu se o tom však nedá hovořit. Kdyby byla kniha osekaná na polovinu, vůbec o nic by čtenář nepřišel. Přestože sex byl pokaždé trochu jiný a odehrával se na různých místech, přišlo mi celé vyprávění poměrně monotónní. Jediné, co hraje do karet této knize je závěr, po kterém každá žena touží, a také smyslné a opravdu lákavé prostředí jogínského centra. Popravdě pouto Trenta a Rowa mě zasáhlo víc než pouto s hlavní hrdinkou.
Ještě poslední, co bych chtěla dodat. Nevím, zda to je špatným překladem nebo autorka má opravdu omezenou slovní zásobu, ale neustále opakující se slovní spojení mi už místy lezla na nervy.

LadyAlena
03.04.2020 4 z 5

Kniha se četla dobře, svižně, ale není to žádné extra veledílo. Oddechovka

NikolaSkop
02.04.2020 3 z 5

Oddychovka, neni to spatna kniha. Příběh je průměrný. Nezklame ale ani nenadchne.
Kniha pro nenáročně čtenáře. :)

Tesset
02.04.2020 3 z 5

No, jako četlo se to dobře to zas jo, ale za mě teda strašně rychle byli do sebe tak udělaní jako do nikoho jiného. Děj v podstatě taky nijak moc zajímavý, podle mě psáno jen pro ty milostné scény, které pak nahnaly stránky. Jóga a to všechno okolo ok, ale trochu moc už byly některé ty kecy okolo energie, čaker, aur a podobně. Vím, že to k tomu patří, ale dá se to přece předat daleko snesitelnějším způsobem, ne?

Zomy
01.04.2020 3 z 5

Není romance jako romance. Mně v červené knihovně vlastně vůbec nevadí klišé a jednoduchý příběh. Ale tohle nemělo žádnou přidanou hodnotu, ani humor, ani dojetí, ani okamžik překvapení. Ale zpříjemnit si tím večer, proč ne.

mimisko
28.03.2020 3 z 5

Nenadchne, neurazí. Příběh nějak plyne, žádnou vážnou zápletku jsem nečekala a taky jsem ji ani nedostala. Postavy byli sympatické ale málo vykreslené. Prostě čtení na večer když chcete rychle usnout.

ovecka535
24.03.2020 5 z 5

Knížka do ťéto doby úplně ideální. Oddychová, nenáročná pro čtení

georginaa
16.03.2020 5 z 5

Očekávala jsem něco jako příběhy v Calendar Girl a nakonec se mi to líbilo více, než celá série. Vždyť člověk vždy hledá něco víc (i když vlastně neví co), ale jakmile to přijde, poznáte to. To se přesně stalo Trentovi. Měl spoustu dívek, ale žádná ho ničím nezaujala, až na cvičitelku jógy, kde hned po prvním setkání mu spadla brada a blesk z čistého nebe mu zasáhl celým tělem a hlavně srdcem.

Chvilkasnění
08.03.2020 4 z 5

Zajímavý příběh, ale celkově mě kniha nenadchla. Určitě doporučuji někomu, kdo si chce oddychnout. ☺

Kikina182
07.03.2020 3 z 5

První série od Audrey Carlanové mě zklamala a tak jsem k téhle přistupovala obezřetně. Naštěstí to nebylo třeba. Věčná vášeň je podle mě skvělá kniha se zajímavou zápletkou, která ale bohužel není tolik rozepsaná a využitá, jak by měla. Rychlý konec a naprosto neuvěřitelný zvrat na konci knihy také zrovna nepomáhá, ale i přes tyto dějové nedostatky je to hezká kniha. Nejedná se o peckovou, ale spíše lehce nadprůměrnou knihu, ale i tak jsem ráda, že jsem si ji přečetla a určitě se pustím do dalších dílů.