Věčná vášeň

Věčná vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399511/bmid_vecna-vasen-11w-399511.jpg 4 344 71

Lotus House série

Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že tím alespoň trochu vynahradí jejich ztrátu. Ve svých čtyřiadvaceti nemá na chlapy ani pomyšlení… a už vůbec ne na krasavce, kteří by jí mohli zlomit srdce. Baseballista Trent Fox je jedním z nejlepších pálkařů na světě. Nedávné zranění ho ale přivádí do Lotosu, centra jógy, kde poznává okouzlující Genevieve – hnědookou útlou blondýnku, kterou okamžitě zatouží políbit. Domluví si s Genevieve soukromé hodiny a velmi rychle se přesvědčí o tom, jak dokáže být jóga smyslná…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Resisting Roots , 2016

knihomolkaL
20.12.2020 4 z 5

Tak tohle byla erotická kniha dle mého gusta - vzrušující, spousta sexu a příběh tak akorát. Jen mě strašně štvou některá slovní spojení, ale za to nejspíš může překladatelka - věty typu: " Jako šíp touhy do jejího středu" apod. mně lezou příšerně na nervy. To se v erotickém románu snaží vsunout básnickou složku? Hrůza hrůz. A pak jinde neváhají použít třeba:" Ojíždět jako zvíře". Jako by se nedokázali rozhodnout, jaký styl zvolit.
A také jsem narazila asi 2x na zřejmě úplně špatný překlad, který zcela popíral něco, co bylo přeloženo na předchozích stranách. Přišlo mi to, jako by překladatelka jen překládala, ale absolutně u toho nepřemýšlela. Moc mě to mrzí, protože pak to kazí dojem z celé knihy, která se mi tentokrát moc líbila, ač to z mého hodnocení tak nevypadá.

prcek19
09.11.2020 4 z 5

Poslední dobou vyhledávám čtení, u kterého můžu vypnout, což tato kniha splňuje..i když byla hlavní hrdinka občas trošku nudná, zahleděná jen do toho, co musí udělat pro svoje sourozence, tak se mi líbilo, že Trent dokázal, aby na to chvíli zapomněla..chápu, že pro někoho jako je Genevieve, bylo těžké si pustit Trenta do života, ale po tom všem, čím si prošla si to zasloužila..jinak vyzdvihuji doplnit téma o jógu..moc mě to bavilo

Čtecímaniak
28.10.2020 5 z 5

Skvělá, nenáročná oddechovka na vypnutí. :D Rozhodně čapnu po dalším díle.

jinbr
14.10.2020 4 z 5

Je to hezký příběh, ale v této knize je uchopena hlavně jóga. Je to zajímavé, rozhodně to zaujme a člověk o józe minimálně začne uvažovat. Ale příběh samotný mě přišel trochu plochý. Na druhou stranu je to odpočinková kniha a nikdo od ní asi ani nic hlubokomyslného nečeká.

Siegrid
30.09.2020

Oddychovka. Autorka potřebovala do příběhu zakomponovat jógu. Podle toho, jak se věnovala Trentovi, tak bych to spíš viděla jako rehabilitaci s jógou. To mě tam trošku z toho pohledu jeho zranění moc nesedělo.

Nika151
15.09.2020 5 z 5

Svalnatý, mužný sportovec Trent je nucen navštívit hodiny jógy, kde si uvědomuje krásu žen kolem, všechny by je nejraději dostal do postele, ovšem nejvíce ho zaujme přímo instruktorka Viv, kterou chce dostat trochu víc než ostatní. A Viv, která má těžký život a je téměř bez sexu, se rozhodne podlehnout s vědomím, ze je to jen dočasné. Ovšem vše se zvrtne jinak, než původně oba zamýšlí. Vyprávění je z pohledu obou, střídají se vyváženě. Je to oddechové čtení se zajímavou odbočkou k józe. Trent je charismatický, ochranářský a prochází vnitřní proměnou.

KnihomolkaKatka
07.09.2020 4 z 5

Knížka o sexu, která je svým způsobem originální, protože zpracovavá téma jógy, což je něco, s čím jsem se v knihách tohoto žánru nesetkala. Proto si tahle kniha zaslouží hvězdu navíc. Jinak by to byla prů,ěrná kniha - prostě nic nového pod sluncem, ale líbilo se mi, jak na začátku každé kapitoly byly obrázky a popisy jednotlivých pozic jógy. Jóga mi mi přišla tak zajímavá, že jsem se dokonce dívala i na nějaká videa a přemýšlela, že ji taky někdy zkusím. Snad to někdy vyjde. Každopádně - fajn oddechovka.
PS. Při čtení jsem dostala chuť na JOJO bonbóny - jahůdky a strašně se chci vrátit do léta, kdy jsem jahody sklízela na záhoně.

jitka7
12.08.2020 4 z 5

Zatáhnout do prostředí knihy jogu nebyl vůbec špatný tah. Je to neobvyklé a nevšední, na to nejsme my čtenářky zvyklé. Mě se kniha líbila. Líbil se mi osud hlavních hrdinů a konečně se mi strašně zamlouvala hlavní hrdinka.

Renka931
12.08.2020 3 z 5

Dobře, tema jóga.. Hlavní hrdina sexy frajirek a malá jogínka.. Děj dost slabý, ale vždy mě stáhne to jak se bude vztah vyvíjet.. Konci to vlastně tak jako vždy.. Je to relaxační oddechovka s trošičku jinou tematikou než jsme zvyklé ????

kacenka6144
29.07.2020 4 z 5

Pokud se chce člověk trochu odpoutat od reality, tak tady je na nejlepší cestě. Kde jsou, proboha, všichni ti mladí, smyslní magnáti, bohatí sportovci a supermanageři!!!!!! Odcházím hledat na jógu. :-)

AliceTief
25.07.2020 4 z 5

Takové opravdu jednoduché a nenáročné počteníčko. Během dne přečten-žádný složitý příběh a tragédie a hezky se četlo, určitě se těším na další díl:)

mac.martina
22.07.2020 5 z 5

Moc pěkná knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout :D je to pěkný oddechový příběh a bylo to tam dost nabité erotikou...

veveronka
12.07.2020 3 z 5

Kniha mela super dej,odebiram hvezdy jen za to,ze tam bylo zbytecne moc sexu,coz mi prislo zbytecny

marta14
06.07.2020 3 z 5

3,5* Znám i lepší knihy tohoto žánru, ale na odreagovaní dobré.

LilianaFalcon
25.06.2020 2 z 5

Jasně, jsou i hroší knížky, ale tohle bylo vážně špatný.
Špatně vykreslené charaktery (a Trent byl vážně pitomec), kostrbatý text i dialogy, erotické scény taky nic moc...
A i když se autorka snažila o hlubší příběh nějak se to přes všechny ty kýčovité zvraty nepovedlo.

Zuzana207
24.06.2020 3 z 5

Knihu by som zaradila medzi také "soft" oddychovky. Prostredie jogy príbeh odlišuje od klasických romancí a dodáva mu iný nádych. Inak je to pekný, romantický príbeh, na môj vkus miestami precukrovaný, ale na vyplnenie dlhej chvíle postačuje.

Ivet1990
16.06.2020 4 z 5

Kniha se mi dobře četla. Co se týče děje, tak ten byl oddychový a nenáročný

biki
08.06.2020 1 z 5

Kniha sice zakoupena v rámci mé soukromé akce "post-covid" pro podporu jednoho ze dvou knihkupectví v našem městě, ale i tak jsem těžce šlápla vedle. No co už, až budou v knihovně zase brát knihy, tak se tam jistě uplatní - aspoň podle většiny komentářů níže.
Jak už bylo také níže uvedeno, výchozí situace slibovala slušnou (aspoň v rámci žánru) zápletku, jenže jednání hlavních hrdinů, zvláště Trenta … no, nestačila jsem nevěřícně vrtět hlavou. Pokračování si zcela jistě nekoupím.

Lofda
07.06.2020 2 z 5

Tenhle příběh měl potenciál - holka co zůstane sama a musí se postarat o své dva mladší sourozence + jóga.. Dávám dvě hvězdičky za právě vyjmenované a to mám ještě rozdávačnou náladu. Opravdu někdo mluví a přemýšlí jako ti dva? Divím se sama sobě, že jsem to dočetla, prohrabat se tou přesladkou omáčkou plnou "neuvěřitelného" sexu dalo opravdu zabrat :-(

narisa
19.05.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Hlavně hlavní hrdina. Super oddechovka:). Těším se a doufám v další knihy ze série.