Posvátné místo

Posvátné místo https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439457/bmid_posvatne-misto-FHK-439457.jpg 4 187 31

Lotus House série

< 2. díl

Tantrická jóga. Způsob, jak splynout s partnerem v rovině těla, mysli i duše tak, jak toho běžný vztah nikdy nedosáhne – hluboce smyslně a velice sexuálně. Tantrická jóga je jen pro skutečně věřící jedince... Amber St. Jamesová se plně soustředí na studium medicíny. Je premiantkou ročníku a škola jí zabírá tolik času, že má jen málokdy pomyšlení na zábavu… natož na randění. Před sebou má jasný cíl: co nejdřív dokončit studium a stát se lékařkou. Zdá se, že jí všechno skvěle vychází, dokud si ve škole nezvolí předmět o lidské sexualitě. A tehdy Amber narazí na problém. Tato problematika je jí z osobních i náboženských důvodů na hony vzdálená... Lektor tantry Dash Alexander je nejvyhledávanější eroticky zaměřený učitel ve studiu Lotus House. Klientky na něj nedají dopustit. Díky jeho unikátní technice výuky, klidné povaze a hříšně sexy tělu mu ženy padají k nohám. Jakmile se doslechne o Ambeřině nelehké situaci, nabídne jí pomoc. Má to však podmínku. Amber musí slíbit, že mu bude asistovat na kurzu tantrické jógy pro páry. Dash se svým učením miluje s Ambeřinou myslí a propojí se s její duší. Přitažlivost mezi nimi je za hranicí všeho, co zatím zakusil, ať už duchovně, či jinak. Fyzicky však mají jeden problém, posvátné tajemství. Amber St. Jamesová chce zůstat pannou...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sacred Serenity , 2016

Ivuska.09
13.09.2020 2 z 5

Musím souhlasit s tím, že druhý díl je na úplně jiné úrovni než první. První se mi líbil. Druhý jsem po dlouhém odkládání nakonec dočetla, ale... Proti samotné tematice bych nic neměla, ale tady mi to prostě nešlo dohromady, tohle se autorce bohužel úplně nepovedlo. Zbytečně tlačila na pilu. Nebo měla raději zvolit hlavní hrdinku s jinými prioritami.

Evka3814
09.09.2020 2 z 5

Rozhodně zajímavé čtení co se týká tantrycké jógy. Dash byl miláček;),ale Amber mě hooodně vadila s tím jejím náboženstvím. To už bylo přitažené za vlasy. A nakonec...tichá voda břehy mele. Na to že odmítala sex a oháněla se bohem,tak byla docela vášnivka;) No každopádně to byla nábožensky přeslazená jednohubka. Kterou nebudu mít potřebu znovu slupnout, ale obálka se velice opět povedla

Myška43
07.09.2020 2 z 5

Jsem dost zklamaná, první díl se mi líbil, ale tento fakt ne. Víra v Boha mi nic neříká a katolíky opravdu nemusím, takže Amber mi logicky nepřirostla k srdci. Děj byl dost plytký, příběh málo emotivní. Jediné pozitivum je Dash.

Jejunka
01.09.2020 2 z 5

No tak jsem přečetla 80 % a tohle teda není vůbec šálek mojí kávy. Panenství, náboženství a přitom je jak z divokých vajec. Celkově je to tak nějak napsané, že mě to ani nechytlo. Jediné co mě drželo číst dál a dál byl on. Ona je pro mě tak trošku další slepice. Musím říct, že jsem četla opravdu lepší knihy a teď zvažuju, že jim napravím hodnocení :D

jitka7
12.08.2020 3 z 5

Po přečtení prvního dílu trošku zklamání. Trošku mi nesedli hlavní hrdinové. Čekala jsem něco podobného prvnímu dílu, který byl naprosto skvělý.

narisa
19.05.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Skvělá oddechovka. Také bych s manželem potřebovala chodit na takové kurzy :).

Barčulka1992
07.04.2020

Doufám, že brzy bude i v českém jazyce... První díl jsem měla velmi rychle přečtený a byl super

NikolaSkop
02.04.2020 2 z 5

No dvojka lepší než jednicka. Opet je to oddechovka.. ale opet me dej nijak nedostal/nevtahnul. Tahle serie neurazi ale ani to neni na pocit wau :( Jsem trosku zklamaná..

Zuzana207
16.03.2020 3 z 5

Kniha sa mi čítala dobre. Tematika jogy robí knihu zaujímavejšou, tiež oceňujem vtipné situácie. Dej je síce jednoduchý a predvídateľný, no celkovo je kniha "čtivá."
Náročnejších čitateľov nemusí zaujať, pretože absentuje zápletka či nejaká tá dramatická situácia. Je to skôr taká víkendová oddychovka.

LenRan
15.03.2020 3 z 5

Je to tak půl na půl. Zajímavý nápad, napsat knihu o pobožné studentce medicíny a učiteli tantrické jógy, ale zpracování dost pokulhává. Prostě to není dobře napsané a hlavně ty úvahy o Bohu, panenství, atp., to není úplně moje krevní skupina :(

Jajibloguje
08.11.2018 2 z 5

Autorka píše jednoducho, ale vecne. Nemôžete od príbehu očakávať nejak veľmi komplikovaný dej, no o to lepšie sa číta. Vďaka erotickému nádychu je kniha príjemným spestrením chladných večerov. Aj napriek tomu, že som zápletku odhalila hneď na začiatku a happy end je cítiť na každej strane, som si čítanie užila. Pohľady priameho rozprávača sa striedajú z pohľadu oboch hlavných hrdinov, vďaka čomu prenikneme viac do ich mysle. Kniha sa určite bude páčiť žienkam, ktoré milujú romantické príbehy plné erotiky a vášne.

Taktiež sa mi páčilo prepojenie jógy v celej knihe, pričom na začiatku každej kapitoly boli vysvetlené niektoré pozície alebo čakry. Pre mňa ako laika v tomto odbore to bolo obohacujúce čítanie, kde som sa dozvedela aj mnoho nového a rozšírila som si vedomosti v tejto oblasti.