Zbohom, nevinnosť

Zbohom, nevinnosť https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239107/bmid_losing-it-zbohom-nevinnost-Exg-239107.jpg 4 872 183

Losing It série

Študentku herectva Bliss Edwardsovú už nebaví byť poslednou pannou v okolí, preto sa rozhodne pre radikálne riešenie – románik na jednu noc. Keď napokon dôjde na lámanie chleba, spanikári a utečie z vlastného bytu pred príťažlivým mužom pod absolútne priehľadnou zámienkou. Trapasom však zďaleka nie je koniec. Na druhý deň jej na úvodnej hodine semestra predstavia nového učiteľa a Bliss od údivu padne sánka. Pred ôsmimi hodinami ležal nahý v jej posteli! Bliss sa ide prepadnúť od hanby a to sa školský rok ešte len začal. Ako na potvoru naráža na príťažlivého učiteľa Garrica na každom rohu a trápnym situáciám niet konca-kraja. Hoci sa obaja zhodli na tom, že ich posteľové dobrodružstvo bol obrovský omyl, Garric po pôvabnej študentke neustále poškuľuje. Alebo si to Bliss len namýšľa?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Yoli (SK)

Losing It , 2012

Crazy.Girl
12.03.2019 3 z 5

Knížka mě úplně nebavila... Očekávala jsem od ní uritě víc...

JointlieKat94
31.01.2019 4 z 5

Kniha, která se mi tak tři roky válí doma a ne a ne si jí přečíst. Byla jsem rozhodnuta, že jí prodám.. no, ale než se rozhodnu knihu prodat, musim jí přečíst. To je můj zákon. :D

Takže.. typická slaďárna a romanťárna nejvyššího kalibru. Ale mě se líbila. To jako vážně. Příběh vypráví o dívce jménem Bliss, která má sice spoustu přátel, ale žadnýho chlapa na krku a rozhodne se to změnit. A samozřejmě se to změní. Oba se ihned zamilují a tak.. Bliss je chytrá dívka, ve všem musí mít jasno a nad vším rozmýšlí.. no jakmile se zamiluje, tak plácá hlouposti a začne i lhát a ztrapňovat se, ale " I trapní lidé si zaslouží lásku. "

Příběh se mi líbil, často jsem se nasmála nad vzniklými situacemi a tak jsem své počáteční rozhodnutí změnila, MOMENTÁLNĚ nemám v plánu knihu prodávat. :D :)

Malíček
09.01.2019 4 z 5

Kniha byla podle mě jedno obrovské klišé. Od začátku až do konce předvídatelné, že to snad ani není možné, ale přesto jsem dala tolik hvězdiček, protože v tuhle chvíli to pro mě byla kniha, u které jsem vypnula a odpočinula si. Děj vážně není nijak originální, ale ani mi to nijak nevadilo. Nevím, asi erupce na Slunci?
Hlavní hrdinka byla docela fajn a přibližně v mém věku, takže jsem si některé situace dokázala lépe představit a do příběhu jsem se pěkně dostala. Kniha je jednoduchá a čtivá, plná romantiky i zábavných scén.
Doporučuji (hlavně nenáročným čtenářům)!

Mišule_11
02.01.2019 4 z 5

O této knize jsem neměla ani páru, dokud jsem jí nevyhrála v soutěži, ale po jejím přečtení jsem byla mile překvapena..! :) Hezký a romantický příběh,do kterého jsem se bez problému začetla a vůbec nelitovala jeho přečtení..:)

Magdyla.8
11.11.2018 2 z 5

Kdybych se tam měla zaměřit na nějaké důležité a podstatné věci tak ty jsou naprostým propadákem. Od nejlepší kámošky, co nechá hlavní hrdinku hned sama v klubu s naprosto neznámým týpkem až po učitele, který je hned přehnaně majetnický a zamilovaný. Líbilo se mi, že kniha nebyla jen o sexu, ale že se první hlavní hrdinové poznávali a zamilovali. Je to velmi krátká a milá knížka. Nikoho neurazí, ale ani to není světové dílo:)

katee21
07.08.2018 5 z 5

Na tuto knížku jsem čekala dlouho, protože v knihovně ji měl někdo nonstop půjčenou. Ale teď když jsem si ji přečetla, MILUJU Ji. Oddechovka ale přitom tak čtivá a příjemná. Líbilo se mi jak autorka popisuje pocity postav a jak Garricka tak Bliss jsem si okamžitě zamilovala. Budu na tento příběh vzpomínat ještě dlouho. Mohu jen doporučit.

Evka3814
09.06.2018 3 z 5

Tato kniha mě docela zklamala,je to takový průměr. Nenadchne ani neurazí

intelektuálka
23.05.2018 4 z 5

Tuto knihu jsem si vybrala jako odpočinkové čtení - seznámit se s tím, co dnes čtou mladé dívky - a byla jsem příjemně překvapena.

První lásky, nejistota při vstupu do erotického vztahu a tolik romantiky....

Pro mne to byly vzpomínky a pohlazení - doporučuji

anishta
11.05.2018 4 z 5

Velmi čtivé, jednoduché. Místy jsem se fakt od srdce zasmála. Jediné minus je, že tam nebylo žádné drama, žádný větší zádrhel, ale jinak velmi pohodová oddechovka.

Kikim
25.01.2018 3 z 5

Nic extra, taková oddechovka. Ani vám často nepřijde, že se to odehrává v řádech několika měsíců, spíše jako by to byly hodiny a dny :)

EvikU.
22.01.2018 4 z 5

Kniha mě moc bavila. Hlavně hrdinka, která nervozitou plácla první věc, která ji napadla. Moc hezky se četla. ☺

Luca94
14.01.2018 4 z 5

Moc pěkná oddechovka :) nečekejte sice moc velké drama, ale i tak se mi knížka moc líbila.
Jediné co můžu vytknout - ne autorce, ale překladateli či vydavateli .... Ty tiskové chyby ... Občas jsem musela číst víckrát, abych pochopila

Petra.M
10.01.2018 2 z 5

Oddechové čtení, když chcete vypnout, děj docela odsýpá, ale je prostě až moc jednoduchý. Člověk může přeskakovat stránky a nic mu neunikne, děj pochopí i tak :) A těch tiskových chyb ...

TerezaMondeková
25.12.2017 5 z 5

Vztah mezi učitelem a studentkou? Zajímavý. Hned mě zaujala myšlenka na příběh, ale i hezká obálka. Během knihy jsem se taky několikrát upřímně zasmála... Bliss a ty její bláznivé nápady, trapné situace... Příběh byl plný humoru, romantiky, lásky, překvapení, přátelství, nechyběl ani krásný konec s epilogem. Kniha byla opravdu skvělá oddychovka.

KatulakT
18.12.2017 4 z 5

V danou chvíli byla tahle kniha přesně to, co jsem potřebovala. Není to nějaké literární veledílo, ale jeho příběh i přesto zahřeje. Je to naivní story plná klišé a přehnaně romantických vztahů, ale ruku na srdce - snad každá holka si někdy přeje, aby zažila něco podobného. Nebo jsem snad jediná?
A kdyby tahle kniha bylo jídlo, je to lízátko obalené v medu a posypané barevným zdobením na dort! Za mě spokojenost, ale nejsem si jistá, jestli se k ní ještě někdy vrátím.
Celkový dojem 75 %

Mistylady
13.12.2017 5 z 5

Přečteno během dvou večerů, čtivé, děj měl spád, líbilo se mi to moc :))

Terez67
11.12.2017 4 z 5

srážím za to prosředíte(divadlo) ta část mě nudila ...ae jinak wow bylo to boží a moc hezké :) doporučuju :)

_Žanet_
08.12.2017 4 z 5

Hezká kniha. Sáhla jsem po ní jako po oddychovce a myslí, že tohle i splňuje. Nijak náročné téma, naopak hodně jednoduché. Čte se to dobře, takže jako oddychovku doporučuju.

Lucuschka
07.11.2017 5 z 5

Knihu jsem precetla na jeden zatah. Uplne me pohltila. Byla krasne romanticky ztrestena. Skvela oddechovka. Urcite doporucuji.

Milky92
02.11.2017 5 z 5

Krásný ctivy příběh,knihu jsem precetla behem par hodin