Losing it

Losing it https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224279/mid_losing-it-b6U-224279.jpg 4 872 183

Losing It série

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít. V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením konečně si vrzneš odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá. Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Jota

Losing It , 2012

martina5069
31.03.2015 4 z 5

Právě dočteno a musím říct že ze začátku sem se musela do knihy nutit a četla ji asi na 5 krát ale nakonec včera a dneska sem se do knihy tak zažrala že sem se těšila až budu moct zase číst :-) Takže začátek docela nuda a přemýšlela sem že se na knihu vyprdnu ale nakonec sem si vzpoměla na recenze co ste sem psaly a Řekla sem si třeba to bude vážně v pohodě příběh a on fakt byl nejvíc se mě líbila asi ta nemoc a ten konec ale víc detailů prozrazovat nebudu a vážně nedejte na první dojem a zkuste se začíst bude ás to bavit stejně jako mě a ty ostatní :-)

Terka18
29.03.2015 5 z 5

Super knížka. Strašně moc se mi líbila. Jo dalo by se říci oddychovka, ale pro mě je to další z mála knížek, které mi pomohly si něco uvědomit a moc ráda se k ní vrátím. Krásná romantika a i chvilky pro zasmátí. Báječný příběh. Těším se na další knížky od autorky.

Bbooks
22.03.2015 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Občas sem tam sice viděla prvky jiných knížek ale tak to se může stát u všech. :)

Ditules

Oddychovka :-)

Beni
16.03.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA OD AUTORA, KTERÉHO JSTE JEŠTĚ NEČETLI

Překrásná oddychovka, kde nad trapností hlavní hrdinky občas kroutíte hlavou. Vztah studentky a učitele - bože, vždyť už byla na vysoké. A Hamlet vede :-)
Určitě jsem nečetla na posledy.....

NiNo
05.03.2015 3 z 5

Kdybych měla vybrat jedno adjektivum, kterým bych knihu popsala, vybrala bych: milé. Nic těžkého, nic přehnaného, nic překvapivého, ale přesto pěkné čtení. Oddychovka na jeden večer.

Hellou
25.02.2015 3 z 5

oddychovka ... ale proč ne? :)

martina321
24.02.2015 5 z 5

Krásná odpočinková kniha, se kterou jsem byla nad míru spokojena. Přečteno za necelý den a rozhodně ten čas strávený nad touto knihou stál za to. Vtipné, plné trapasů a hlášek, doplněno někdy bizardními myšlenkovými pochody hlavní hrdinky. Menší mínus přikládám vydání, kde jsem pro různé překlepy a chyby nemusela chodit daleko...ale to není autorčina chyba. Mohu jen doporučit! :))

Frakira
21.02.2015 3 z 5

Naprosto pohodová četba, tzv. "dvouhodinovka"...špetka sexu, žádná kýčovitá červená knihovna. lehce praštěná hrdinka, které by mohlo být i míň, ale co, účel to splnilo :o)

kleria
21.02.2015 5 z 5

Bože já chci pokračování! :D Tahle knížka byla úžasná. Je sice pravda, že plno podobných je na světě už spousta, a všechny jsou si svým způsobem podobné, ale i tak je pořád čteme, protože nás tyhle příběhy baví a tak to platí i u mě, pro tyhle knihu budu mít asi vždy slabost. Když jsem si poprvé četla anotaci, věděla jsem že se mi to bude líbit a vůbec jsem neřešila, že je to jen další romantický příběh.
Já mám poslední dobou trochu problém s přečtením jakékoliv knížky a tahle mě po dlouhé době vtáhla tolik, že jsem ji přečetla ani ne za dva dny. Opravdu jsem si tuhle knihu oblíbila a všem jí jen kdo mají tenhle žánr doporučuji!!! :)

Samira
19.02.2015 5 z 5

Krásná, přesně takovou knížku jsem potřebovala. Asi nejvíc se mi líbilo jejich seznámení, nemoc a také epilog, škoda jen, že nebyl delší. S hrdiny mi bylo tak dobře, že mě opravdu mrzelo je tak brzy opuštět. Vtipně, romantické, reálné a hlavně moc příjemné. Děj z hereckého prostředí skvěle zapadá do vztahové časti a nejde jen o výplň. Čtení jsem si opravdu užila, doporučuji!

maca5449
12.02.2015 4 z 5

Tak tohle mě vážně bavilo. I když to bylo klišé. I když jsem mimo cílovou kategorii náctiletých. Prostě to nějak fungovalo, bylo to vtipné a neuvěřitelně čtivé. Navíc jsem se chtě-nechtě musela polovinu knihy uculovat.

*Pájuše*
11.02.2015 3 z 5

Upřímně, nevím jakou knihu jste četly vy všichni, ale za sebe říkám, že mi celkově krásný požitek z dobře napsané knihy kazily překlepy. Ten, kdo dělal korekturu k téhle knize byl fakt břídil. Slova se v jedné větě několikrát opakovala - a ne, nejsem dyslektik. Ale otázka za deset tisíc - jak může někdo "zavít" oči?!
Jinak víceméně souhlasím s komentáři. Bylo to pohodové čtení. Jen mě trochu překvapoval samotný Garrick. Přišel mi takový nemastný neslaný a i když měl pár dobrých "štěků", byl to spíš takový ťulpas. Sice roztomilý, ale ťulpas. Bliss byla... no, trošku děcko. Ale postupem to bylo lepší a lepší. :-)
Kniha rozhodně neurazí, ale jak již bylo zmíněno - asi spíš nadchne ty "náct" než "cet". ;-)

vikimi
09.02.2015 5 z 5

To bylo doslova a do písmene báječné čtení. Knížku mi kamarádka půjčila dneska dopoledne a už mám dočteno. Bylo to krásné :) Nic mi v tom nechybělo :) Určitě se k Losing It někdy zase vrátím a vychutnám si ji znova :)

Klarinet
30.01.2015 1 z 5

Zamilovaný román pro náctileté, opravdu jen na jedno přečtení. Pokud už máte něco načteno a máte letité :) životní zkušenosti, pak vám přijdou chvilky nad touto knihou jako totální ztráta času.

kykuše
29.01.2015 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Doporučuji všem co přemýšlí si ji koupit je prostě úžasná!!

malazluta
29.01.2015 4 z 5

Líbilo se mi prostředí herců... jinak je to příjemná oddechovka, místy vtipná a dobře se čte.

Maragad
26.01.2015 4 z 5

Ačkoliv je Losing It knihou, kterou přečtete za pár hodin, během nichž se od ní nedokážete odtrhnout, budete mít nutkání hned se do ní pustit znova a číst ji stále dokola. Jde o příběh, který čtenáře neomrzí, je to drama plné lidských citů a pochybností jedné dívky, která si teprve ve svých 22 letech začíná uvědomovat, kdo je a čeho by chtěla ve svém životě dosáhnout. Ovšem zda se jí to podaří a jestli své štěstí nalezne po boku velmi atraktivního Garricka, k tomu už se musíte dočíst sami.

Nela2
25.01.2015 5 z 5

Téma zakázané lásky mezi studentkou a učitelem mě bavilo. Obvykle ale nemusím všechny ty "trapasy" a humorné situace. Tady to ale nevadilo. Autorka vše vyladila v hezky čtivou záležitost.