Losing it

Losing it https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224279/mid_losing-it-b6U-224279.jpg 4 872 183

Losing It série

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít. V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením konečně si vrzneš odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá. Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Losing It , 2012

Teresita
31.10.2017 2 z 5

Čekala jsem od toho teda mnohem víc, je to totální červená knihovna, děj je velice jednoduchý, točí se pořád dokola kolem toho jednoho, konec je přeslazený jak blázen. Postavy jsou nepropracované a nerealné. Ke konci už jsem šílela z neustálého opakování dvou slov, a to oslovení ‚lásko‘ a slovesa ‚zasténat‘. Ale četlo se to dobře. Taková letní oddechovka.

jani.ruzicko
26.10.2017 4 z 5

Nebylo to špatné, jen hodně předvídatelné =) Stránky velmi rychle ubíhaly =) určitě jsem se i zasmála, hlavně příběhu o kočce =D

TheMelorry
10.10.2017 4 z 5

Přestože má kniha od začátku velmi předvídatelný děj, mě se moc líbila a čtení jsem si užila. Jedná se o odpočinkový román, kde hlavní hrdinka na můj vkus trošku moc brečí, ale jinak divadelní prostředí, zakázaná láska... Co víc si člověk může přát.

kalinkacz
03.09.2017 4 z 5

Jak se tahle kniha mohla dostat do Levných knih je mi záhadou... Za 19 korun jsem čekala červenou knihovnu plnou slátanin... Jenže poté začaly chodit doporučení... Musela jsem jí dát šanci... Možná je to tím, že jsem neměla očekávání... Příběh mě hrozně bavil a u knihy jsem si odpočinula... Stránky mi mizely pod rukama a já chtěla pořád víc... Na prázdniny k relaxu je tohle nejlepší volba...

RoseDadas
19.08.2017 2 z 5

Zápletka knihy není nijak složitá a hned podle anotace zjistíte, že se jedná o jeden z těch mnoha klišoidních příběhů, kterých je na knižním trhu spousta. Já toto neodsuzuji, mám ráda klišé příběhy, jelikož staví na tom, co čtenáři zbožňují a někdy si prostě chceme přečíst něco, co už známe a u čeho je děj předvídatelný. Bohužel jsou k tomu zapotřebí také dobré charaktery postav. A těch jsem se v knize opravdu nedočkala.

dominica_smith
18.08.2017 3 z 5

Tak cenu to asi nevyhraje, ale jako oddechové čtení pro náctileté super. Romantika, hezkej kluk... Občas není potřeba víc. Knížka mě fakt bavila a hezky jsem si u ní odpočala.

Alice_E
15.08.2017 5 z 5

Tak tohle bylo naprosto ununany :D.. Jen si pak rikam, kdyz clovek neco takovyhohle precte - jak si ma v tomhle svete najit partnera?? Za svuj zivot jsem jeste nepotkala zadnyho chlapa, ktery by byl sexy, chytry a vtipny v jednom. Uz kdyz se sejdou dve vlastnosti, tak clovek muze jasat. Takze pokud je nekdo v depce, naprosto necist - nezadani si proste partnera nenajdou a zadani? Jakmile prijdou domu, nevyhnutelne je ceka otazka - Proc? Mam ja tohle zapotrebi? :D Ale jo, schroupala jsem to za den, docela se zasmala. Proc ne. :)

velunka1269
07.08.2017 5 z 5

Oddechový příběh, který uspokojí čtenáře, co mají rádi romantiku. Nemohla jsem přestat číst, tak jsem knihu přečetlaani ne za 12 hodin a přesto jsem si ji užila. Určitě se kouknu na duši knížky této spisovatelky. :-)

Books_MyLife
04.08.2017 2 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila, ale musím přiznat že mě to nebavilo. Prvních 50 stránek je strašně super, ale pak jsem se nemohla ke knize dokopat. A to jsem to četla v létě, takže na takové romantické příběhy jako stvořené, ale opravdu mě to vůbec nebavilo. Bliss mi moc k srdci nepřirostla, moc jsem se ani u knihy hluboce nezasmála, bylo to takové nijaké.

DasaN
03.08.2017 2 z 5

Námět vypadal celkem zajímavě, ale nakonec mě to celkem zklamalo. Knihu dnes asi může vydat knihu kde, kdo a ještě ji vydávat za bestseller. Postavy jsou plytké a nudné, takže nic moc.

xindl007
28.07.2017 3 z 5

Po dvou detektivkách jsem pro změnu zase sáhla po romantice. Ano, děj je stěží uvěřitelný, někdo by řekl naivní, ale knížka je psána mile, vtipně, nenudila jsem se.

Monika82
13.07.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila

Leena
01.07.2017 3 z 5

Je to spíše knížka pro teenagery:-) Začátek byl celkem zajímavý, ale pak se to vyvinulo jako typická červená knihovna, romantika jak prase:-) Takhle to přece v životě nechodí:-)

Veronika33
23.06.2017 3 z 5

Taká priemerná naivná oddychovka, nič čo by ste potrebovali nutne prečítať, ale určite lepšia ako krásna katastrofa. Ideálna pre relax na dovolenke pri mori.

KaileyBlot
13.06.2017 4 z 5

Za mě v pohodě knížka. Naivní a jednoduchá, ale tak proč si jednou za čas nepřečíst přesně něco takového? Žádný literární skvost, jen pouze knížka, která neurazí a umožní nám se na chvíli vžít do krásného nekomplikovaného příběhu.

NikaMirka
12.05.2017 1 z 5

Tak takhle jednoduchou knihu jsem už dlouho nečetla. Jsem na padesáté stránce a dokola se opakují stejné věty, pocity, pořád se rozmazává sex a myšlenka na to, jak si má holka zašu*at a tím se zbavit problému, který nazývá "panenství". Bliss mi je krajně nesympatická tím, že zná Shakespeara zpaměti a je tak vypatlaná a zoufalá, že skočí do postele prvnímu koho potká! A ještě vypatlanější na tom je, že to není nikdo jiný, než nádherný, skvělý, okouzlující Brit, který bydlí hned v paneláku vedle -"to jako vážně?"- a po pár hodinách říká hlavní hrdince "lásko" a "princezno". To může napsat puberťačka. Knihu odkládám. Je pro lidi bez fantazie. Nazývat autorku "spisovatelkou" je asi stejné, jako nazvat Leoše Mareše "zpěvákem".

ardeas
03.05.2017 4 z 5

Takto mierne nevyváženú knihu som dlho nečítala, ale no v celkovom dojme som sa parádne zasmiala. Prečítaná za pol dňa, sem tam nelogické a do hlavy búšiace somariny, ktoré fakt pobavili. Nemôžem povedať, že ju nedoporučujem :)

evelýny
22.04.2017 1 z 5

Místy mě děj bavil, místy jsem měla pocit, že knihu napsala nevyzrálá, nadržená puberťačka. Třeba to byl záměr, když napsání knihy nebyla z pohledu autorky rychlá a snadná záležitost.
Z mého pohledu se však autorka mohla více snažit.

Blančitos
20.04.2017 3 z 5

Příjemná oddechovka, u které se člověk i docela nasměje.

Kiwicatko
24.02.2017 3 z 5

Velmi oddechova knizka. I kdyz musim rict, ze pri trapasech, ktere potkaly Bliss, jsem se opravdu nasmala :-)