Losing it

Losing it https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224279/mid_losing-it-b6U-224279.jpg 4 872 183

Losing It série

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít. V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením konečně si vrzneš odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá. Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Losing It , 2012

Crazy.Girl
12.03.2019 3 z 5

Knížka mě úplně nebavila... Očekávala jsem od ní uritě víc...

JointlieKat94
31.01.2019 4 z 5

Kniha, která se mi tak tři roky válí doma a ne a ne si jí přečíst. Byla jsem rozhodnuta, že jí prodám.. no, ale než se rozhodnu knihu prodat, musim jí přečíst. To je můj zákon. :D

Takže.. typická slaďárna a romanťárna nejvyššího kalibru. Ale mě se líbila. To jako vážně. Příběh vypráví o dívce jménem Bliss, která má sice spoustu přátel, ale žadnýho chlapa na krku a rozhodne se to změnit. A samozřejmě se to změní. Oba se ihned zamilují a tak.. Bliss je chytrá dívka, ve všem musí mít jasno a nad vším rozmýšlí.. no jakmile se zamiluje, tak plácá hlouposti a začne i lhát a ztrapňovat se, ale " I trapní lidé si zaslouží lásku. "

Příběh se mi líbil, často jsem se nasmála nad vzniklými situacemi a tak jsem své počáteční rozhodnutí změnila, MOMENTÁLNĚ nemám v plánu knihu prodávat. :D :)

Malíček
09.01.2019 4 z 5

Kniha byla podle mě jedno obrovské klišé. Od začátku až do konce předvídatelné, že to snad ani není možné, ale přesto jsem dala tolik hvězdiček, protože v tuhle chvíli to pro mě byla kniha, u které jsem vypnula a odpočinula si. Děj vážně není nijak originální, ale ani mi to nijak nevadilo. Nevím, asi erupce na Slunci?
Hlavní hrdinka byla docela fajn a přibližně v mém věku, takže jsem si některé situace dokázala lépe představit a do příběhu jsem se pěkně dostala. Kniha je jednoduchá a čtivá, plná romantiky i zábavných scén.
Doporučuji (hlavně nenáročným čtenářům)!

Mišule_11
02.01.2019 4 z 5

O této knize jsem neměla ani páru, dokud jsem jí nevyhrála v soutěži, ale po jejím přečtení jsem byla mile překvapena..! :) Hezký a romantický příběh,do kterého jsem se bez problému začetla a vůbec nelitovala jeho přečtení..:)

Magdyla.8
11.11.2018 2 z 5

Kdybych se tam měla zaměřit na nějaké důležité a podstatné věci tak ty jsou naprostým propadákem. Od nejlepší kámošky, co nechá hlavní hrdinku hned sama v klubu s naprosto neznámým týpkem až po učitele, který je hned přehnaně majetnický a zamilovaný. Líbilo se mi, že kniha nebyla jen o sexu, ale že se první hlavní hrdinové poznávali a zamilovali. Je to velmi krátká a milá knížka. Nikoho neurazí, ale ani to není světové dílo:)

katee21
07.08.2018 5 z 5

Na tuto knížku jsem čekala dlouho, protože v knihovně ji měl někdo nonstop půjčenou. Ale teď když jsem si ji přečetla, MILUJU Ji. Oddechovka ale přitom tak čtivá a příjemná. Líbilo se mi jak autorka popisuje pocity postav a jak Garricka tak Bliss jsem si okamžitě zamilovala. Budu na tento příběh vzpomínat ještě dlouho. Mohu jen doporučit.

Evka3814
09.06.2018 3 z 5

Tato kniha mě docela zklamala,je to takový průměr. Nenadchne ani neurazí

intelektuálka
23.05.2018 4 z 5

Tuto knihu jsem si vybrala jako odpočinkové čtení - seznámit se s tím, co dnes čtou mladé dívky - a byla jsem příjemně překvapena.

První lásky, nejistota při vstupu do erotického vztahu a tolik romantiky....

Pro mne to byly vzpomínky a pohlazení - doporučuji

anishta
11.05.2018 4 z 5

Velmi čtivé, jednoduché. Místy jsem se fakt od srdce zasmála. Jediné minus je, že tam nebylo žádné drama, žádný větší zádrhel, ale jinak velmi pohodová oddechovka.

Kikim
25.01.2018 3 z 5

Nic extra, taková oddechovka. Ani vám často nepřijde, že se to odehrává v řádech několika měsíců, spíše jako by to byly hodiny a dny :)

EvikU.
22.01.2018 4 z 5

Kniha mě moc bavila. Hlavně hrdinka, která nervozitou plácla první věc, která ji napadla. Moc hezky se četla. ☺

Luca94
14.01.2018 4 z 5

Moc pěkná oddechovka :) nečekejte sice moc velké drama, ale i tak se mi knížka moc líbila.
Jediné co můžu vytknout - ne autorce, ale překladateli či vydavateli .... Ty tiskové chyby ... Občas jsem musela číst víckrát, abych pochopila

Petra.M
10.01.2018 2 z 5

Oddechové čtení, když chcete vypnout, děj docela odsýpá, ale je prostě až moc jednoduchý. Člověk může přeskakovat stránky a nic mu neunikne, děj pochopí i tak :) A těch tiskových chyb ...

TerezaMondeková
25.12.2017 5 z 5

Vztah mezi učitelem a studentkou? Zajímavý. Hned mě zaujala myšlenka na příběh, ale i hezká obálka. Během knihy jsem se taky několikrát upřímně zasmála... Bliss a ty její bláznivé nápady, trapné situace... Příběh byl plný humoru, romantiky, lásky, překvapení, přátelství, nechyběl ani krásný konec s epilogem. Kniha byla opravdu skvělá oddychovka.

KatulakT
18.12.2017 4 z 5

V danou chvíli byla tahle kniha přesně to, co jsem potřebovala. Není to nějaké literární veledílo, ale jeho příběh i přesto zahřeje. Je to naivní story plná klišé a přehnaně romantických vztahů, ale ruku na srdce - snad každá holka si někdy přeje, aby zažila něco podobného. Nebo jsem snad jediná?
A kdyby tahle kniha bylo jídlo, je to lízátko obalené v medu a posypané barevným zdobením na dort! Za mě spokojenost, ale nejsem si jistá, jestli se k ní ještě někdy vrátím.
Celkový dojem 75 %

Mistylady
13.12.2017 5 z 5

Přečteno během dvou večerů, čtivé, děj měl spád, líbilo se mi to moc :))

Terez67
11.12.2017 4 z 5

srážím za to prosředíte(divadlo) ta část mě nudila ...ae jinak wow bylo to boží a moc hezké :) doporučuju :)

_Žanet_
08.12.2017 4 z 5

Hezká kniha. Sáhla jsem po ní jako po oddychovce a myslí, že tohle i splňuje. Nijak náročné téma, naopak hodně jednoduché. Čte se to dobře, takže jako oddychovku doporučuju.

Lucuschka
07.11.2017 5 z 5

Knihu jsem precetla na jeden zatah. Uplne me pohltila. Byla krasne romanticky ztrestena. Skvela oddechovka. Urcite doporucuji.

Milky92
02.11.2017 5 z 5

Krásný ctivy příběh,knihu jsem precetla behem par hodin