Losing it

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít.

V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením konečně si vrzneš odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex…, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá.

Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem! méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/224279/losing-it-b6U-224279.jpg 3.9517

Losing It (1.)

Losing It (2012)

Vydáno:, Jota

Monika82

Knížka se mi moc líbila

Leena

Je to spíše knížka pro teenagery:-) Začátek byl celkem zajímavý, ale pak se to vyvinulo jako typická červená knihovna, romantika jak prase:-) Takhle to přece v životě nechodí:-)

Veronika33

Taká priemerná naivná oddychovka, nič čo by ste potrebovali nutne prečítať, ale určite lepšia ako krásna katastrofa. Ideálna pre relax na dovolenke pri mori.

KaileyBlot

Za mě v pohodě knížka. Naivní a jednoduchá, ale tak proč si jednou za čas nepřečíst přesně něco takového? Žádný literární skvost, jen pouze knížka, která neurazí a umožní nám se na chvíli vžít do krásného nekomplikovaného příběhu.

NikaMirka

Tak takhle jednoduchou knihu jsem už dlouho nečetla. Jsem na padesáté stránce a dokola se opakují stejné věty, pocity, pořád se rozmazává sex a myšlenka na to, jak si má holka zašu*at a tím se zbavit problému, který nazývá "panenství". Bliss mi je krajně nesympatická tím, že zná Shakespeara zpaměti a je tak vypatlaná a zoufalá, že skočí do postele prvnímu koho potká! A ještě vypatlanější na tom je, že to není nikdo jiný, než nádherný, skvělý, okouzlující Brit, který bydlí hned v paneláku vedle -"to jako vážně?"- a po pár hodinách říká hlavní hrdince "lásko" a "princezno". To může napsat puberťačka. Knihu odkládám. Je pro lidi bez fantazie. Nazývat autorku "spisovatelkou" je asi stejné, jako nazvat Leoše Mareše "zpěvákem".

ardeas

Takto mierne nevyváženú knihu som dlho nečítala, ale no v celkovom dojme som sa parádne zasmiala. Prečítaná za pol dňa, sem tam nelogické a do hlavy búšiace somariny, ktoré fakt pobavili. Nemôžem povedať, že ju nedoporučujem :)

evelýny

Místy mě děj bavil, místy jsem měla pocit, že knihu napsala nevyzrálá, nadržená puberťačka. Třeba to byl záměr, když napsání knihy nebyla z pohledu autorky rychlá a snadná záležitost.
Z mého pohledu se však autorka mohla více snažit.

Blančitos

Příjemná oddechovka, u které se člověk i docela nasměje.

Kiwicatko

Velmi oddechova knizka. I kdyz musim rict, ze pri trapasech, ktere potkaly Bliss, jsem se opravdu nasmala :-)

Maus

Tato kniha je prostě úžasná. Nechybí v ní romantika a čtivost. Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Jen mě mrzí, že ji nemám doma, četla jsem ji jen z čtečky. Ale určitě až na to přijde čas pořídím si ji i domů, ale teď je moc velký seznam toho co chci koupit. Už teď mám objednané 4 knížky.

novakovaterka22

Tak jsem knihu dneska ráno dočetla. Rozhodně n ní udělám recenzi. Překvapilo mě, že tak mladá autorka dokázala napsat tak krásný a zábavný romantický příběh. Jsem ráda, že knížku mám doma. Bliss jsem si jako hl. hrdinku naprosto zamilovala. Jak se dostávala do trapných situací to bylo prostě něco u čeho jsem se hrozně nasmála. :D Kniha je hrozně čtivá a já jí přelouskala za 3 dny. Potřebuju pokračování. :)

HankaHail

Skvělá knížka, při jejímž čtení stránky doslova mizí pod prsty. Od teď začnu v barech hledat a mluvit s muži, kteří čtou Shakespeara popřípadě nějakou jinou knížku =D.

venacava
13.12.2016

Přečetla jsem za 1 večer a splnila úkol oddechovky.

michaela8804
04.12.2016

Velmi záživný a dynamický i vtipný příběh, přečetla jsem jedním dechem a nemohla jsem se odtrhnout.

Eevina
24.11.2016

Kniha je takovou oddechovkou ke kávě, zápletka není nijak dramatická a celkově je to kniha tak nějak o ničem, ale tak zase proč ne, někdy je potřeba si přečíst něco velmi nenáročného. Našlo se tam i pár momentů, kdy jsem se zasmála. Takže za mě průměr. Nenadchne, ale ani neurazí.

janik27
20.11.2016

knížek na podobné téma čtu v poslední době, asi moc, takže pro mě nic moc....

Turiel11
03.10.2016

Prostředí, ve kterém se děj knihy odehrává, je mi víc než blízké a tak jsem byla zvědavá, jak jej autorka vystihne a bylo to super. :-) Příjemné odpočinkové čtení a pořádná dávka romantiky, ale i humoru. Asi jen tak nezapomenu na výraz mých spolucestujících v trolejbusu, když jsem nad knihou dostala 10-ti minutový záchvat smíchu. :-D

terezasvejdova
26.08.2016

Přijde mi, že je čím dál těžší najít knihu s vážně originálním tématem. Děj byl na mě strašně ohraný, vůbec nic nového, ale chápu, že někoho to může uspokojit jen jako lehké letní čtení:)

locin
25.08.2016

Takové příjemné odpolední letní čtení. Nic nového, nic neobvyklého, něco málo zdá se mi tam ale chybělo. Nedokážu pojmenovat co, ale nebylo to tam.
Zakončení knihy za mě moc pěkné. :)

šneki
22.08.2016

Jedno velké romantické klišé. Většina knížky je Bliss o samotě s Garrickem, ale nic zajímavého to nebylo.

Edona
13.08.2016

Cora Carmack se opravdu nebojí hodit své hrdiny do těch nejtrapnější situací. Chudák Bliss! Knížka je plná humoru, lásky a vášně. Příjemná oddychová četba, nejvíce se mi líbil začátek - zakázaný vztah učitele a studentky. Ale něco mi tam chybělo, asi jsem od knihy čekala více.

Kikuli
10.08.2016

Byla to taková oddychovka na volné odpoledne . Kniha se dobře četla , sice byla předvídatelná ale přesto jí můžu zařadit do knih o kterých řeknu ANO LÍBILA SE MI :)

Laf
30.07.2016

Kniha se mi moc líbila. I přes to, že je možné čekat, jak to dopadne, bylo pěkné počkat si na zápletky a celkově zjistit, jak trnitou cestu jim autorka vybrala, než se dobrali ke šťastněmu konci. Pohodové čtení pro chvíle oddychu, které se čte jedním dechem.

Falda
19.07.2016

Knížka se mi moc líbila. Pěkné čtivá a oddechová. Člověk u ní nemusel vůbec přemýšlet, takže je to velmi dobré letní čtení. Děj byl sice hned od začátku předvídatelný, ale u takových knížek mi to ani nevadí. Každopádně příběh byl až moc sladký a neskutečný a někdy mě rozčilovala Bliss s tím svým nekonečným panenstvím.

warca
26.06.2016

Pěkné čtení, ale trochu tuctové

Aracely
03.05.2016

Kniha se mi moc líbila. Opravdu skvělá oddechovka. Ty její trapasy nemají chybu. Bliss přitahuje maléry jako magnet. Taková mladší verze Bridget Jones. Kdo má rád takový humor, tak s chutí do knížky. Litovat nebudete!

Recenze v záložkách :-)

trynitrix
30.04.2016

Čtenářská výzva 2016: 20.Kniha od autora mladšího 30 let

Taková rychlovka, oddechovka ;-)
Bliss studentka na vysoké (herectví) takže příjemné prostředí příběh i postavy.
Velká zamilovanost sama o sobě, plno vtipně trapných situací jak jinak :-D
Zvraty přátelství - láska

kika 13
28.04.2016

Pěkný zamilovaný román.Plný hůmorných chvil.Také se mi hodí do výzvy.

klarinka9974
30.03.2016

Příjemná a zamilovaná knížka, plná lásky, překvapení a přátelství. Začátek me trochu zaskočil a odradil, četla jsem pořád dál a děj mě příjemně překvapil. Kniha se čte poměrně sama.

patty64
24.03.2016

Nemám co k tomu dodat. Báječná kniha, u které jsem se dokázala dostatečně uvolnit a oddechnout si od všedního života. Byla pro mě přesně to, co jsem právě teď potřebovala. Autorka velmi pěkně a čtivě popsala kamarádské příhody. Párty, opilost. Zdálo se mi to zcela reálné. Prostě to co se běžně stává . To se mi moc líbilo. Spisovatelka by se určitě měla rozepsat, protože podle mě by se její knížky vážně dobře prodávaly.
DOPORUČUJI! :)