Páni temnot

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sedmá kniha série Magnakai. Jsi Lone Wolf, poslední z mistrů řádu Kai ze Sommerlundu. Po svém triumfálním návratu z astrálního vesmíru, Daziarnu, jsi zjistil, že tví odvěcí nepřátelé - Temní páni z Helgedadu - ovládli celý Magnamund. Tvé poslání tě zavede do pekelného města Helgedadu, které je centrem říše Temných pánů. Tam pak musíš bojovat s Temným pánem Gnaagem o osud celého světa. I v této knize se stáváte hlavním hrdinou, který rozhoduje sám o svém dalším osudu. Na výpravu do Helgedadu se můžete směle vydat i bez znalosti předchozích dobrodružství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62971/pani-temnot-62971.jpg 4.344
Série

Lone Wolf - série Magnakai 7.

Žánr
Dobrodružné, Fantasy, Gamebook
Vydáno, AFSF - Asociace fanoušků science fiction
Orig. název

The Masters of Darkness, 1988

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Páni temnot

Přidat komentář
Koza3
21.02.2017

Když mi brácha poslal odkaz na aplikaci na Android, která obsahuje všechny gamebooky o Lone Wolfovi (v AJ a zdarma), tak jsem to hned nainstaloval a začal smažit tuhle nostalgickou klasiku. V podstatě jsme na tom vyrostli a můžu říct, že díky gamebookům mám rozvinutou představivost. Kam se hrabou dnešní fantasy naservírovaná na stříbrném podnose? Musíte si to hezky v hlavě zrekonstruovat, kreslit si mapku, vést si inventář, no prostě paráda :-)
Epické zakončení Wolfova pátrání po ztracených kamenech Vás dovede až do epicentra dění, Helgedadu, kde se potkáte s tím největším Dark Lordem ze všech a on Vás...vůbec nepotrápí :-( Někde na fórech jsem četl, že hlavní záporák je neporazitelný a budete umírat a umírat a umírat...to jsem si asi spletl knihy, protože tenhle se podívá na Sommerswerd a rozpustí se :-) No fakt se doslova vypaří... mno.... každopádně hodnotím hodně pozitivně, protože se potkáte i s dalšími Dark Lordy, budete putovat "steampunkovým MHD" a celkově je tenhle kus velice zajímavý... dám si další krátkou přestávku a pak se pustím do Grand Master série! Long live the Lone Wolf!!!

yank3e
22.01.2013

Dvanáctá kniha ze série gamebooků o Lone Wolfovi.
Klasika, která by neměla minout žádného gamebookového nadšence. Takový Pán Prstenů mezi gamebooky. Kvalitní příběh, promyšlený svět a originální herní mechanismy. Na začátku si zvolíte schopnosti, které vám budou během hry užitečné a s každou dohranou knihou získáte další. Schopnosti i výbavu si přenášíte napříč celou sérií, jednotlivé díly na sebe přímo navazují. Místo házení kostkou stačí zapíchnout tužku do tabulky s čísly. Souboje jsou řešeny velmi spravedlivě a roli nehraje pouze náhoda, ale i schopnosti a výbava. Neřešíte pouze zbraně, ale i zbroj a štít. Musíte odpočívat, musíte jíst. Takhle promyšlené gamebooky často nebývají, přesto je vše jednoduché a lehce zvládnutelné.


inikori
09.01.2013

Série Magnakai Gamebook mne dokázala plně vtáhnout a ještě dnes, cca 13let poté, si vybavuji některé momenty i s příslušným napětím, které je provázelo.

Autor a jeho další knihy

Joe Dever
britská, 1956 - 2016

všech 18 knih autora

Kniha Páni temnot je v

Přečtených75x
Doporučených2x
Knihotéce45x
Chystám se číst8x
Chci si koupit9x