Království děsu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Magnakai gamebook. Jsi Lone Wolf – poslední Mistr Kai. Poté, co jsi nalezl knihu Magnakai, jsi přísahal, že obnovíš řád Kai v jeho dřívější slávě. Abys mohl tento úkol splnit, musíš získat Kámen vědění z Varetty, poklad, který obsahuje tajné síly tvých předků. V Království děsu se vydáš po starodávných stopách, které tě zavedou hloboko do nepřátelského Stornlandu, kde se válka, zrada a intriky spiknou, aby mařily tvé úsilí. Své zbraně a své schopnosti si vyber s rozvahou, neboť na nich závisí budoucnost tvé vlasti. I v této knize se stáváte hlavním hrdinou, který rozhoduje sám o svém dalším osudu. Na cestu do Království děsu se můžete směle vydat i bez znalosti předcházejících dobrodružství. Druhé vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207798/kralovstvi-desu-207798.jpg 4.162
Série

Lone Wolf - série Magnakai 1.

Žánr
Dobrodružné, Fantasy, Gamebook
Vydáno, Mytago
Orig. název

The Kingdoms of Terror

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Království děsu

Přidat komentář
Didi15
19.05.2019

Pro mě zatím nejtěžší .baví mě to:)

MišákB
17.05.2017

Přišla mi trošku lineárnější než předchozí díly, ale pořád je to Lone Wolf a Joe Dever, skvělá srdcovka s dobrou znovuhratelností a se zbytkem ságy s rozsáhlým a napínavým příběhem. Klasická oldschool fantasy.


Koza3
08.12.2016

Když mi brácha poslal odkaz na aplikaci na Android, která obsahuje všechny gamebooky o Lone Wolfovi (v AJ a zdarma), tak jsem to hned nainstaloval a začal smažit tuhle nostalgickou klasiku. V podstatě jsme na tom vyrostli a můžu říct, že díky gamebookům mám rozvinutou představivost. Kam se hrabou dnešní fantasy naservírovaná na stříbrném podnose? Musíte si to hezky v hlavě zrekonstruovat, kreslit si mapku, vést si inventář, no prostě paráda :-)
K téhle knize se hodí hláška z Červeného trpaslíka: "Rimmer – Takhle krutý? ...Počkat, smrt? SMRT? Tak dvakrát za život? To se může stát jenom mě, ani Ježíš to neměl dvakrát... Bože, umřu víckrát než jsem kdy souložil!" Cheche... tahle mi dala zabrat, chcípal jsem často, nikdy mečem, ale vždy tím, že jsem vlezl kam jsem neměl. Tahle je záludná, bacha na ni. Každopádně se Vám odvděčí příjemným putováním, zajímavými postavami a na konci....však uvidíte sami :-)

yank3e
22.01.2013

Šestá kniha ze série gamebooků o Lone Wolfovi.
Klasika, která by neměla minout žádného gamebookového nadšence. Takový Pán Prstenů mezi gamebooky. Kvalitní příběh, promyšlený svět a originální herní mechanismy. Na začátku si zvolíte schopnosti, které vám budou během hry užitečné a s každou dohranou knihou získáte další. Schopnosti i výbavu si přenášíte napříč celou sérií, jednotlivé díly na sebe přímo navazují. Místo házení kostkou stačí zapíchnout tužku do tabulky s čísly. Souboje jsou řešeny velmi spravedlivě a roli nehraje pouze náhoda, ale i schopnosti a výbava. Neřešíte pouze zbraně, ale i zbroj a štít. Musíte odpočívat, musíte jíst. Takhle promyšlené gamebooky často nebývají, přesto je vše jednoduché a lehce zvládnutelné.