Londýn – průvodce s mapou

Londýn – průvodce s mapou https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399157/bmid_londyn-pruvodce-s-mapou-national-ge-Xja-399157.jpg 5 7 2

Od Westminsteru po Buckinghamský palác, od Hyde Parku po Greenwich, od National Gallery po Tate Modern, od City k London Tower – hlavní město Spojeného království se před vámi v mžiku otevře díky tomuto jedinečnému průvodci! 100 zajímavých míst, muzeí a památek vyznačených v mapkách, 200 dalších míst (restaurace, puby, bary, čajovny, kavárny, obchody, butiky, umělecká centra, divadla, koncertní sály, kluby, diskotéky…) a veškeré nezbytné praktické informace. Autoři: Anne-Lucie Grange, Séverine Bascot, Hélène Le Tac, Estelle Rennard-Carraud. Autoři v Londýně: Sophie Baccetti, Isabelle Nowakowski, Clémence Jacquinet. Fotografie: Séverine Bascot, Hélène Le Tac. Obálka ©Shutterstock / mikecphoto. Vydalo nakladatelství CPress v Brně roku 2016 ve společnosti Albatros Media Praha. 5. vydání.... celý text

banánovépyré
23.04.2018 5 z 5

Opravdu nejlepší řada malých průvodců :) Cestujeme s nimi pravidelně a ty rozkládací mapy jsou skvělé!

Harry_
23.08.2016 4 z 5

Tyto specifické skládané průvodce-mapy mám rád. V tomto případě je zde hned zmapovaných 10 oblastí. Jejich Top 10 atraktivit nesdílím, ale jak píši jinde, průvodce je třeba kombinovat, protože každý nabídne něco trochu jiného. Ale přiznám se, že tyto skládačky mě občas zklamou ignorováním malých uliček a hlavně těžko mohou konkurovat online mapě a navigaci, typicky v mobilním telefonu.