Logo & Corporate Identity

Logo & Corporate Identity https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326895/bmid_logo-corporate-identity-QM7-326895.jpg 4 4 2

Kniha Logo & Corporate Identity je určena všem, kteří potřebují získat více informací o tomto nesmírně důležitém nástroji moderní komunikace značky se svým okolím. Původně tato publikace autorů Ondřeje Kafky a Michala Kotyzy vyšla již v roce 2004 a byla součástí balíčku s názvem Corporate Identity Set, který obsahoval i vzorníčky barev nebo CD. Po letech bylo třeba řadu věcí změnit a doplnit. Tak vznikla v roce 2014 tato aktualizovaná podoba, sice bez příloh, ale doplněná navíc o množství nových textů, obrazových ukázek a případových studií.... celý text

Fiddis
06.11.2021 4 z 5

Přehledná publikace. Určitě doporučuji všem, kteří chtějí zjistit něco podrobněji o dané problematice. Vytkla bych asi jen to, že by tam mohlo být více příkladů "špatných/nefungujících" řešení a rozebráno, proč to tak je a jak by to mohlo předěláno.

bleska
19.05.2019 5 z 5

Velmi praktická publikace v češtině. V angličtině jsou takových tuny, bohužel náš knižní trh stále pokulhává.
Knihy je hezky členěna do samostatných oddílů. Také srozumitelně vysvětlí, proč že to jako nějakou grafickou identitu firma vůbec potřebuje.

Autoři knihy

Ondřej Kafka