Logické hádanky a jak je řešit

Logické hádanky a jak je řešit https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184920/logicke-hadanky-a-jak-je-resit-184920.jpg 4 6 2

Hádanky nejsou jen dobrou zábavou, ale také prostředkem pro rozvoj logického myšlení a schopnosti řešit problémy. Autorka vybrala sedmdesát hádanek, které rozdělila do skupin zastupujících různé typy logických problémů bystřících myšlení. V každé skupině jsou hádanky řazeny od lehčích k náročnějším. Ke každé hádance jsou uvedeny nápovědy a podrobné řešení. Hádanky spojují pohádkové nebo fantastické příběhy, které tvoří rámec knihy a zvyšují její zábavnost. Kniha je určena pro starší děti i dospělé, kteří mají rádi řešení hádanek a problémů.... celý text

Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl Matematika a logika
Vydáno: , Portál

Fantastic book of logic puzzles

ParallyShawy
26.09.2022 5 z 5

Zábavná kniha plná hádanek, do kterých jsem se ve svém dětství začetl. I dospělí občas měli co dělat, aby přišli na správnou odpověď.

MorriconeTheGod
15.11.2017 5 z 5

Podle mě skvělá knížka, která velmi "lidově" přibližuje základy logiky a umožní pochopit taje mnoha hádanek, skvělé nejen pro děti, ale i dospělé, kteří by kolikrát potřebovali v hlavě trochu rozsvítit a začít ji používat.

logika logické hádanky

2000  80%Logické hádanky a jak je řešit
2004  100%Magická kniha hlavolamů

Kniha Logické hádanky a jak je řešit je v