Milion sluncí

Milion sluncí https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138210/bmid_milion-slunci-138210.jpg 4 503 71

Loď mezi hvězdami série

Celé UNIVERSUM je jedna velká lež. Když se to jeho obyvatelé dozvěděli, rozpoutal se chaos. Jsou to už tři měsíce, co Amy odpojila. Kam se podívá, všude stěny, už tři měsíce. Syn se ujal velení lodi a rozhodl se skoncovat s Phydusem a přestat svým lidem lhát. Jenže ani on nezná celou pravdu, a když spolu s Amy začínají zjišťovat, co všechno jim zatím zůstalo utajeno, je jasné, že mají před sebou dlouhou cestu, na níž si každý krok musí tvrdě vybojovat. Jak to bude dál s Lodí mezi hvězdami?... celý text

Literatura světová , Sci-fi , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

A Million Suns , 2012

simi28
simi28
28.03.2016 4 z 5

Tato kniha se mi líbila víc než první díl. Bylo tam mnohem více zvratů a myslím si, že je propracovanější. Už se nemohu dočkat na poslední díl.

Madlenkačte
Madlenkačte
14.03.2016 5 z 5

Bylo to super stejně jako první díl, přečteno jedním dechem, vše moc doporučuji!!

Sofi_123
Sofi_123
27.02.2016 5 z 5

Stejně jako první díl nezklamala. Řekla bych, že byla ještě o trochu lepší než první díl. Dozvěděli jsme se tam spoustu nových věci. Kniha byla i napínavá, když Amy hledala indicie, byla jsem vždy napjatá a čekala jsem co najde a jaké to bude tajemství. Opět hodnotím 5*, ale kdyby to šlo dala bych i víc.

Jakahol
Jakahol
02.02.2016 4 z 5

Kniha mě rozhodně nezklamala. Líbila se mi o i o trochu víc než první díl. Bylo tu pár nečekaných zvratů, akce i nějaké to napětí. Skvěle se četla ale stejně nemůžu dát pět hvězdiček. Hlavní postavy mě totiž často dost rozčilovaly svými názory nebo jednáním a párkrát se tam opakovalo to samé dokola. Přesto knihu hodnotím velice kladně a hned otviram další díl.

Rosse
Rosse
09.01.2016 5 z 5

Skvěle napsané *.* bylo zde dost akce i všeho ostatního a už se nemůžu dočkat jak otevřu poslední díl, který mi leží na poličce. Žádné spoilery ani nic jsem si nečetla, takže absolutně netuším jak serie dopadne, ale jsem zvědavá jestli se jim na zem podaří pristat a nebo ne. A hlavně pokud ano, tak co tam bude. I když mám v hlavě jisté pochybnosti a myslím si, že se zase všechno nějak pokazí.

No nechám se překvapit :-)

Roselunda 1928
Roselunda 1928
18.11.2015 4 z 5

Fakt nevím, jestli to bylo úžasnoucnější než první díl. Něco tam bylo i přehnané. Ale pár nečekaných zvratů tam bylo, četlo se to rychle, postavy byly příjemné a Syn a Amy jsou sladcí.

Shira27
Shira27
05.11.2015 5 z 5

Pozor, může obsahovat spoilery!

Opět příjemná oddechovka.
Na této sérii mě baví, jak je všechno takové detektivní. Jak Amy hledá Orionovy indicie mě vždy neskutečně baví. Akce je tam více než v prvním díle, ale dovolím si říct, že poslední díl (podle anotace) bude XAKRU akční! :-D
I toho románku tam bylo více, ale stejně jsem ho tam nevnímala. Jo dali si pusu, ale ani Amy ani Syn tam nic podrobnějšího nevyprávěli.
Docela mě udivilo, že i když na lodi vypukl nehorázný chaos, Syn stále čerpadlo na Phydus nechtěl používat.
Co nejdříve se vrhnu na třetí závěrečný díl a musím říct, že se vážně těším, co je na nové Zemi čeká! :-)

Kessetra
Kessetra
15.06.2015 4 z 5

Je to velmi čtivá knížka. Hledání indicií je rozhodně napínavé a příběh má logiku. Oceňuji, že se tam stále něco děje a druhý díl není pouze vycpávkou mezi jedničkou a trojkou.

klarinka9974
klarinka9974
20.05.2015 5 z 5

Stejně skvělý díl jako ten první. Je napínavý a prolévá se zde víc krve. Ale konečně se dostanou tam kam celou dobu letí. Musím si přečíst i ten třetí díl :)

little-dream
little-dream
21.04.2015 5 z 5

Na začátek musím podotknout, že tohle je ta nejúžasnější obálka, co jsem v životě viděla! ♥
Naživo je ještě stokrát hezčí! :D

Co se týče příběhu, tak jsme tu měli novou zápletku, kterou jsem tentokrát neměla šanci odhalit, protože autorka postoupila o level výš a má pro nás šifry a utajené vzkazy a pozor - i jeden výlet do vesmíru! :D
Universum vždycky zůstane v mém srdci ♥

Sam.Mischell
Sam.Mischell
03.12.2014 5 z 5

tenhle díl je mnohem napínavější než předchozí, ale jednička také měla svoje kouzlo..

warca
warca
28.10.2014 5 z 5

Tenhle díl se mi možná líbil o trošičku víc než předchozí. Už se nemůžu dočkat 3.

ElisR1
ElisR1
11.08.2014 4 z 5

Do druhého dílu jsem se začetla podstatně rychleji než do prvního. Děj byl méně předvídatelný a byl i o něco lepší. Příběh je plný napětí a rozhodně naláká na další díl.

Laduka
Laduka
13.05.2014 5 z 5

Tenhle se mi líbil více, než první. Už se těším na další díl. Jsem zvědavá, jak to bude na planetě.

lucka4
lucka4
20.04.2014 5 z 5

No sem hodně zvědavá co bude na nové planetě ;) ale taky doufám že Amy bude konečně se Synem :))

Adria Orici
Adria Orici
13.02.2014 5 z 5

Budu se opakovat s komentářem ..... ? Velmi dobré čtení, EMOCIONÁLNÍ JÍZDA ve které je napětí, akce láska a plno nádherného citu. Jako vždy pánové nad tím jen mávnou packou... čtení pro ženské a pro určitý druh kluků ;).

PetikLozik
PetikLozik
11.02.2014 4 z 5

Myslím, že bych se nedopočítala, kolikrát tam bylo slovo odtušit. :D Přečetla jsem to docela rychle a rozhodně si v knihovně půjčím i další díl. :) V prvním dílu jsem docela rychle uhádla, kdo to všechno způsobuje, ale tady mi to nějak nedošlo...nepodezřívala jsem ho, už jen kvůli vykradené a rozházené ordinaci.

Posli
Posli
01.02.2014 5 z 5

Po krásném prvním dílu autorka vytvořila ještě krásnější druhý díl. Kniha mě bavila a byla plná překvapení na rozdíl od první knihy, kde jsem konec mohla už trochu předpovídat. Autorčino dílo mě pohltilo a přečetla jsem ho za jeden den.

Desire_Lydon
Desire_Lydon
25.12.2013 5 z 5

Opět jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Krásně se četla a skoro na každé straně byl nějaký zvrat. Jenom mi připadá, že se autorka malinko zamotala do všech těch tajemství a lží. Možná je to jenom můj dojem :) Každopádně se těším na poslední díl, jsem zvědavá, jak tato série celá dopadne :)

Yanna0
Yanna0
24.09.2013 3 z 5

Kniha, která není špatná, ale rozhodně netoužím po jejím výtisku v mé knihovně. Chybí mi barvitější slovní zásoba. Autorka píše příliš jednoduše.