Lízinka roznáší poštu

Lízinka roznáší poštu https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267279/bmid_lizinka-roznasi-postu-267279.jpg 4 21 9

Lízinka musí důležitý balíček za každou cenu najít. Prohledá celou cestu, po které šla, ale nikdo balíček neviděl. Lízinka se nevzdává a dostane nápad, který vše zachrání. Napínavá zábava s množstvím hledání, překvapení, veselými slepicemi a opravdovým šťastným koncem. Lízinka je chytrá a podnikavá černobílá kravička, která žije na statku spolu s farmářkou prasátky, poníkem, kozou, spoustou slepic a kuřat. Všichni se přátelí s pošťákem, kterému Lízinka pomáhá s roznášením zásilek. Zvířátka mají pestrý život a každou chvíli se u nich něco semele. Kniha je plná dokonalých, výstižných a velmi vtipných ilustrací se spoustou detailů, které vás zabaví na dlouhou dobu.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Bambook

Lieselotte sucht , 2014

Vera Silent
02.09.2023 4 z 5

Lízinka je u nás oblíbená, i když tenhle díl má trošku pomotany příběh. Ale i tak si ho syn rád nechá číst a ty slepice jsou opravdu srandovní.

Luciluc
12.06.2023 3 z 5

Knížka čtená dceři. Z dílů Lízinka nemůže usnout, Lízinka hledá poklad a Lízinka roznáší poštu se mi tento poslední zmiňovaný líbil nejméně. Ilustrace opět hodnotím kladně, ale jinak nás to moc nezaujalo. Co by bylo na tom přiznat pravdu? Slabé tři hvězdičky.

Kopretina
20.04.2023 5 z 5

Moc krásně ilustrovaná, milý text.

muchomurka
20.12.2022 5 z 5

Mně se nejvíce líbila ta, co jsem měly půjčenou jako první (Lízinka nemůže usnout), ale ani tato nezklamala. Ty ilustrace jsou prostě skvělé. Že bychom si s Bambulkou o tyto tři knížky rozšířily knihovničku?

ladyfromskye
24.08.2021 4 z 5

Moc hezky ilustrovaná knížka s pěkným příběhem, který ale mohl být o trošičku delší :-)

Kacisek
05.10.2020 4 z 5

Ilustrace jsou moc pěkně, je to kniha plná moc vtipných obrázků. Dceta si ji moc ráda prohlíží. Příběh nás ale moc nezaujal.

Varjohukka
19.01.2020 5 z 5

Další ze série knih o kravičce Lízince. Tentokrát roznáší spolu s pošťákem balíčky a jeden se jim ztratí. Ilustrace jsou opět velmi pěkné a i příběh má něco do sebe. Dcerka je nadšená.

jasnenka
28.06.2017 5 z 5

Je super, krásně ilustrovaná a příběh k pohlazení :-)

bibi.r
11.01.2016 4 z 5

Příběh s jemným vtipem.

2015  90%Lízinka nemůže usnout
2015  81%Lízinka hledá poklad
2015  89%Lízinka roznáší poštu

Kniha Lízinka roznáší poštu je v