Lízinka roznáší poštu

Lízinka musí důležitý balíček za každou cenu najít. Prohledá celou cestu, po které šla, ale nikdo balíček neviděl. Lízinka se nevzdává a dostane nápad, který vše zachrání. Napínavá zábava s množstvím hledání, překvapení, veselými slepicemi a opravdovým šťastným koncem. Lízinka je chytrá a podnikavá černobílá kravička, která žije na statku spolu s farmářkou prasátky, poníkem, kozou, spoustou slepic a kuřat. Všichni se přátelí s pošťákem, kterému Lízinka pomáhá s roznášením zásilek. Zvířátka mají pestrý život a každou chvíli se u nich něco semele. Kniha je plná dokonalých, výstižných a velmi vtipných ilustrací se spoustou detailů, které vás zabaví na dlouhou dobu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267279/big_lizinka-roznasi-postu-267279.jpg 4.614
Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Bambook

Lieselotte sucht, 2014

Kniha Lízinka roznáší poštu

ladyfromskye

Moc hezky ilustrovaná knížka s pěkným příběhem, který ale mohl být o trošičku delší :-)

Kacisek
05.10.2020

Ilustrace jsou moc pěkně, je to kniha plná moc vtipných obrázků. Dceta si ji moc ráda prohlíží. Příběh nás ale moc nezaujal.

Varjohukka
19.01.2020

Další ze série knih o kravičce Lízince. Tentokrát roznáší spolu s pošťákem balíčky a jeden se jim ztratí. Ilustrace jsou opět velmi pěkné a i příběh má něco do sebe. Dcerka je nadšená.

jasnenka
28.06.2017

Je super, krásně ilustrovaná a příběh k pohlazení :-)

bibi.r
11.01.2016