Lízinka nemůže usnout

Statkářka má, jako každý večer, ještě přečíst všem zvířátkům pohádku na dobrou noc. Ale Lízinka přesto nemůže usnout. Co s tím má dělat? Má se zkusit přitulit k farmářce, nebo ke slepicím? Nikdo z toho ale není nadšený. Lízinka zkouší, co se dá – farmářka ji musela vyhnat a kurník je na kousky poté, co si Lízinka zkusila lehnout ke slepicím. Nakonec jsou všichni na dvoře vzhůru. Hádejte, kdo jediný usnul? Lízinka je chytrá a podnikavá černobílá kravička, která žije na statku spolu s farmářou, prasátky, poníkem, kozou, spoustou slepic a kuřat. Všichni se přátelí s pošťákem, kterému Lízinka pomáhá s roznášením zásilek. Zvířátka mají pestrý život a každou chvíli se u nich něco semele. Kniha je plná dokonalých, výstižných a velmi vtipných ilustrací se spoustou detailů, které vás zabaví na dlouhou dobu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267280/big_lizinka-nemuze-usnout-9sg-267280.jpg 4.615
Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Bambook

Lieselotte bleibt wach, 2010

Kniha Lízinka nemůže usnout

ladyfromskye

Tenhle příběh mě nesmírně pobavil. A jako bonus opravdu povedené ilustrace. Doporučuji!

Varjohukka
26.10.2019

Nádherně ilustrovaná, vtipná knížka. Doporučuji opravdu podrobně zkoumat každý obrázek.

bibi.r
11.01.2016

Mno jistě, klasika. Probudit celý dům a pak, když ostatní jsou vzhůru si klidně usnout spánkem spravedlivých :D.