Lízinka hledá poklad

Lízinka hledá poklad https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267281/bmid_lizinka-hleda-poklad-267281.jpg 4 29 9

Lízinka a její zvířecí kamarádi zkoumají znamení a tajné značky. Musí to být v zeleninové zahrádce, ano, tam to určitě je. A začíná skvělá zábava se spoustou kopání, nálezů a s nečekaným koncem. Lízinka je chytrá a podnikavá černobílá kravička, která žije na statku spolu se farmářkou, prasátky, poníkem, kozou, spoustou slepic a kuřat. Všichni se přátelí s pošťákem, kterému Lízinka pomáhá s roznášením zásilek. Zvířátka mají pestrý život a každou chvíli se u nich něco semele. Kniha je plná dokonalých, výstižných a velmi vtipných ilustrací se spoustou detailů, které vás zabaví na dlouhou dobu.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Bambook

Lieselotte sucht einen Schatz , 2009

Vera Silent
12.11.2023 4 z 5

Ilustrace jsou nádherné a kráva je sympaťák. Ale v porovnání s mnoha dalšími příběhy Liselotte (Lizinky) je tento trochu zmatenejsi a méně vtipný. I tak je to sázka na jistotu.

Litocha
02.10.2023 4 z 5

Knížka mě pozitivně překvapila (a naladila). Lízinka je pěkné číslo. Dostala mě její dětská naivita a umanutost a od srdce jsem se zasmála. A moc se mi líbí i laskavé vyznění. Ilustrace krásně doplňují a rozvíjejí ducha příběhu. Určitě si vyhledám další Lízinčiny příhody.

dancadragneel
20.09.2023 4 z 5

Musím říct, že na přečtení to není vůbec špatný. Má to krásný ilustrace a hezký vtipný příběh. Pro děti bomba...

Luciluc
05.06.2023 4 z 5

Knížka čtená dceři. Hledala jsem novou sérii, něco ve stylu Fiškuse a Pettsona, příběh proložený dostatečným množstvím obrázků, protože to se dceři líbí, a paní knihovnice mi doporučila Lízinku. Je to opravdu čtenářská jednohubka, za pár chvil máte přečtenou celou knihu. Až jsem si říkala jestli to není příliš málo. Jako první na přečtení si dcera vybrala Lízinka hledá poklad a rovnou máme vypůjčeno i Lízinka nemůže usnout a Lízinka roznáší poštu. Ilustrace jsou vtipné, u některých jsem se opravdu pobavila. Příběh za mě průměrný, jsem zvědavá na další dva díly, tak si nechám ještě rezervu a ohodnotím zatím čtyřmi hvězdičkami.

Akvabela
24.04.2023 4 z 5

Kniha se dětem moc líbila, jsou v ní nádherné ilustrace a maličko textu.

muchomurka
20.12.2022 5 z 5

Mně se nejvíce líbila ta, co jsem měly půjčenou jako první (Lízinka nemůže usnout), ale ani tato nezklamala. Ty ilustrace jsou prostě skvělé.

Varjohukka
05.06.2020 5 z 5

A zase ta Lízinka a její dobrodružství. Další nádherně ilustrovaná knížka plná vtipných detailů, které ocení i dospělí.

stepa7
07.12.2017 5 z 5

Pro bibi. r: farmářka měla přece v balíku SOUČÁSTKY na zavlažovací systém.

bibi.r
18.01.2016 3 z 5

Chyběla pointa, co vlastně farmářka měla v balíku. Tak nějak to bylo nedokončené.

2015  90%Lízinka nemůže usnout
2015  81%Lízinka hledá poklad
2015  89%Lízinka roznáší poštu

Kniha Lízinka hledá poklad je v