Lionel Messi úžasný příběh

Fascinující příběh fotbalové legendy Lionela Messiho od prvního kontaktu s míčem v ulicích argentinského Rosaria do prvního gólu na hřišti stadionu Camp Nou ve španělské Barceloně. Leo Messi: úžasný příběh je strhující vyprávění o chlapci, který byl zrozen k tomu, aby hrál krásnou hru, a jehož osudem bylo stát se nejlepším fotbalovým hráčem světa. Bestseller Michaela Parta je povinnou četbou každého fotbalového fanouška! Aktuálně hraje Lionel Messi za katalánský klub FC Barcelona a nosí číslo dresu 10. Stylem hry bývá přirovnáván k argentinskému fotbalistovi Maradonovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269979/big_lionel-messi-uzasny-pribeh-cME-269979.jpg 4.116
Literatura světová, Literatura faktu

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Flea: The Amazing Story of Leo Messi

Kniha Lionel Messi úžasný příběh

ferda16
16.09.2019

Knížku jsme četla před spaním klukovi. Sama bych si ji nevybrala, ale nebyla špatná. Aspoň se dozvíte, jak Messi začínal a že to neměl v životě až tak snadné. Pro malé fotbalisty určitě prima počtení :)

jenda88
10.08.2019

Knížka je super hodně jsem se toho o Messim dozvěděl.

Tuto07
16.10.2018

Výborně napsaná kniha též ale doporučuji další knihy od Michalela Parta.

kilometr
15.03.2016

Skvěle napsaná kniha,která mapuje začátky nejlepšího fotbalisty světa.100%.

dexterman
07.02.2016

Kniha o Ronaldovi od tohoto samého autora se z mého pohledu čte daleko lépe . Nic méně ani Messiho nemohu hodnotil zle . Kdo je však z těchto dvou hráčů lepší ? Tak na toto vám neodpoví obě tyto knihy . Názor si udělejte samy . Ještě se těším na Neymara