Lionel Messi: úžasný příběh

Lionel Messi: úžasný příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269978/bmid_lionel-messi-uzasny-pribeh-Eeo-269978.jpg 4 19 5

Fascinující příběh nejlepšího fotbalového hráče světa! Fascinující příběh fotbalové legendy Lionela Messiho od prvního kontaktu s míčem v ulicích argentinského Rosaria do prvního gólu na hřišti stadionu Camp Nou ve španělské Barceloně. Leo Messi: úžasný příběh je strhující vyprávění o chlapci, který byl zrozen k tomu, aby hrál krásnou hru, a jehož osudem bylo stát se nejlepším fotbalovým hráčem světa. Bestseller Michaela Parta je povinnou četbou každého fotbalového fanouška! Aktuálně hraje Lionel Messi za katalánský klub FC Barcelona a nosí číslo dresu 10. Stylem hry bývá přirovnáván k argentinskému fotbalistovi Maradonovi.... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

The Flea: The Amazing Story of Leo Messi

ferda16
16.09.2019 4 z 5

Knížku jsme četla před spaním klukovi. Sama bych si ji nevybrala, ale nebyla špatná. Aspoň se dozvíte, jak Messi začínal a že to neměl v životě až tak snadné. Pro malé fotbalisty určitě prima počtení :)

jenda88
10.08.2019 5 z 5

Knížka je super hodně jsem se toho o Messim dozvěděl.

Tuto07
16.10.2018 4 z 5

Výborně napsaná kniha též ale doporučuji další knihy od Michalela Parta.

kilometr
15.03.2016 5 z 5

Skvěle napsaná kniha,která mapuje začátky nejlepšího fotbalisty světa.100%.

dexterman
07.02.2016 4 z 5

Kniha o Ronaldovi od tohoto samého autora se z mého pohledu čte daleko lépe . Nic méně ani Messiho nemohu hodnotil zle . Kdo je však z těchto dvou hráčů lepší ? Tak na toto vám neodpoví obě tyto knihy . Názor si udělejte samy . Ještě se těším na Neymara