Lilith: Had v trávě

Lilith: Had v trávě

První kniha tetralogie Vládci diamantu. Čtyři planety Wardenova diamantu, čtyři světy, z nichž není úniku, čtyři nebezpečné tajné mise, které mají odkrýt nepřátele galaktické říše. Lilith je první planetou - připomíná ráj, ale v jejím lůně se skrývá smrtelné nebezpečí, stejně jako se had ukrývá ve vysoké trávě. Agent C... celý text

První kniha tetralogie Vládci diamantu.
Lilith je první planetou - připomíná ráj, ale v jejím lůně se skrývá smrtelné nebezpečí, stejně jako se had ukrývá ve vysoké trávě. Agent Cal Tremon musí najít vládce planety a zjistit od něj pravdu o nebezpečných mimozemšťanech - anebo jej zabít.
Americký autor dobrodružné sci-fi Jack L. Chalker se představuje poprvé našim čtenářům tetralogií Vládci diamantu, která se odehrává v bizardních světech, kde Wardenovy organismy přetvoří vše včetně lidského těla podle svého tajemného nezjistitelného klíče. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/60112/lilith-had-v-trave-60112.jpg 4.313

Vládci diamantu (1.)

Lilith: A Snake in the Grass (1981)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Mustang

hancijar
29.10.2015

Snad moje prvni Sci-fi a parada. Krasna zapletka, moc se mi libilo. Uz mam nachystane dalsi dily Vladcu diamantu a mooc se na ne tesim.

Jack Laurence Chalker

Jack Laurence Chalker