Princezna

Princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397205/bmid_princezna-9tD-397205.jpg 4 147 29

Lilarie série

Catherine je vzorná korunní princezna. Skromná, milá, usedlá – ale především si drží muže od těla. Koneckonců, většině jde stejně jenom o jedno, a u Cathy je v sázce daleko víc než čest a nevinnost: leží jí na srdci osud její malé, hrdé země, a pochopitelně má obavy, že potenciálnímu nápadníkovi půjde v první řadě o její peníze. Už ji však nebaví čekat, až jí cestu zkříží vhodný protějšek, a tak vymyslí dokonalý plán: umíní si, že svede muže, kterému je královský majetek zcela lhostejný, muže, který ji okouzlil nesrovnatelně víc než všichni ostatní. Když ornitolog David přijede na svatbu své dávné kamarádky, čerstvé vévodkyně Samanthy Rousseauové, ve vznešeném prostředí si připadá jako slon v porcelánu – a jako by to nestačilo, projeví o něj zájem půvabná a duchaplná sestra Samanthina budoucího manžela, prince Alexe…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Recklessly Royal , 2014

jitka_dankova
22.06.2023 3 z 5

Pozvolná, až nudná oddychovka. Příběh o tom, kterak se snaží princezna vymyšlené země přijít o panenství. Postava mi byla v prvním díle sympatická a tak jsem si chtěla přečíst i její příběh, ale nějak mne to nevzalo. Chyběl tomu šmrnc a nějaká ta jiskra navíc.

florentinas
29.03.2023 3 z 5

Hezké pohodové čtení

Lucie21352
05.02.2023 3 z 5

Druhý díl této série se mi velmi líbil. Vyzdvihla bych různorodost hlavních postav (v prvním díle Samantha, která žila "normální" život a musela přizpůsobovat životu šlechtickému a porovnání s Cathy, která už se do tohoto života narodila). Z toho pramení i různé životní zkušenosti a to, jak se která staví k nastalým událostem. Ale jinak je to další dobrá oddechovka, kterou si čtenář vezme po náročném dnu v práci.

orangerose
06.11.2022 5 z 5

Další pokračování série Lilarie, příběh je o princezně Catherine, její příběh byl někdy dojemný, vtipný, a měl pohádkově konec, bavil mně o trochu víc než vévodkyne, jinak za mně super knížka :)

speciale88
09.03.2022 5 z 5

Druhy díl opět krásná a čtivá romantika. Líbí se mi ,že se zde prolínají postavy i z prvního dílu a tak nějak se dokresluje jejich osud.

cukrovka
19.11.2021 4 z 5

Nenáročná romantická pohádka. Tento díl byl trochu nudnější, ale zase se dovídáme něco dalšího o páru z předešlého dílu.

Kristy.Seb
17.11.2021 4 z 5

Základem rodiny nejsou příbuzenské vztahy, ale vzájemná láska.

Příjemná další dějová linka. Trochu mi tam chybělo nějaký oživení.

johana3160
27.05.2021 3 z 5

Opet preslazene, ze z toho trnou zuby. Ale bohuzel celkem nezazivne. Kniha se dobre cte, ale krome romantiky tam snad zadne jine emoce nejsou. Ta trocha drama co hrdinka proziva je stejne prebita romantickym rytirem , ktery ji ochrani... jako oddechovka dobry treba po nejakem dramatu, hororu nebo tak, ale jinak nic moc...

Dela90
08.05.2021 4 z 5

Co na to říct? Bylo to hodně utahané, chvílemi jsem se maličko nudila. Ač nechyběla romantika. Ale posledních asi 60 stran bylo úžasných. Velké plus dávám, že se dovíte, jak to bylo dál se Sam a Alexem. Taky se tam více objevoval princ Max. Ale za mě první díl byl rozhodně lepší.

LilluLong
16.03.2021 4 z 5

Prvý diel bol najlepsi

Siegrid
08.10.2020 2 z 5

První díl Vévodkyně je lepší. Kniha neurazí, stačí přečíst 1x. Sam z předchozího dílu je v této knize vykreslena tak, že je místy až nesympatická. Poslední díl Princ nemám ani potřebu číst.

Zelvicka03
21.07.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, klidně jednoduché čtení v podstatě bez nějaké větší zápletky. Pohodové čtení.

Kayla
28.06.2020 4 z 5

Hezká romantická kniha ideální k vodě.

tanecnica
17.04.2020 4 z 5

Po Vévodkyni už jsem tušila, co čekat. Kniha nezklamala, ani nepřekvapila. Pohodové čtení o královské rodině, pohádková romantika jak vyšitá...

Ann98
18.02.2020 4 z 5

Podobně jako první díl, za mě relativně fajn. Není to nic světoborného, co by si nutně musel přečíst každý, ale jako kniha, u které si člověk odpočine, tak určitě ano. Nicméně první díl mě bavil o hodně více, dokonce si myslím, že další díly byly naprosto zbytečné. Protože tento díl je psán z pohledu Catherine, některé pasáže, kde popisovala Sam se mi vůbec nelíbily, jako kdyby se Sam změnila, už to nebyla ta Sam z prvního dílu a to mě na knížce hodně zklamalo.

CiaKawlone
05.02.2020 5 z 5

Tahle kniha byla trošku jiný než 1. díl. Líbí se mi autorky důvtip a humor. Je to zkrátka můj šálek odpočinové kávy. Četlo se mi to samo. Pokud se vám líbil 1. díl, tak 2. zaručeně nezklame. ✌????

Knihomolka2004
17.01.2020 1 z 5

Nuuda. Cath si pořád jen stěžovala a nic nedělala. Musela jsem knihu odložit.

Maruš.D
13.12.2019 4 z 5

Cath je super! Líbí se mi její povaha, odvaha a nespoutanost. To že si vybrala Davida, je sladká třešnička na dortu. Celý příběh byl uvěřitelný a moc dobře se četl. Líbí se mi, jak každý má svůj cíl a toho se nepouští. Galantnost v této sérii určitě nevymřela a to je plus na víc.

LilianaFalcon
13.10.2019 2 z 5

Hrozná nuda.

Pavla79
02.10.2019 2 z 5

Pro ty, jenž mají tento druh rády, rádi, se bude líbit. Nenáročné, pohádkové... Pro mě po pár stránkách nuda, krom Chadwicka :) škoda, že třetí díl není o něm ;) Co bylo fajn, že se velmi rychle četla. S princem asi chvíli počkám a možná někdy...

láska pro ženy erotika romance monarchie

Nichole Chase
americká, 1982