Vášeň

Vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43345/bmid_vasen-e1f-43345.jpg 4 187 22

Liga pekelníků série

Lady Aurora Demmingová učinila zoufalý krok: provdala se za krásného cizince Nicolase Sabina, který byl za vraždu a pirátství odsouzen k smrti. Chtěla se tak vyhnout nucenému sňatku s mužem dvakrát starším, neurvalým a lakomým. Aby byla kvapná svatba právně nezpochybnitelná, musela Aurora prožít i svatební noc, která se v Nicolasově zkušené náruči stala nocí nezapomenutelnou... Mladá vdova se vzápětí vrací do Londýna s Nicolasovou nevlastní sestrou, která jí byla svěřena do poručnictví. Smířená s životem bez lásky se snaží splnit slib, který dala manželovi v předvečer popravy – uvést jeho krásnou sestru do vysoké společnosti a zajistit jí výhodný sňatek. Jaké je však Aurořino překvapení, když se před ní jednoho dne objeví její „mrtvý“ manžel a dožaduje se naplnění manželského slibu! Dovolí mu Aurora, aby ji připravil o těžce získanou svobodu a aby ji příslibem lásky a zakázaných slastí vytrhl z železného sevření konvencí? Může vůbec Nicolas uniknout svému trestu a krásná Aurora jeho svodům?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Passion , 2000

petraj30
04.03.2021 3 z 5

Nebylo to špatné, ale očekávala jsem mnohem víc.
Hlavní hrdina Nicolas byl úžasný, ale hlavně byl světec, protože to tele které mu spisovatelka přivlastnila, bych nejraději uškrtila. Někdo možná chápal její důvody, proč se tak chovala, ale já bohužel to pochopení nemám.
Příběh to byl celkem pěkný, nicméně v některých částech táhlý a monotónní a hlavně mi to kazila postava hlavní hrdinky. Ten konec mohl být zase o kapánek delší, abychom se dozvěděli i o ostatních. Ale znám i horší příběhy.

lusitta05
28.02.2021 4 z 5

Aj mne sa tento diel páčil o trochu viac, a som rada za šťastný koniec. Príjemná oddychovka.

Kudík
20.01.2021 4 z 5

Tento díl je v něčem lepší a v něčem o chlup horší než první. Každopádně nejlepší postavou se mi zdál asi Nicolas s jeho nevlastní sestrou (na její příběh jsem už teď zvědavá). Aurora měla mé pochopení, ohledně problémů s cholerickým otcem a snoubenci, ale ta radost po zjištění, že vlastně není vdova a váhání co a jak bude řešit ( i když zápletku jsem tušila od začátku), mi přišlo už moc protahované.

Myška43
09.06.2020 4 z 5

Tento díl byl pro mě trochu slabší, chtělo to více oživit děj, ale opět se to krásně četlo a rozhodně budu v lize pekelníků pokračovat.

rampapa
17.04.2020 5 z 5

Do téhle ligy je těžké se nezamilovat. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala a těším se až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

Kamila1991
29.10.2019 3 z 5

Opět pěkný příběh od Nicole Jordan. Musím se ale přiznat, že mi chvilkami Aurora svým váháním lezla malinko na nervy. Už se moc těším, jak to dopadne s Raven.

DUNIKO
21.04.2019 5 z 5

Moc pěkná i když bylo hned jasné jak to je s tím ztraceným snoubencem.

karamelka57
24.02.2019 3 z 5

áno, súhlasím s komentármi nižšie, že ten stred knihy to bolo také prešľapovanie na mieste. Inak samozrejme chrumkavý hlavný hrdina so svätou trpezlivosťou. Hlavná hrdinka ten typ, čo si zaslúži preplieskať. ale našťastie sa spamätala a všetko dobre dopadlo...

Turiel11
17.09.2017 4 z 5

Připojuji se k názorům, že Aurora je kvalitativně nevyrovnaná hrdinka. Chápu její důvody, ale možná by pomohlo, kdyby nevyznívala tak ukňouraně (lepší slovo mě bohužel nenapadá). A ano, Nicolas byl úžasný a úžasně trpělivý. :-) Příjemné oddechové a romantické čtení.

Luccy78
14.05.2017 4 z 5

Souhlasím s Havrmoni - příběh je skutečně pěkný, prosycený erotičnem, ale hlavní hrdinka Aurora byla taková naivní "trubička", až mi to chvílemi narušovalo radost z četby. Začátek příběhu byl perfektní, konec to zachránil. Ale to mezi tím..?

účetní
28.06.2016 3 z 5

Auroře trvalo alespoň dvě čtvrtiny knihy, než se probrala. Začátek a konec pěkný, prostředek se vlekl stále to samé dokola. Nick s ní měl svatou trpělivost, byl to sympaťák. Takže kdyby byl prostředek kratší, nebo se tam něco dělo, byla by to krásná kniha, jak se píše v předchozím komentáři.

havrmoni
17.04.2016 3 z 5

Začátek slibný a pěkný až do doby,kdy se v Anglii objevil Nick. Od té doby to bylo utrpení vinou Aurory. Dalo by se její chování pochopit potom co zažívala s otcem,ale měla jsem chuť s ní zaklepat. Opravdu se chovala iracionálně,puritánsky,umanutě a po té scéně s Harrym jsem jí zavrhla úplně. Divím se,že měl Nick tolik trpělivosti a stále jí chtěl. Pokud jsem anglické dámy označovala za naivní husičky,tak tohle byla taková husa ( nejmírnější označení ostatní je nepublikovatelné),že jsem ztratila chuť pokračovat,ale na posledních stránkách to bylo krásné jako na začátku. Kdyby se dal celý prostředek shrnout do pár stránek,byla by to úžasná kniha za 5*. Takhle jen 3* a budu doufat,že další díly budou alespoň jako ten první.

Samira
01.11.2015 4 z 5

Oproti prvnímu dílu tento moc pekelný nebyl. Respektive vůbec, kniha byla především romantická s erotickou příměsí samozřejmě. Mrzelo mě to, myslela jsem, že nás autorka zavede trošku jiným směrem. Příběh je to však hezký a hlavní hrdina nadmíru sympatický, hrdinka má naproti tomu veliké výkyvy, nejprve je úžasná, pak naprosto nesnesitelná a hrdina tráví přemrštěné množství času jejím přemlouváním a na konci zase skvělá. Kniha potěší hlavně milovníky romantiky. Z budoucích příběhů mě zajímá hlavně Dareův.

oliviet
02.08.2015 5 z 5

Moc pěkné. Je to moje první knížka od této autorky a určitě není poslední.

Aracely
25.07.2015 5 z 5

Recenze v záložkách.

jaja1989
01.05.2015 2 z 5

ze zacatku byl pribeh hezky a dost se odlisoval od jinych, ale dale je to jen same klise a nahaneni manzelky.

Haldasha
18.09.2014 5 z 5

Jeji knihy me proste bavi :)

MichaelaMalinka
05.03.2014 4 z 5

Nemohla jsem přestat, dokud jsem neotočila poslední stránku. Přísně vychovaná Aurora se nechává strhnout vášní, kterou v ní probouzí krásný "pirát" Nicholas. A i když se brání svým pocitům nemůže odolat. Moc hezký příběh.

Karolkoh
09.01.2014 2 z 5

Čekala jsem od toho víc... :/ jsem hrozně zklamaná! Jenom kdy se objevil na plese Nicolas, byla chvilku zábava, jinak mě to děsně nudilo... :( je mi to líto, jelikož jsem se na knihu těšila!

machrus
27.10.2013 4 z 5

Líbilo se mi na této knize,že spisovatelka opravdu nechala nejdříve se zamilovat Nicholase a potom déle až Auroru.Byla to příjemná změna.U těchto knih to bývá opačně.A i příběh nebyla klasická odrhovačka.Pěkně se četla.

romance historické romance

Nicole Jordan