Smyslnost

Smyslnost https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43341/smyslnost-43341.jpg 4 216 29

Liga pekelníků série

Lord Damien Sinclair je nejznámější londýnský záletník, který žije jen v nezřízených radovánkách se ženami a mistrně ovládá hazardní hry. Jeho mladinká, nezkušená sestra Olivie jednoho dne podlehne klamným slibům lehkomyslného mladíka – a milostné dobrodružství skončí tragicky. Olivie si způsobí zranění, jehož následky ponese po celý život. Rozlícený Damien se rozhodne zničit nerozvážného mladého muže, který způsobil všechno zlo… Krásná a moudrá Vanessa Wyndhamová se snaží za každou cenu napravit chybu svého nezodpovědného bratra, ale ještě netuší, jak vysokou cenu bude muset zaplatit. Nestačí, že je ochotná stát se společnicí Damienovy invalidní sestry – Damien žádá, aby se stala jeho milenkou. Pro ženu jejího společenského postavení to znamená dát v sázku svou pověst, pro vyhlášeného svůdce Damiena jen další dráždivou hru. Kdo vlastně bude vítězem a kdo poraženým? Co když se někdo chytí do vlastní nastražené pasti?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

The Seduction , 2000

Ewe291
21.02.2024 3 z 5

Taka smyselna jednohubka by som povedala neurazi ani nenadchne

lucie.dc
26.12.2021 4 z 5

Sexu tam bylo nezvykle dost (to neni kritika).

Ochrana -houbicka s octem... Nekdy si rikam, jestli autorky premysli...

Pri intimnich scenach se az moc objevuje slast a neha v ruznych padech, je to az prehnane, jakoby neznala jina slova...

Konec rozvlekly.

Postavy sympaticke. Zvrat, kdy uci Vanessu "dovednostem" kurtizany zajimavy a osvezujici.

LilluLong
05.04.2021 5 z 5

Citala som celu sériu , zaujala každá , nesklamala ani jedna časť, za mna max hodnotenie 5*

lusitta05
17.02.2021 4 z 5

Bolo to fajn, ale mne sa to zdalo až príliš sladké, asi som nebola v tej správnej nálade, a že tam bolo na náladu sexu až až. ????

Kudík
19.01.2021 4 z 5

Moje první setkání s autorkou a jistě ne poslední, jen nevím, zda zvládnu celou sérii v kuse. :) Budu muset tuto sérii proložit nějakým pořádným krvákem. Občas jsem musela kroutit hlavou, či se pousmála, ale v celku to bylo pěkné čtení. Jen mohlo být více děje i mimo ložnici. :) Vanessa, alespoň ze začátku, byla příjemně břitká, ale přesto se mi jako top postava, zdála Olivie.

happy19
11.10.2020 5 z 5

Krásný♡..sladký i pikantní příběh té vyšší ligy ..bylo mi potěšením Pekelníci:-)))

tygřímáma
12.06.2020

(SPOILER) Krásná Vanessa se rozhodne napravit chybu svého bratra a zachránit rodinné jmění. Cena je ale velmi vysoká.
Ale ve finále se vítěz cítí jako poražený a naopak.

Myška43
06.06.2020 5 z 5

Ach to byla nádhera. Příběh plný lásky, něhy, vášně, porozumění, odpuštění. Moje první kniha od autorky, moc pěkně napsaná.Opravdu jsem mile překvapená a těším se na další díl.

rampapa
17.04.2020 5 z 5

Na tuhle sérii jsem se hodně těšila a sem šťastná že jí mám doma v knihovně a už se těším až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

wendy944
01.04.2020 5 z 5

Moc hezký Roman o lásce a vášní jsem spokojená

petraj30
07.08.2019 5 z 5

Moc krásný příběh obou zamilovaných dvojic

tereza1198
07.07.2019

Musím si konečně přiznat, že jsem z těchto knih trochu vyrostla. Takže jsem občas zvedala oči v sloup a usmívala se nad opakováním toho, jak jeho tmavé vlasy kontrastovaly s bělostnou košilí. Ale musím uznat, že si sem tam musí takovou knihu plnou vášně a lásky přečíst každá žena a dívka. Příběh je dobře popsaný. Postavy se vyvíjí a vedlejší příběh Olivie všechno příjemně oživuje. Takže noc mi s knihou příjemně utekla a doporučuji.

DUNIKO
19.03.2019 5 z 5

Nemám slov,opravdu smyslné,krásné,nemá to chybu.

karamelka57
04.02.2019 4 z 5

No tak ja neviem... Do plesu-nádherné! Od plesu po loveckú chatu-des.....kým neprišla Vanessa a tým
ztrešteným nápadom... ani by mi tam nevadilo až tak to, že to bolo až príliš usexované (hoci to k tomuto žánru patrí a normálne sa mi milostné scény páčia), ale že to bolo usexované s takým chladom... Záver samozrejme krásny, romantický....

Turiel11
17.09.2017 5 z 5

Velmi pěkný příběh s neotřelou zápletkou. Vanessa mi byla sympatická, stejně jako Damien, i když jsem si nejednou pomyslela, že je to osel. :-D Ale vzpamatoval se. ;-) Všeho tam bylo tak akorát, ničeho nebylo moc. Vřele doporučuji.

Adelin239
17.08.2017 5 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou a nakonec mě i překvapila. Krásný historicko-erotický román, u kterého jsem nakonec nevěděla, jak se se vyvine. Rozhodně se k Pekelníkům vrátím.

Luccy78
25.04.2017 5 z 5

Skutečně nádherná historicko-erotická "vypínačka hlavy". Na odreagování se je nepřekonatelná, moc hezky se četla. kdo má rád tento žánr, rozhodně doporučuji k přečtení!

havrmoni
16.04.2016 5 z 5

Pane jo, nádherná oddechovka. Hezká romantika (pro mě)a erotika nebo spíš její množství, byla v podstatě součástí toho příběhu. Když si uvědomím o kom byl a kam se chtěla dopracovat hrdinka, bez toho by to ztratilo to ,,něco". K pornu to má daleko a k některým knihám od jiných jako jsou Johnson,Day nebo Small taky.

trudoš
08.01.2016 2 z 5

Komicky prostinké až naivně jednoduché, přičemž právě díky tomu docela milé. Taková odpočinková záležitost, která příliš nezavaří mozkové závity a přitom splní zamýšlený účel, jestliže se vám tedy nezastaví pumpa kdykoliv narazíte na červenou knihovnu. Co však knize přeci jen odpustit nedokážu, je naprostá absence dějové originality či alespoň pokusu vyhnout se byť jen jednomu jedinému klišé. Stejně tak rozsah je v rámci prostoduchosti zápletky, nesmyslně nadsazený. Osobně mi ale hlavně chyběl humor, který by vanilkově erotickou harlekýnku trochu odlehčoval. On tu sice nějaký je, ale na úrovni jemného špičkování mezi ústřední dvojicí milenců, což působí stejně prvoplánové, jako celý jejich vztah. Smyslnost tak pro mě postrádala cokoliv, co by ji nějak zásadně odlišovalo od slabšího průměru, ovšem totálně odzbrojila slaďoučkou kýčovitostí vyprávění („Dostaneme se spolu až tam, kde se rodí hvězdy...“), kterou si prostě nelze nezamilovat.

ptavichripkaa
20.10.2015 5 z 5

Prozatím nejlepší kniha od této autorky. Dnes jsem ji přečetla podruhé a zase mě vtáhla do děje a nepustila. Miluju sérii o pekelnících a Damiena obzvlášť. Už má své místo v mé knihovně.

romance historické romance

Nicole Jordan