Liga opravdových mistrů

Liga opravdových mistrů https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211359/bmid_liga-opravdovych-mistru-oNv-211359.jpg 2 10 5

Když se sejde parta skutečně milionových fotbalistů, je to radost. A když je jejich cesta za mistrovským titulem ještě korunovaná osudovou láskou, je to teprve opravdové štěstí… Kdo do toho dá srdíčko, ten jde zkrátka štěstíčku naproti – a rázem se před ním otevře „česká ulička“ široká jako tunel Blanka. Humoristický román Liga opravdových mistrů přináší mimořádný pohled do zákulisí jedné sezóny fotbalového mužstva FC Nagelované primadony Praha a taky odkrývá milostný život Bruna Nožičky, největší hvězdy tohoto týmu. Dívat by se na Nagelované primadony asi nedalo, ale je dobré mít je přečtené.... celý text

vitez21
19.04.2018 2 z 5

Při koupi jsem o knize nevěděl takřka nic, jen téma s nádechem humoru zaujalo natolik, že jsem si ji opatřil. Ze začátku kniha poměrně bavila, vtipné narážky na fotbalové prostředí fungovaly, ale bohužel časem se dobrý pocit z knihy začal vytrácet, protože opakovaný vtip začne vcelku brzy nudit a tady se situace opakovaly natolik často, že jsem dočetl snad jen ze zvědavosti a také díky tomu, že kniha nebyla nijak extra dlouhá. Při větším počtu stránek by byla asi odložena a zapomenuta.

Netopyr07
18.11.2017 2 z 5

Přidávám se k názorům, že humoristický román bych si představovala jinak. Na mě kniha působí dojmem, že se autor chtěl pomstít lidem, kteří se motají (motali) kolem fotbalu a ze sportovního zápolení si udělali byznys a všechny opravdové fanoušky otrávili korupcí, podvody etc. Některá jména postav jsou skutečně až přehnaná... "Refrén" na závěr každé kapitoly, kde Bruno odchází z domu se slečnami, se mi zdál asi nejvtipnější.

vostriz
04.08.2017 2 z 5

Těžký zklamání. Na humoristickou prózu z prostředí českýho fotbalu jsem se opravdu těšil, ale moje očekávání rozhodně nenaplnila. Sice se objeví několik opravdu vtipných postřehů, znalý čtenář odhalí i některé známé aktéry z našeho fotbalového rybníčku, bohužel ale slabá dějová linka a opakující se scénky sráží hodnocení hodně nízko...

Yoaquin93
24.02.2017 1 z 5

Negativní postoj autora na situaci v českém fotbale se odráží od první do poslední stránky. Kniha postrádá větší zápletku i děj, jen stereotypně popisuje jednu sezónu týmu Nagelovaných primadon.

hrona
25.10.2014 1 z 5

Převelice jsem se na tuto knihu těšil, ale zklamala prakticky ve všem. Rádoby vtipné glosy, po přečtení třetí stránky se stále opakují a děj se také nikam nežene. Zkrátka nudné čtivo se špetkou opakujícího se humoru.

humor fotbal, kopaná

Čestmír Kapřík (p)
česká, 1976
2014  80%Tvrdohlavý muž
2013  50%Dvořiště
2021  37%Pohlavní styky
2017  40%Nebožtík
2018  36%Mrtvá schránka

Kniha Liga opravdových mistrů je v