Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami

Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288363/bmid_lidske-telo-ilustrovany-pruvodce-je-HFw-288363.jpg 5 10 2

Kniha je anatomickým průvodcem pro 21. století. Prostřednictvím jedinečných trojrozměrných zobrazení do detailu ukazuje lidské tělo a jeho stavbu tak, jak jsme je ještě nikdy neviděli. Probírá jednotlivé systémy těla od kostry až po kůži, vlasy a nehty, jejich funkci i onemocnění. Nové vydání je oproti původnímu rozšířeno o 32 stran a doplněno nejnovějšími poznatky medicíny. Svým srozumitelným podáním je publikace vhodná pro nejširší veřejnost, stejně jako pro profesionální zdravotníky a fyzioterapeuty.... celý text

Literatura naučná , Encyklopedie

Vydáno: , Universum (ČR)

The Human Body Book , 2007

BlueTer
29.01.2019 5 z 5

Knížka je překrásná, grafika je tady opravdu na vysoké úrovni, texty už pak na nižší, ale nechybí ani latinské názvy. Pro někoho, koho to zajímá nebo se potřebuje naučit zábavnou formou je to určitě vhodná volba :)

Whitley
18.02.2018 5 z 5

Luxusní ilustrace, text lehce nad středoškolské učivo. Pro lidi se zájmem o lidské tělo je to nejlepší volba.

Steve Parker
britská, 1952
2015  92%Kniha vědy
1992  94%Historie lidstva
2000  85%Jak žili dinosauři
1991  91%Lidské tělo
1993  92%Svět kolem nás

Kniha Lidské tělo - Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami je v