Lidé, kteří změnili svět

Lidé, kteří změnili svět https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152724/bmid_lide-kteri-zmenili-svet-C61-152724.jpg 5 7 1

4000 osobností od starověku po dnešek. V každé společenské oblasti najdete osobnosti, které podávaly velkolepé výkony. Poznejte velké myslitele a vědce, bohaté a mocné, slavné a vlivné lidi této planety. Kniha LIDÉ, KTEŘÍ ZMĚNILI SVĚT vám dokáže, že navzdory rozdílům mají tyto osobnosti mnoho společného.

Literatura naučná , Historie , Encyklopedie

Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

Sie prägten unsere Welt , 2009

jiho-cech
jiho-cech
08.01.2021 5 z 5

Tohle je trochu těžší kniha - tedy na váhu.
Na čtení a prohlížení je velmi příjemná.
Obaly léků obsahují text: Uchovávejte mimo dosah dětí.
To platí i pro tuto knihu. Proč?
1. Když malé dítě vezme knihu do náruče, může je svou váhou povalit :-).
2. Kniha je opravdu zajímavá, se spoustou poutavých obrázků. Takže děti, které ještě neumí číst, vás pak budou často "otravovat", abyste jim přečetli, co se tam k těm obrázkům píše.
Pro ty, co už umí číst, nebo tak ještě jsou ochotni činit, je to sqělá knížka, ve vynikající technické kvalitě s informacemi o osobnostech ze všech možných oblastí.
Ideální je třeba i pro prohlížení "naslepo" při dlouhých zimních (koronavirových) večerech. Určitě vás při namátkovém listování brzy nějaký obrázek a informace zaujme.
Vřele doporučuji pro specializované zájemce o různé obory, ale především jako knihu pro celou rodinu.

osobnosti

Autorovy knížky

Ralf Dambrowski
švýcarská
2009  91%Lidé, kteří změnili svět

Kniha Lidé, kteří změnili svět je v