Líbáš jako ďábel

Líbáš jako ďábel https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96606/bmid_libas-jako-dabel-q7E-96606.jpg 4 138 35

Líbáš jako Bůh série

Ve volném pokračování románu Líbáš jako Bůh sledujeme další osudy zamilovaného páru - středoškolské učitelky Heleny a lékaře Františka. František se rozhodne odstěhovat se od své bývalé ženy Bohuny, ale ani soužití s Helenou se nevyhne komplikacím. A zrodí se nečekaný plán: Ze dne na den se s Helenou tajně vydávají na dovolenou do vzdáleného Maroka. Román přináší osvědčený autorský koktejl plný humoru, lehké ironie a tentokrát i příjemného napětí.... celý text

1v8na
24.10.2014 3 z 5

Příběh byl výborný, byl komický a parádní. Jen ke konci to začínalo být tak zamotané, že mne to trošilinku nudilo.

Pavlačinka
30.09.2014 3 z 5

Kniha odpovídá filmu, když ji čtete naskakují vám scény z filmu a slyšíte intonaci jednotlivých postav. V tomto případě mi to vůbec nevadilo, spíš naopak jsem si to užívala. Ale tak jako druhý díl filmu už byl o hodně slabší než ten první, i kniha je slabší než její první díl.

knihamouder
16.09.2014 3 z 5

Kniha i film nebyly nejhorší, ale první díl byl oproti tomuto fantastický, více vtipnější.

locin
17.01.2014 5 z 5

Film i kniha rozhodně na jedničku. Mam ráda komedie od Poledňákové nepostrádají vtip a postavy umí barvitě popsat. Rozhodně žádná nuda. První jsem viděla film a teď po přečtění knihy jsem konečně úplně doplnila některé věci které mi unikali. Prostě Úžásný :o)

Rad1
17.09.2013 2 z 5

Kniha se dobře čte, začátek skvělý, dále trochu slátanina . První díl - Líbáš jak bůh se mi však líbil více. Jsem zvědavá, jaké bude filmové zpracování.

stefi61
27.06.2013 2 z 5

Kniha mě celkem zklamala, ve filmu jsem zaznamenala větší vtip a zápal. Takže se přikláním kladně spíše k filmovému zpracování

Michaela91
24.06.2013 5 z 5

Mě se knížka moc líbila, první jsem četla a poté jsem viděla film, a ani jedno mě nezklamalo. Super čtení :)

_sjuu_
27.05.2013 4 z 5

Budu se opakovat, ale opět mě víc zaujal film, jak kniha)

radka55
22.04.2013 4 z 5

Super kniha, jako většina od Poledňákové. Dobře se čte :-)

kika 13
11.02.2013 4 z 5

Opět mě knížka nezklamala.Dobře se četla.Vtipná.

Dandulka
15.01.2013 5 z 5

Úžasné, už se těším na film!!!!!! Doporučuji!!!

Katuska001
23.12.2012 5 z 5

Hezká a humorná knížka, oddechová četba v obvyklém stylu Marie Poledňákové. Jsem zvědavá jak dopadne filmová podoba

gulas
16.08.2012 2 z 5

Na zabití času skvělé čtení - zábavné, romantické, dobrodružné a nepravděpodobné. Prostě taková slátanina, ale Bohuna je naprosto úžasná :-)

Adriana.82
12.07.2012 5 z 5

už se těším na film :)

mysterygirl
05.03.2012 3 z 5

Začátek byl dobrý, ke konci už to byla slátanina a musela jsem přeskakovat stránky, třeba bude film povedenější