Líbánky

Líbánky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390196/bmid_libanky-hWh-390196.png 3 252 87

V ráji jsou problémy... Jemma vždycky chtěla perfektní líbánky a jejich přípravě věnovala spoustu času. Čtyřdenní výlet do pětihvězdičkového letoviska na Maledivách, kompletní servis, luxusní vila a naprosté soukromí. Měl to být ráj. Ale změnil se v noční můru. Protože muž, kterého si Jemma před týdnem vzala, zmizel z ostrova bez stopy. A její vysněný život se v okamžiku zhroutil. Existuje na ostrově někdo, komu může Jemma věřit? A především – kde je její manžel?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Vendeta

The Honeymoon

michaela.22
22.03.2021 4 z 5

I přes poměrně negativní hodnocení knihy jsem byla příjemně překvapena. Dobrá zápletka, hlavní hrdinka Jemma mi sice lezla na nervy, ale líbilo se mi zobrazení povah a myšlenek postav knihy. Strhávám jednu hvězdičku za poměrně pomalý a táhlý děj, ale alespoň se díky tomu pozvolna stupňuje napětí. Kniha se četla snadno, dobře se orientovalo v ději. Překvapivý závěr určitě stál za přečtení.

Hanka44
17.03.2021 3 z 5

Ze začátku se to krapet vleklo, zejména ty části z Malediv, tam se vlastně nic neděje. Pak se začnou objevovat dílky skládačky a je to i napínavé a pak přichází pro mně podivný konec. Ale já jsem na konce náročná, všechny mi přijdou uspěchané a zničehožnic

Sofonisba
07.03.2021 3 z 5

Škoda, že místo manžela nezemřela spíš hlavní hrdinka. Byla přesně ten příšerný typ ženské, pro kterou nic není dost dobré - tráva je málo zelená, obloha málo modrá, slunce nesvítí dost jasně a svět ji neleží u nohou a nemiluje tak, jak si představuje...

Julinka679
03.03.2021 3 z 5

Anotace i obálka vypadaly zajímavě, tak jsem neodolala a pustila se do čtení.
Bohužel je první polovina spíše nudná, nic se tam neděje, hlavní hrdinka je na facku a když se něco začne dít tak je téměř konec. Vrah je celkem lehce zjistitelný a jeho odhalení mě tedy nepřekvapilo.
Celkem průměrný thriller, který si zaslouží 3*.

Gracinka
28.02.2021 3 z 5

Kniha se sice dobře četla, ale 3/4 je nudný děj. Hlavní hrdinku jsem nemohla vystát, působí nevyrovnaně, pořád bloumá, nic se neděje. Konec byl o něco lepší, i když mě vrah teda nepřekvapil. Byl jedním z mých dvou tipů.

mona.benny
26.02.2021 3 z 5

Hlavní hrdinka mě štvala od samého začátku, nechápu že s ní chlapy v knize vůbec mohli žít :-) Děj se táhl a táhl jako žužu a konec naprostá scifi :-D takže tak

katasokolov
24.02.2021 2 z 5

Tak tohle bylo vážně utrpení.! Celkem zajímavá anotace knihy se proměnila v naprosto nudnou nezajímavou slátaninu s naprosto otřesnou hlavní hrdinkou.! Když vám řeknu, že ta ženská byla naprostý blázen, který chce jenom to, co nemůže mít, tak jste doma .... Knihu jako celek bych popsala asi takto: zajímavě rozehraný začátek, poté nuda, nuda a nic než nuda, moje narůstající alergie k hlavní postavě a závěr, při kterém jsem si jen řekla wtf .. [Minispoiler]: ano, teď už chápu proč tak nadělali s tím jídlem na Maledivách :-D. Jo a pro ty, kterým to z celé recenze ještě nedošlo, knihu nedoporučuji :-D.

jana1941
17.02.2021 3 z 5

Kniha je napínavá, to se musí nechat, ale zároveň je dost nudná a v podstatě čte člověk jen o tom, jestli hlavní hrdinka svého manžela miluje, či ne a tak podobně. Celá kniha byla taková zdlouhavá a před koncem obzvlášť.

denča1000
31.01.2021 4 z 5

Příběh se odehrává v příjemném prostředí- na Maledivách. Pláže, slunce, dovolená.. Celý děj byl poměrně klidný a proto jsem si užívala i prostředí.. Ke konci už jsme si říkala, že to je zbytečně dlouhé a táhne se to.. A konce?? ČEKALA JSEM COKOLI, ALE TOHLE ROZOHDNĚ NEMOHL ČEKAT NIKDO... a takové konce miluju.. úplný zvrat..

barbara5604
23.01.2021 3 z 5

Ze začátku jsem myslela, že knihu odložím moc mě nebavil, ale nakonec tak špatná nebyla a zajímalo mě jak to celé vlastně dopadne zda manžel žije nebo ne.

petra2284
31.12.2020 4 z 5

Nějak jsem nepochopila chování hlavní hrdinky, na to že už ma k třicítce, tak se chová jak dítě....
Ale takový konec jsem opravdu nečekala ????

den_i
27.12.2020 4 z 5

Takový konec jsem nečekala.

Andy365
23.12.2020 odpad!

Naprosto o ničem.Ztracený čas.

MichaelaS081
13.12.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila.

janik6969
22.11.2020

po stodvaceti stránkách zjišťuji, že mě už ani vlastně nezajímá, kam zmizel manžel... odkládám

Lindulinek
21.11.2020 3 z 5

Příběh nebyl špatný. Bylo zde pár překvapivých okamžiků, ale celkově mě hlavní hrdinka rozčilovala. Závěr byl poněkud....no nevím.

Lucie846
16.11.2020 2 z 5

Kniha jse mě moc nelíbila. Jen mě zajímalo kam se poděl novomanžel? Konec mě Teda překvapil nečekala jsem to.

Trustty
09.11.2020 1 z 5

O cem, ze to bylo???

Terisek99
26.10.2020 2 z 5

Čekala jsem od knihy více.

PetraKysova
27.09.2020 5 z 5

Tak podľa mňa to bola super kniha, nevdela som sa odtrhnúť od čítania, autorka to napísala bravúrne. Do posledných strán vlastne vôbec neviete čo sa stalo a neviete komu veriť. A ten záver ma totálne rozsekal. Taký koniec by ma ani vo sne nenapadol. Odporúčam všetkým ktorý maju radi tento typ kníh.

thrillery pro ženy anglické romány

Tina Seskis
anglická