Lexikon užitkových rostlin

Lexikon užitkových rostlin https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175592/bmid_lexikon-uzitkovych-rostlin-gKq-175592.jpg 4 6 3

250 rostlin s fotkami - zelenina, byliny, koření, peckoviny, bobuloviny, jádroviny, ořechy... Důkladný popis-jak pěstovat,k čemu se dají použít. Kapitola o pěstování hub. Kapitola o kompostování. Kapitola o zahradnických pojmech.

Příroda, zvířata Zahrada Encyklopedie
Vydáno: , Knižní klub

Lexikon der Nutzpflanzen , 1986

vvikingg
21.01.2024 1 z 5

Dost nesprávných názvů , třeba vratič maří list (Chrysantheum balsamita) neexistuje, je to maří list balšámový, kapusta máslová- Brassica oleracea je brukev zelná , kapusta máslová neexistuje :-) Dělal někdo odborný dozor při překladu ??? Dýně meloun cukrový je taky pěkný :-), tak je to dýně nebo meloun ?? Běs , děs, Knižní klub se zase předvedl.

Predator3313
20.01.2023 5 z 5

Velice příjemné překvapení.
Kniha docela podrobně popisuje jednotlivé druhy zeleniny, bylin i ovoce.
Oceňuji především informace o tom s kterými plodinami je dobré co pěstovat a taky po čem pěstovat. Takto sepsáno u většiny druhů zeleniny jsem to zatím ještě v žádné knize neviděl.

Jitka1975
22.04.2020 5 z 5

Zeleninová, bylinná a ovocná zahrada s více než 250 barevnými portréty. Velmi kvalitní odborná kniha i pro začátečníky.

1997  73%Lexikon užitkových rostlin
2002  100%Savci 3: Šelmy, kytovci, sirény, chobotnatci, damani, lichokopytníci, sudokopytníci

Kniha Lexikon užitkových rostlin je v